Pixel

Programy rolnicze w TV, które były i które będą

Polecane posty

Pixel    0

No poprostu jest program zrobiony o gospodarstwie Romanowskich(najwieksze w Polsce),zreszta na AF mamy swojego "wysłanika"z tego gospodarstwa,syna jednego z wlascicieli,jest nim Krzysiek90 B) Nie wiem co tam jest dokladnie w tym programie bo nie ogladalem i nie bede ogladal bo nie mam TV polonia <_< Ale mam wielka nadzieje ze ktos to nagra i bede mial okazje obejrzec to B) A moze by ktos wrzucil na google video bo tam sie dosyc szybko laduje no i by duzo osob ogladalo to.Ten kto zgra ten filmik ma odemnie duze piwo B)

Mariusz X,wielkie dzieki za wiadomosc B)

PS Jednak sie przydal ten mój post o programach TV,mam nadzieje ze to nie pierwszy i ostatni raz :)


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

No ja mam TV polonie ale moze wie kto w jaki dzien to leci i okturej godzinie bo w gazecie nie moge zanalez


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

Po obejrzeniu tego reportarzu bardzo mocno w pamiec zapadla mi jedna rzecz. Mianowicie, to co bylo najlepsze w tym programie, to bylo jak jeden z braci R opowiadal jak w bodajze 1990 roku udali sie do banku po kredyt na zakup ziemi (Ziemia byl wtedy po 200zl, nikt nie chcial jej nawet za darmo). Jeden mial 16 lat, jeden 18 a jeszcze jeden .. nie pamietam. Pani w banku dziwnie sie popa3la na nich. Sami sobie wyobrazcie. Przychodzi do was 3 mlokosow i prosi o kredyt na zakup kilku tys ha. Potem byl wywiad z ta pania: "To byla ryzykowna decycja, ale dzis wiemy, ze sluszna."

 

I jeszcze dobre bylo jak ten sam brat R opowiadal jak poszedl do tego upadlego PGRu i zaczal opowiadac, ze tu bedzie ogrod, tu bedzie jego dom, ta zawalona obore przerobi na cos tam.... a tam bedzie stal osrodek wypoczynkowy z kompleksem basenow i takie tam. A mowil dalej, ze ci byli pracownicy tego PGRu to jak uslyszeli, co on mowi, to ze sie doslownie tarzali na ziemi. Chcialbym zobaczyc ich miny teraz. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0
W przyszły wtorek (23 stycznia) na TV Polonia o 21:30 (chyba) będzie film o gospodarstwie państwa Romanowskich. Będzie tez powtórka w środę o 13:30, chyba ostatnia okazja żeby obejrzeć bo na TVP pewnie już nie puszczą B) .

 

 

No ja mam TV polonie ale moze wie kto w jaki dzien to leci i okturej godzinie bo w gazecie nie moge zanalez

 

Naprawde nie umiesz cofnac jedna strone do tyl? B) Chyba to bylo wiadomoze tam bedzie bo gdzie moze byc??

 

Misiek naprawde niesamowita opowiesc.Naprawde chcialbym to obejrzec i mam nadzieje ze mi sie to gdzie uda na necie <_<


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

nazwa tej aldycji to "Opowiesc o polskich farmerach" a to krotki opis

Opowieść o polskich farmerach

 

 

 

 

wtorek 23.01.2007 TV Polonia 21:30

 

Ziemię uprawia się głową potem dopiero chwyta za pług. To maksyma Romana, Marka i Bogdana Romanowskich, braci, farmerów z województwa warmińsko-mazurskiego, świadków największego polskiego pogrzebu rozpadu PGR-ów. Bracia zaczęli od skrawka zachwaszczonej ziemi, dzisiaj uprawiają 12 tysięcy hektarów. O piekło dla rozumnego rolnictwa zadbali jednak ludzie zawistni i niezmierzona głupota biurokracji.

25min Polska 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

a więc do wtorku musimy znaleść kogoś z kartą telewizyjną... albo z nagrywarką dvd to by wrzucił na megauploada albo rapida... to trzeba rozgłosić!!!!!!!!


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam Polonie ale nie mam dvd a neta mam za wolnego <_< , no ale ktos na AF musi miec dvd ( jest nas przeciez ponad tysiąc B) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomcraft    4

Powiem szczeze ze mało jest programów w tv o nowczesnym rolnictwie nie chce mi sie oglodac programow w ktorych promuje sie nasz minister rolnictwa oraz przedstawiciele kołek rolnictwa niech zaczna pokazywac jak wygloda rolnictwo nie tylko to jak trzech kolesi pie..... cos w studju . Sori za nie cenzuralne słowa ale to co sie dzieje w naszej publicznej tv to juz przekracza jakiekolwiek granice.!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

jak mi się uda to nagram a potem zobaczymy co dalej z tym zrobić ale nic narazie nie mogę obiecać na 100%.

będę się starał!!

może się uda

zobaczymy we wtorek czy podołam zadaniu


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

ja usiłowałem skorzystac z itv ale co wacze co chce tosie cos innego pokazuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

lukotek trzymamy kciuki!!!


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

ja tez moge zgrac mam tuner sat w kompie ale pownie pózniej to tylko na płytke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1
jak mi się uda to nagram a potem zobaczymy co dalej z tym zrobić ale nic narazie nie mogę obiecać na 100%.

będę się starał!!

może się uda

zobaczymy we wtorek czy podołam zadaniu

 

 

Napisz za wczasu czy dasz rade nagrac, czy nie. I mam jeszcze pytanie do Ciebie: gdzie to wrzucisz? Megauplaod czy cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ralf tzn.masz tunner w kompie czy jak?jak bys nagrał na płytke to przecież da sie przechwycić na dysk


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

tak mam tuner dvb(czasami sie przydaje zeby jakis pakiecik przechwicic nielegalnie B)) ja zgrywam na dysk ale przez słabe łącze to pózniej nie wzuce nigdzie na upload tylko bede mógł to na płytke zgrac tylko niestety <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

szkoda...ale zgraj na płytke to od kogos byś wgrał...od rodziny albo od kolegi?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaher    0

Najwyzej wysle poczta plytke do jakiejs osoby z lepszym laczem i ona gdzies wrzuci <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

umieścić w sieci nie problem,najpierw musi to nagrać.potem dopiero niech myśli jak wrzucić <_< teraz większość osób ma neta to podejdzie do kogoś i wgra


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

no w sumie to mozna tak wykombinowac mój net to padlina ale kumpel ma 2mb to nie bedzie problemu tylko musze zgrac zapisze sobie to musi wypalic albo nastawie automat na godzine to wtedy bedzie na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

no to w dwójkę może damy radę

a już myślałem że zostałem sam na polu walki o tak cenny materiał

z wrzuceniem chyba nie będzie większych problemów 1mb chyba wystarczy ale jak ktoś by chciał to chyba też będzie można EMULE - później podam nazwę


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj