Tadeusz1212

Sprzęt do C-360 i pochodnych

Polecane posty

daniomax    1

oooo dokładnie każdy sprzęt jest przeznaczony na obróbke jakiegoś areału..ji do współpracy z odpowiednim żródłem mocy (ciągnikiem) więc po co tak eksperymentować??

..hmmm czyli dokładnie nie wiesz z kąd? i jaki sprzęt może być w stanie sprowadzić? :-]..hmmm...no to nic...nie zawracam gitary...:-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniomax    1
No jak narazie to na C-360 nie narzekam ( bynajmnije silnik ) 8 lat i nic nie było dotykanie i cyka ładnie.

a osiem lat od generalki poprzedniej jak rozumuje....dobry mechanik + nie chytry użytkownik potrafią zdziałać wiele...niemalże przywrucić młodość :) ...tak tak wiem coś o tym :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Nie ma sensu. Gdyby to był bierny, albo np. sam agregat bez siewnika to owszem, ale tak to nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

ale gdzie jest problem ?? piszesz że ten co sprzedaje to znajomy ojca - tak ?? jedziesz do niego podczepiasz do ciągnika i w pole. Włączasz wałek, zapinasz 3 i jak daje radę i ładnie robi to bierzesz jak nie daje rady to redukcja do 2 i patrzysz jaką robi robotę. Jak kiespo to wygląda to szukasz czegoś innego.

a więć jak najszybciej podczep się pod ten zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateunia19    0

cześć . Jak uważacie jaki najlepszy będzie agregat uprawowo siewny do ursusa 385? może być bierny i aktywny? proszę o propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Mój sąsiad robi C-385 z 3m zestawem biernym i ciągnik daje sobie radę, jest spoko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitram92    1

u c360 chodza z 3 metrowymi bronami wahadłowymi U238 i nie maja ciezko....2 po ostrej skibie 3 na powluczonej orce. A jaki ten agregat wahadłowka czy cos rotacyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PongO    1

ja planuje kupic do ursusa 360-3p JD 550. jak by ktos mugl napisac do mnie na jakie szczeguly wzracac uwage przy zakupie, bym byl bardzo wdzieczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

myśle że 3P da rade,może nie na maksymalną głębokość ale dałby rade. Ja mam glebogryzarke 1,6m i perkins nic se z niej nierobi-nawet 2-3 szosową:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Z jakim agregatem uprawowo-siewnym biernym poradzi sobie C-360.

Myślę, że z 2,5m.. jak naładujesz pełną skrzynię zboża, to przodek będzie podnosić.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29
sa mniejsze agregaty od 2,5 metra

 

Są jak sobie sam zrobisz i kupisz siewnik ok 2-2,2 metra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

@Wirusek!!! Wejdź na stronę www.uniagroup.com i sprawdź szerokość roboczą siewników.

Wracając do tematu to jednak do C360 aktywniak nie pasuje. Wydaje mi się, że za barzdo hardcorowa praca byłaby dla tego traktora... :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PABLO555    27

HEJ. Myśle, że sam silnik dał by rade,bardziej bałbym się uszkodzenia WOM. Pracowałem 3p glebogryzarką 2.8m silnik nie mial żadnych problemów,ale uszkodzilem WOM-zaczą strasznie hałasować. C360 i c360 3p nie są przygotowane pracować pod dużym obciążeniem WOMu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Powinien dać rade bez uszkodzenia żadnej części. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Glebogryzarka robiła by tylko takie rzeczy jak: Uprawa ogródka Cięcie tytoniu i suszków.

Raczej nie uprawiałaby roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Darek914
      Witam wszystkich kupiłem prasę sipme z279 opiszcie coś o tej prasie, nie miałem jeszcze nigdy prasy belującej tym takie zapytanie.pierwsze uruchomienie,przewody,wyrzucanie beli,.W swoim ursusie mam dwa wyjścia hydrauliczne a w prasie 3trzy bo podbierak hydrauliczny jak to zrobić czy trzeba wychodzić za każdym razem z kabiny jak bele wyrzucić.prosze o rady z góry dziękuje  
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie może ktoś wie jak sprawdzić w skrzyni olej i jak coś to gdzie się go wlewa jakby co,prasa mascar
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj