Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprzęt do C-360 i pochodnych

600 odpowiedzi na ten temat

#401 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 21 kwiecień 2011 - 18:55

Sprzęt do C-360 i pochodnych Chcesz kupić do C-360 pług za 6tyś ? :blink:
Gdzieś widziałem w necie,gościu robi samoróbki za 3tyś.
Z tego co wiem to jest sterowany regulatorem elektromagnetycznym i bez przeróbek się nie obejdzie

Edytowany przez asharot, 21 kwiecień 2011 - 19:00.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sprzęt do C-360 i pochodnych Dzisiaj, 02:59
  •  

#402 Share sebau1212

sebau1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 21 kwiecień 2011 - 18:59

Sprzęt do C-360 i pochodnych To ile on ma skib?? :huh:

#403 Share Piotrek14

Piotrek14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , mechanika

Napisany 21 kwiecień 2011 - 19:01

Sprzęt do C-360 i pochodnych

To ile on ma skib?? :huh:

:lol: pług do śniegu a nie do orania
aha , a jakie przeróbki masz na myśli , z tego co wiem to on ma własny rozdzielacz w sobie i wszystko wygląda na to że powinno być dobrze , ale nie wiem <_<

Edytowany przez Piotrek14, 21 kwiecień 2011 - 19:13.

Droga do przyszłości jest zawsze w budowie ;)

#404 Share karol012011

karol012011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 21 kwiecień 2011 - 19:48

Sprzęt do C-360 i pochodnych 6 tyś. na pług do c360 , :blink: .To sam se zrób napewno taniej wyjdzie ;)

#405 Share Piotrek14

Piotrek14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 21 kwiecień 2011 - 19:54

Sprzęt do C-360 i pochodnych wiem że to nie jest mało , ale sam nie mam spawarki na chodzie i chcę mieć taki wielofunkcyjny pług , bo mam duże podwórko i chciałbym nim wypchnąć śnieg z podwórka na pole , droge odśnieżyć i (mam 1 km. do ulicy ) a do twgo ten płud byłby najlepszy

#406 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 22 kwiecień 2011 - 09:25

Sprzęt do C-360 i pochodnych nie no to teraz mnie zaskoczyłeś myślałem ze odśnieżasz zarobkowo a nie 15 min dziennie swoje własne podwórko ja bym wolał kupić spawarkę i samemu zrobić i wyjdzie cię max 3 tyś a niczym nie będzie się różnił od Kacpra a po drugie to z tego co wiem to do Kacpra musisz mnieć przedni tuz a to też koszt jakieś 3 tyś czyli wychodzi już 9 tyś :) około 5 tyś zostanie w twojej kieszeni jak sam sie pobawisz a jak juz nie chcesz się bawić no to zlec to jakiemuś rzemieślnikowi i taki sam zrobi ci za max 4 tys też z odśnieżaniem prawo lewo i na V bynajmniej jak kiedyś dzwoniłem do jednego kolesia z allegro to tyle właśnie mi powiedział za taki pług ;)

#407 Share Skamp

Skamp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Zainteresowania:Komputery, Motoryzacja, Maszyny rolnicze, Konie, i wiele rzeczy drugoplanowych.

Napisany 22 kwiecień 2011 - 13:17

Sprzęt do C-360 i pochodnych właśnie.... kupi spawarkę to sobie zrobi pług i oszczędzi sporo.. a spawara zostanie na inne roboty.. jednak to jest przydatna rzecz w domu...

koledzy mają racje... pomyśl a nie kupuj.. :)
Myślenie Nie Boli!!!
Najpierw pomyśl... Potem dopiero pisz posta lub zakładaj nowy temat.

KPK Kumurun Team

#408 Share Piotrek14

Piotrek14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 22 kwiecień 2011 - 16:23

Sprzęt do C-360 i pochodnych mój wujek mówił że przywiezie mi spawarke na pare tygodni to sobie pospawam przedni tuz , a w te pieniądze który miałbym ładować w nowy tuz to kupiłem sobie kacpra

działa wszystko dobrze bez żadnych przeróbek , sprawdzałem go na tyle , a jak będe chciał mieć go z przodu to musze tylko przedłużyć węże hydrauliczne i to wszystko :D

#409 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 23 kwiecień 2011 - 09:34

Sprzęt do C-360 i pochodnych no to wrzuć fotkę jak założysz Kacpra na przód ;)

#410 Share Dawid18

Dawid18

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 23 kwiecień 2011 - 10:39

Sprzęt do C-360 i pochodnych To mnie do c-385 6tyś ne wyniesie TUZ, pług i mygłownica no może jak bym jeszcze wydły do belek robił to 6tyś obłoży. Ale każdy wie jaką kasą włada.
Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#411 Share Piotrek14

Piotrek14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 23 kwiecień 2011 - 19:57

Sprzęt do C-360 i pochodnych ten kacper trochę mnie kosztował więc muszę troche teraz oszczędniej budować ten tuz
musiałbym mieć siłownik (500 zł) i dodatkowy rozdzielacz bo dwa wejścia są już zajęte przez kacpra (min. 1800 zł)
więc postanowiłem dać to na lince stalowej 12 mm i pod spodem do tylniego podnośnika .
ale z jednej strony lepiej bo jak by był siłownik to dociskał by ten pług do ziemi i wcześniej miałbym gumy do wymiany ,
fotke dodam z kacperm w przodzie chyba w lipcu bu nie będe miał wcześniej czasu , a wcześniej dodam fote jak będe miał go na tyle i rozpycham piasek

#412 Share krystianenzo

krystianenzo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów
  • Zainteresowania:moto rolnictwo technika

Napisany 26 czerwiec 2011 - 19:02

Sprzęt do C-360 i pochodnych koledzy a c 360 jak bd sobie radziła z talerzówką 2,7m? ziemie średnie i lekkie od 3 do 5 klasy i tak 38ha? jaka max masa talerzówki żeby 60 nie wietrzyło mi?:)

#413 Share ursus1991

ursus1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, komputery, muzyka, motoryzacja

Napisany 27 czerwiec 2011 - 10:35

Sprzęt do C-360 i pochodnych Ja jeżdziłem 2,2 metra, z wałem strunowym i betonami na talerzówce i uważam że to jest najodpowiedniejsza tależówka. większa to juz ciągnik dostaje mocno po d*pie, a mniejsza to i wolniej się zrobi, i moc nie wykorzystana

#414 Share Skamp

Skamp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Zainteresowania:Komputery, Motoryzacja, Maszyny rolnicze, Konie, i wiele rzeczy drugoplanowych.

Napisany 27 czerwiec 2011 - 13:43

Sprzęt do C-360 i pochodnych wg. mnie 2 metry najlepiej na c-360. dobrze robi i silnik nie jest katowany. nie sztuka podpiąć nawet 3 metry.. ale co z tego?!?!?!?!?!?!!!! skoro jeden sezon i remont silnika robisz?? po co Ci to?? lepiej kilka kółek więcej zrobić i ciągnik oszczędzić.. tak przynajmniej ja myślę..
Myślenie Nie Boli!!!
Najpierw pomyśl... Potem dopiero pisz posta lub zakładaj nowy temat.

KPK Kumurun Team

#415 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 27 czerwiec 2011 - 16:33

Sprzęt do C-360 i pochodnych Góra 2m jak chcesz talerzować a nie przelecieć pole tylko mam to wiem jadąc 3 biegiem ma co robić nawet w ściernisku a jak gorąco to tylko patrzałem na temperature wody bo jadąc 2 biegiem byś się zanudził i kiepsko by się stalerzowało

#416 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 czerwiec 2011 - 18:02

Sprzęt do C-360 i pochodnych Ja c360 talerzowałem 2 metrową na 3 biegu i szła jak przecinak ;) ale na ściernisko lepsza podorywka bo po talerzówce perzu do diabła jest

#417 Share waldi33

waldi33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 17 sierpień 2011 - 18:03

Sprzęt do C-360 i pochodnych witam mam pytanko na jakim areale śmigacie 60-ką i z jakim sprzętem; plug, agregat, opryskiwacz, siewnik ,rozsiewacz nawozu.

#418 Share bobcat2250

bobcat2250

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 239 postów
  • Zainteresowania:Własne życie

Napisany 17 sierpień 2011 - 18:54

Sprzęt do C-360 i pochodnych Kiedyś jak mieliśmy c330 i c360 to mieliśmy 30ha. Sześdziesiątka śmigała z kultywatorem 18 zębów ,pługiem trójką 3x30,rozrzutnikiem , kosiarką , przyczepą samozbierającą i nieraz z cyklopem ;) :P

A teraz mamy 26 / 27ha i pozbyliśmy się sześdziesiątki za zetora 6945 , a niedługo może pozbędziemy się 30 za zetora 5211 :D :P :lol:

Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

#419 Share RolniczkazZawad

RolniczkazZawad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Zainteresowania:wszystko, co wiąże się z pracą w gospodarstwie, a w wolnej chwili muzyka i majsterkowanie

Napisany 17 sierpień 2011 - 19:05

Sprzęt do C-360 i pochodnych warfama z543. ten sprzęt ze wszystkim niemal sobie poradzi:)
Starszych trzeba słuchać.... ale swoje robić! :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#420 Share grala13

grala13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Rolnictwo

Napisany 17 sierpień 2011 - 19:14

Sprzęt do C-360 i pochodnych ja mam 14 ha ,posiadam tylko c 360,pług 3 skibowy (wiekszy niema sensu,chyba że do podorywki ,sam może kupie jakiś 5 skibowy )opryskiwacz 300l(mam zamiar przerobić na większy),rozrzutnik jednosiowy chyba 3,5t,przyczepa dwuosiowa z wywrotem,sadzarka dwurzędowa,kombajn anna jednorzędowy,mała przyczepka jednoosiwa,wóz,siewnik 3m ( 2 konne zespawane i przerobione na podnośnik),rozsiewacz do nawozu-lejek,brony 5,kultywator-chyba 2,70m ,z tyłu dorobione brony, obsypnik 3 rzędowy (chcę kupić 5 rzędowy), ładowacz na podnośnik,wał do ziemniaków na 2 redliny (chce zrobić większy),rębak do gałęzi samoróbka.
jest kilka rzeczy które by sie przydały:np.tur na przód,tależówka,pług podorywkowy,większy opryskiwacz,większy obsypnik,większy wał do ziemniaków,pług do sniegu