Skocz do zawartości

Zdjęcie

Programy rolnicze w TV, które były i które będą

491 odpowiedzi na ten temat

#81 Share szczupak

szczupak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 24 styczeń 2007 - 12:58

Programy rolnicze w TV, które były i które będą zgadzam się z tobą , za co to dostali? za powtarzane odcinki majewskiego czy drzazgi rozmowy w toku, a filmy to te same w kółko puszczają :angry:
,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Programy rolnicze w TV, które były i które będą Dzisiaj, 11:30
  •  

#82 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 24 styczeń 2007 - 13:08

Programy rolnicze w TV, które były i które będą oni chyba nie mają programów rolniczych B)<_<

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#83 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 24 styczeń 2007 - 14:27

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Pan D. z EUROFARMU jak mi sie zdaje obecnie jest w państwowym kurorcie <_< . Ponoć niezłe wałki kręcił.
Ale takich jak panowie Romanowscy, to w pełni szanuje bo bynajmniej z reportażu wynika że do tego co maj doszli sami ciężką prac przez 28 lat.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#84 Share pancarol

pancarol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 24 styczeń 2007 - 17:33

Programy rolnicze w TV, które były i które będą ja pare razy jechalem koło pana Stokłosy, za pierwszym raem bylo ciepło i mówie do brata żeby otworzył okno i jak nie.... w oczy zaczeło szczypać <_< aż samochód zatrzymalem ale usmialismy sie jak nigdy. O tam rozrzuca po polu maczke :angry: i niby że to dla polepszenia kultury czy jakos

ps.ma ktos ten film o romanowskich iten program z TVN zgrany gdzies?? doczytalem, że na baershare ma byc tylko nie wiemjaką nazwe ma plik
Rolnictwo to sztuka współżycia z naturą

#85 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 24 styczeń 2007 - 17:35

Programy rolnicze w TV, które były i które będą a wracając do ,,opowieści o polskich farmerach,, to może za zgodą adminów udało by się zamieścit ten filmik w galerii? <_<

#86 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 24 styczeń 2007 - 17:46

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Tylko ze narazie galeria nie działa

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#87 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 24 styczeń 2007 - 19:03

Programy rolnicze w TV, które były i które będą a czy ja mówię że teraz? jak galeria będzie dzałac i admini się zgodzą <_<

#88 Share ralf

ralf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 24 styczeń 2007 - 20:17

Programy rolnicze w TV, które były i które będą nagrałem wczoraj programik o romanowskich ale go jeszce nigdzie nie zamiesciłem bo myslałem ze mnie lukotek wyprzedzi ale widze ze narazie jeszce nic nie ma a ja nie pojechałem do kumpla bo myslałem ze juz bedzie na jakims uploadzie

#89 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 24 styczeń 2007 - 21:14

Programy rolnicze w TV, które były i które będą do galeri nie bedzie za duży?

A-Mount Alpha user

#90 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 24 styczeń 2007 - 22:02

Programy rolnicze w TV, które były i które będą jezeliby bylaby taka mozliwosc to prosilbym o zamieszczenie go na jakims uploadzie bo filmiki z galerii nie chca mi chodzic <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share lukotek

lukotek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 404 postów

Napisany 25 styczeń 2007 - 00:14

Programy rolnicze w TV, które były i które będą chwilowo nic nie mogę zrobić bo nie będzie mnie jakieś dwa dni ale nie martwcie się gdzieś go się umieści !!
pozdro dla niecierpliwych
(")_(")_.----.,/)
;^ ^ '; -._ , ')_
( o_, )' __,) '-._)

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

#92 Share tomb2

tomb2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisany 27 styczeń 2007 - 15:16

Programy rolnicze w TV, które były i które będą I jak macie już na jakiś serwerze ten program ?
Ciesz się każdą chwilą życia...

#93 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 27 styczeń 2007 - 18:17

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Na ppr jest jaki link na którym mozna sciagnac ten filmik

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#94 Share ralf

ralf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 27 styczeń 2007 - 19:21

Programy rolnicze w TV, które były i które będą ja chciałem wzucic na megaupload ale nie dało niestety rady 12 godzin mineło i załadowało 36 % i zrezygnowałem jak ktos chce to moge wysłac płytke bedzie szybciej

#95 Share Pixel

Pixel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 437 postów

Napisany 27 styczeń 2007 - 19:55

Programy rolnicze w TV, które były i które będą http://www.ppr.pl/forum/viewtopic.php?t=3490&postdays=0&postorder=desc&highlight=film&start=0
Daje linka bo zetor powiedzial ze mozna ścagnac ale nie powiedzial gdzie jest to dokladnie.Teraz kazdy moze sprobowac sciagnac,mi sie nie udało :angry: Najlepiej by bylo jak by ktos wrzucił na jakies google video albo cos podobnego aby mozna obejrzec a nie sciagac na dysk <_<
Ralf wysli komus co ma szybki transfer i moze jakos wrzuci aby wreszcie bylo to na necie B)

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

#96 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 27 styczeń 2007 - 19:57

Programy rolnicze w TV, które były i które będą no to może wżuć go na emule i odaj nazwe
tak będzie najszybciej
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

#97 Share ralf

ralf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 27 styczeń 2007 - 20:02

Programy rolnicze w TV, które były i które będą własnie to było wzucane na szybkim łaczu(2mb czyli 1mb upload ) i nie dało rady niestety <_< innych kumpli z szybkim netem nie mam B) nic nie poradze a na to rzeba troche czasu bo to 425mb ma nie mam zadnego pomysłu

#98 Share Pixel

Pixel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 437 postów

Napisany 27 styczeń 2007 - 20:13

Programy rolnicze w TV, które były i które będą No chłop z mazur ma racje B) Wrzuc go do tego folderu tak aby mozna sciagnac i podaj nam nazwe B) Ja mam bear share i to z emulem ma chyba wspolne serwery takze moze tez bede mogl sciagnac <_< A co do tego folderu to musisz umiescic tam gdzie Ci sie pliki sciagaja z tego programu ale pewnie o tym wiesz B) To czekamy na decyzje.

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

#99 Share tomb2

tomb2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisany 27 styczeń 2007 - 20:55

Programy rolnicze w TV, które były i które będą A ja ściągam już 2 cześć z RapidShare z tych linków z ppr, szkoda że są limity i trzeba 80 minut czekać :/
Ciesz się każdą chwilą życia...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 27 styczeń 2007 - 21:03

Programy rolnicze w TV, które były i które będą albo musisz odpalić i czekać te 2 doby...

A-Mount Alpha user