Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprzęt do C-360 i pochodnych

600 odpowiedzi na ten temat

#341 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 30 listopad 2010 - 18:57

Sprzęt do C-360 i pochodnych bo większej nie kupuj, przejedziesz 2 razy więcej, a masz dobry podnośnik :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sprzęt do C-360 i pochodnych Dzisiaj, 09:47
  •  

#342 Share bizonek56

bizonek56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 04 grudzień 2010 - 22:14

Sprzęt do C-360 i pochodnych Witam i pozdrawiam wszystkich :( Mam pytanko takie jaki opryskiwacz i rozsiewacz do ursusa c-362 myslałem nad opryskiwaczem tak gdzieś 600l może więcej i nad zwykłym lejkiem ponieważ jak sie on zepsuje to nie będzie szkoda wywalić pozdro.

#343 Share prometeusz

prometeusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów
  • Zainteresowania:szeroko rozumiana mechanika, sport, żużel( Apator czy jak kto woli unibax)

Napisany 04 grudzień 2010 - 22:22

Sprzęt do C-360 i pochodnych leja to sobie odpuść, to chyba największe g jakie widziałem, jak chcesz niedrogo to poszukaj jakiegoś ładnego amazone to pochodzi ci lata

#344 Share M4t3usz

M4t3usz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów
  • Zainteresowania:Wszelako rozmaite :)

Napisany 04 grudzień 2010 - 22:41

Sprzęt do C-360 i pochodnych Ty naprawde takie zakupy robisz czy tylko chcesz sobie nabic postow?

#345 Share sebau1212

sebau1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 04 grudzień 2010 - 22:52

Sprzęt do C-360 i pochodnych :):(:)

#346 Share bizonek56

bizonek56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 04 grudzień 2010 - 23:29

Ty naprawde takie zakupy robisz czy tylko chcesz sobie nabic postow?

Kupuje serio bo rozsiewacza nie mam pozyczałem piasta gów,, totalne i taki inny rozsiewacz co rozsiewał raz na dawa a raz na jeden talerz bez sensu nawozy drogie a nie równo rozsiane a opryskiwacz mam 450l tylko że pompa i dysze na nic i skończył sie atest już jest poprostu styrany ma 13 lat.Tez pryska chu....

leja to sobie odpuść, to chyba największe g jakie widziałem, jak chcesz niedrogo to poszukaj jakiegoś ładnego amazone to pochodzi ci lata

Dlaczego mówisz że lej to gów.. słyszałem wiele dobrego o nim.

#347 Share cichy84

cichy84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 07:49

Sprzęt do C-360 i pochodnych lejki to szmelc popatrz na pola u tych co nimi sieją łan jest nierówny nie dorzuca ja też ci radził bym amazonkę dwutalerzową a jak chcesz niedrogiego to pomyśl o motylu to jest leprze rozwiązanie moźna lepirj wyregulować ilość wysiewu. A co do opryskiwacza to polecam opryskiwac pronaru są to tanie opryskiwacze o dobrych pompach nie chwale bo mam bo my pryskamy Hardimi ale pytanko ile pola masz, czy pracujesz ze ścieszkami technologicznymi ja bym ci polecał belkę 12m lub 15m gdysz 15 m amazonką dorzucisz i możesz kożystać z tych samych przejazdów co opryskiwaczem pozdro

#348 Share Petekw

Petekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo głównie i troche komputery.

Napisany 05 grudzień 2010 - 09:06

Sprzęt do C-360 i pochodnych Kolega cichy84 dobrze mówi! Sam do lekkich prac używam 3P także również mam pewne doświadczenie w tym temacie. Siałem już lejem, jakims badziewiem z jarmetu i innym gównami. W końcu kupiłem Amazone ZA-F 600. I to jest rozsiewacz dla ciebie. Tani i bardzo ladnie sieje. Spokojnie na 12m rzuca takze polecam ci taki. Zawsze możesz big baga wsypac i zostaje troche zapasu i nic sie po drodze nie rozsypuje.
Co do opryskiwacza to zalezy ile chcesz wydać. Ja kupiłem nowego pilmeta 612. I wiekszego nie polceam do 60 bo nie podołasz. A jak bedzie mokro to i tym ma ciężko. Z tym że nowy w tej chwili to koszt ok 10.000 tys zł. Czyli jest dość drogi. Moge też polecic krukowiaka 600l ale jega cena jest niewiele mniejsza od pilmeta. Pozdro.
Zetor 8540
MF 365
Ursus C-360 3P

#349 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 11:13

Sprzęt do C-360 i pochodnych lejem nie rozsiejesz wapna na polu, a innymi możesz, ja polecę ci rozsiewacz nawozowo-wapnowy KŁOS, mamy taki od roku i C-360 śmiga z nim, aż miło :(

#350 Share bizonek56

bizonek56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 12:20

lejki to szmelc popatrz na pola u tych co nimi sieją łan jest nierówny nie dorzuca ja też ci radził bym amazonkę dwutalerzową a jak chcesz niedrogiego to pomyśl o motylu to jest leprze rozwiązanie moźna lepirj wyregulować ilość wysiewu. A co do opryskiwacza to polecam opryskiwac pronaru są to tanie opryskiwacze o dobrych pompach nie chwale bo mam bo my pryskamy Hardimi ale pytanko ile pola masz, czy pracujesz ze ścieszkami technologicznymi ja bym ci polecał belkę 12m lub 15m gdysz 15 m amazonką dorzucisz i możesz kożystać z tych samych przejazdów co opryskiwaczem pozdro

DZIĘKI ZA INFO POZDRO:D

Kolega cichy84 dobrze mówi! Sam do lekkich prac używam 3P także również mam pewne doświadczenie w tym temacie. Siałem już lejem, jakims badziewiem z jarmetu i innym gównami. W końcu kupiłem Amazone ZA-F 600. I to jest rozsiewacz dla ciebie. Tani i bardzo ladnie sieje. Spokojnie na 12m rzuca takze polecam ci taki. Zawsze możesz big baga wsypac i zostaje troche zapasu i nic sie po drodze nie rozsypuje.
Co do opryskiwacza to zalezy ile chcesz wydać. Ja kupiłem nowego pilmeta 612. I wiekszego nie polceam do 60 bo nie podołasz. A jak bedzie mokro to i tym ma ciężko. Z tym że nowy w tej chwili to koszt ok 10.000 tys zł. Czyli jest dość drogi. Moge też polecic krukowiaka 600l ale jega cena jest niewiele mniejsza od pilmeta. Pozdro.

Wiesz co ja tak myslałem nad takim http://allegro.pl/op...1338108655.html ale rozsiewacz z tego co słysze że lej to gówno i chyba zrezygnuje.Nie wiem teraz czy wziąć na 12 m opryskiwacz i rozsiewacz z wysiewem na 12m pozdro i dzięki za odpowiedź.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#351 Share Petekw

Petekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo głównie i troche komputery.

Napisany 05 grudzień 2010 - 14:37

Sprzęt do C-360 i pochodnych Całkiem do rzeczy ten opryskiwacz ci powiem. No i cena dość niska. Nie powiem nic o nim bo nigdy takiego nie miałem. Ale za te pieniądze to wydaje mi sie ze warto. Co do szerokośći belki to też zalezy jakie masz pola. Jesli w miare równe i szerokie to czemu nie. Ja wybrałem 12m bo mam w większosci wąskie kawałki. Wiesz Amazone na 15 m też dorzucisz. Skrecisz śrube bardziej i już. Także wiesz wszystko zalezy od tego jakie masz pola.
Zetor 8540
MF 365
Ursus C-360 3P

#352 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 14:50

Sprzęt do C-360 i pochodnych Rozsiewacz bierz dwutarczowy bo to dzień do nocy.
Do wiosny jeszcze trochę czasu musisz polować na okazje z ogłoszeń.
Ja kupiłem na jesień ZA-F za 1,8k zdjęcie w mojej galerii.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#353 Share bizonek56

bizonek56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 14:51

Sprzęt do C-360 i pochodnych [quote name='Petekw' timestamp='1291556266' post='594819']
Całkiem do rzeczy ten opryskiwacz ci powiem. No i cena dość niska. Nie powiem nic o nim bo nigdy takiego nie miałem. Ale za te pieniądze to wydaje mi sie ze warto. Co do szerokośći belki to też zalezy jakie masz pola. Jesli w miare równe i szerokie to czemu nie. Ja wybrałem 12m bo mam w większosci wąskie kawałki. Wiesz Amazone na 15 m też dorzucisz. Skrecisz śrube bardziej i już. Także wiesz wszystko zalezy od tego jakie masz pola.

Ja mam długie i szerokie pola tylko koło domu ciulowo a tak to big pola heh

#354 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 16:31

Sprzęt do C-360 i pochodnych lejka jak dobrze ustawisz to nawet na 18m sieje[pisalem o tym w odpowiednim temacie],ale za te pieniadze to wiele nie mozna wymagac ,tak samo opryskiwacz - jakosc adekwatna do ceny ;) .
jak masz big pola to po co ci taki""'big""" sprzet ???

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#355 Share bizonek56

bizonek56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 18:35

lejka jak dobrze ustawisz to nawet na 18m sieje[pisalem o tym w odpowiednim temacie],ale za te pieniadze to wiele nie mozna wymagac ,tak samo opryskiwacz - jakosc adekwatna do ceny ;) .

Chodzi o to że mam big pola bo nie mam po 80 arów tylko 6,8,11 4, ha a niektórzy to 40 arów 70 arów no to nie ma jak zwrócić na dobrą sprawe heh

lejka jak dobrze ustawisz to nawet na 18m sieje[pisalem o tym w odpowiednim temacie],ale za te pieniadze to wiele nie mozna wymagac ,tak samo opryskiwacz - jakosc adekwatna do ceny ;) .

Chodzi o to że mam big pola bo nie mam po 80 arów tylko 6,8,11 4, ha a niektórzy to 40 arów 70 arów no to nie ma jak zwrócić na dobrą sprawe heh

#356 Share bartek1992

bartek1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Zainteresowania:ciągniki rolnicze

Napisany 06 grudzień 2010 - 17:51

Sprzęt do C-360 i pochodnych podnośnik jest chyba od nowości. Już kupiliśmy 2 metrową
Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

#357 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 18:11

Sprzęt do C-360 i pochodnych no to życzę przyjemnej, bezawaryjnej pracy :) jakiej firmy kupiłeś???

#358 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1679 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 20:05

Sprzęt do C-360 i pochodnych z wałem czy bez?
SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

#359 Share bartek1992

bartek1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Zainteresowania:ciągniki rolnicze

Napisany 06 grudzień 2010 - 21:58

Sprzęt do C-360 i pochodnych firmy MIREX bez wału
Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#360 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1679 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 11:14

Sprzęt do C-360 i pochodnych ile wazy? przy jakiej szerokosci? zapodaj foty jak mozesz!
SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.