Skocz do zawartości

Zdjęcie

Programy rolnicze w TV, które były i które będą

491 odpowiedzi na ten temat

#421 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 13 wrzesień 2010 - 17:24

Programy rolnicze w TV, które były i które będą W każdą niedzielę na polsat news albo na tv bizne o godz 15 leci program polski stół! Tu można obejrzeć http://tvexpo.pl/pol...c_1),rid,4.html
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Programy rolnicze w TV, które były i które będą Dzisiaj, 21:26
  •  

#422 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 06 listopad 2010 - 09:10

Programy rolnicze w TV, które były i które będą W programie "Polak potrafi" Na TVN Turbo będzie jak produkuje się kombajny NH. Premiera w Niedzielę o 18:30.

Przepraszam że post pod postem :P

#423 Share BRAMA

BRAMA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 08 listopad 2010 - 16:04

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Dziś na TVP1 o 21:35 leci film Psie Głowy :)

http://www.sklep.gil...wski-psie-glowy

#424 Share proxy8441

proxy8441

Włościanin

• Members
  • PipPipPip
  • 1252 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 09 listopad 2010 - 19:53

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Arni kurcze co poniedziałek oglądałem na tv expo czy nie dodali jakiiegoś odcinka nowego bo długi czas były tylko 2 odcinki Polskiego Stołu a dziś dzieki Twojemu poscie weszłem znowu i są nowe odcinki mam co oglądać dobry program naprawdę polecam! ;)

My siejemy, a Bóg daje plony.

#425 Share gregor6

gregor6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 13:55

Programy rolnicze w TV, które były i które będą A oglądacie TVR nowa ogólnopolska stacja satelitarna kanał o rolnictwie i nie tylko nawet reklamy ,mango ,disco polo i nie tylko trochę mało o rolnictwie chociaż nie sledze co leci co dziennie bo w tygodniu to trafiam na disco polo albo reklamy mango tele sklep .Teraz nawijają o rolnictwie .

#426 Share miki20

miki20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna- Juventus!!
    Rolnictwo
    I wiele wiele innych....

Napisany 27 marzec 2011 - 09:12

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Ja właśnie dziś odkryłem tą TVR, no i musze powiedzieć, że po przejżeniu stronki internetowej ciekawie się to zapowiada :) Programy motoryzacyjne, dokumenty, informacyjne, jakies kulinarne i inne poradnicze programy. Powiem że będę śledził z wielką ciekawością :)
http://www.tvr24.pl/
tu macie stronke, tam jest program, kanały na jakich nadaja nasze platformy ( jest we wszystkich 3) ogolne opisy programow itp.
Pozdrawiam

#427 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 marzec 2011 - 09:40

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Na TVN Turbo będzie emitowana Agromachina, współtwórcą tego programu jest gazeta Agromechanika. Dodany obrazek Premiera w Wielką Sobotę o 19.15. Dodany obrazek

#428 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 04 kwiecień 2011 - 11:54

Programy rolnicze w TV, które były i które będą dzisiaj w raporcie na tvn turbo o 18:00 i 19:25 bedzie reportaz o bimoto.

jakby komus sie udalo to prosze nagrac.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#429 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 kwiecień 2011 - 17:08

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Czyżby stres przed kamerą? :D

#430 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 04 kwiecień 2011 - 17:44

Programy rolnicze w TV, które były i które będą mialem turbokaca w ten dzien, dlatego kolega jezdzil i tak ciulowo baki krecil :lol: :lol:
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#431 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 04 kwiecień 2011 - 18:08

Programy rolnicze w TV, które były i które będą A pamiętacie wszystkie te filmy instruktażowe kręcone w poprzednim ustroju ? :)

Dla przypomnienia Film jak uzywać Anny :

http://agrotv.pl/ind...rze&id_item=176

:)
W rolnictwie siła!!! :)

#432 Share bartas11

bartas11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja i rolnictwo

Napisany 08 kwiecień 2011 - 14:10

Programy rolnicze w TV, które były i które będą http://www.agromecha...y=1587&nr_str=1 już niedługo nowy program w TVN TURBO ;)
Zetor 7441 i Ursus C-360 :)

#433 Share Brunor

Brunor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 22 kwiecień 2011 - 10:34

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Witam

To mój pierwszy post, bo nie chciał mnie system przyjąć. Forum już śledzę od jakiegoś czasu.

Chciałem nawiązać do programu AGROMACHINA - byłem na zdjęciach i widziałem ekipie TVN Turbo podczas pracy.

Chyba fajny będzie ten program - ale zobaczymy po sobocie. Pierwszy odcinek w sobotę o 19:15. Wyczytałem gdzieś o maszynach i chyba będzie NEW HOLLAND T7.

Pozdr.

#434 Share djjachu

djjachu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 22 kwiecień 2011 - 10:56

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Szkoda tylko że ze strony tvn turbo będzie prowadził to ten rudy, jakoś go nie za bardzo lubię. Wolał bym gościa z moto ona czy z raportu, mam tu na myśli nie kornackiego tylko tego drugiego, wyleciał akurat mi jak się nazywał. Jednak fajnie że na turbo w końcu się zacznie jakiś rolniczy program. Kiedyś w na osi pokazywali kilka razy jakieś ciągniki ale to z raz na cały sezon.

#435 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 22 kwiecień 2011 - 11:22

Programy rolnicze w TV, które były i które będą pytanko takie - czy dla tych "zacofanych" co nie mają TVN Turbo będzie jakaś możliwość obejżenia programu gdziekolwiek ??
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#436 Share Eryko

Eryko

Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 898 postów

Napisany 22 kwiecień 2011 - 12:25

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Raczej nie będzie takiej możliwości chyba, że ktoś będzie nagrywał.

#437 Share Brunor

Brunor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 22 kwiecień 2011 - 12:49

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Każdy odcinek jest powtarzany przez tydzień, sprawdź w programie Turbo!

Poza tym zawsze zamieszczali odcinki na "onet vod" - zaraz po zakończeniu emisji w telewizji - tj. mozna był obejrzeć każdy odcinek dopiero po zakończeniu emicji w TVN.

OGLĄDALIŚCIE?

Super - mamy wreszcie coś o maszynach. Trochę mało było o samym traktorze ale oglądałem z uśmiechniętą mordą!!!

Edytowany przez Brunor, 23 kwiecień 2011 - 19:23.

#438 Share djjachu

djjachu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 23 kwiecień 2011 - 21:03

Programy rolnicze w TV, które były i które będą No ja oglądałem i program za***isty. Narzekałem na tego rudego ale dobrze prowadzący są dobrani. Rudy za bardzo nie jest w temacie więc zadaje pytania a gościu z mechaniki wiedzę techniczną ma i odpowiadając mu na pytania tłumaczy też nam czyli widzom. Fajnie też że pokazują dane techniczne i cenę. Jednak tvn ma jakieś już w prwdzie doświadczenie w realizowaniu tego rodzaju programów nie to co tvr i pojemność 2400 gdzie prowadzący pewnie przed udziałem w pierwszym odcinku nie siedział nigdy w ciągniku pewnie.

#439 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 23 kwiecień 2011 - 21:08

Programy rolnicze w TV, które były i które będą polecam kanał 142 telewizja TVR telewizja rolna

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#440 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 24 kwiecień 2011 - 08:52

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Oglądałem wczoraj Agromachinę i muszę powiedzieć, że program całkiem fajny :) Szkoda, że tylko nie całe 30 min :(