Skocz do zawartości

Zdjęcie

Programy rolnicze w TV, które były i które będą

491 odpowiedzi na ten temat

#21 Share polac

polac

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 19 styczeń 2007 - 20:28

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Czy miałby ktoś możliwość zgrać ten Film o Romanowskich i go umieścic na jakimś Rapidshare bo sam TVP Polonia nie mam a chciałbym obejżeć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Programy rolnicze w TV, które były i które będą Dzisiaj, 07:24
  •  

#22 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 19 styczeń 2007 - 22:10

Programy rolnicze w TV, które były i które będą ja też przyłączam sie do prośby polaca zgrajcie to i umieśćcie na rapidzie albo megaupload:) bo ja niestety nie posiadam polonii:(

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#23 Share tomb2

tomb2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisany 20 styczeń 2007 - 12:21

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Co do filmu o romanowskich napisałem e-maile do TVP czy mogli by udostępnić odpisali mi że istnieje możliwość zgrywania polskich produkcji filmowych na VHS w cenie 400 zł za godz <_< Chyba ich pojeba...
Ciesz się każdą chwilą życia...

#24 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 20 styczeń 2007 - 13:00

Programy rolnicze w TV, które były i które będą no troche B) B) B) (bardzo <_< )
Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

#25 Share SUCHY102

SUCHY102

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 20 styczeń 2007 - 13:31

Programy rolnicze w TV, które były i które będą a czy nie mogłby ktoś tego nagrać?? gdybym miał karte tv w kompie to bym to nagra i udostępnił!!!! kurde może ktoś by dał rade to nawet by odkupił taki rarytasik!!

#26 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 20 styczeń 2007 - 13:36

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Ale o co chodzi z tym Romanowskim bo nic nie kapuje

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#27 Share Pixel

Pixel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 437 postów

Napisany 20 styczeń 2007 - 15:17

Programy rolnicze w TV, które były i które będą No poprostu jest program zrobiony o gospodarstwie Romanowskich(najwieksze w Polsce),zreszta na AF mamy swojego "wysłanika"z tego gospodarstwa,syna jednego z wlascicieli,jest nim Krzysiek90 B) Nie wiem co tam jest dokladnie w tym programie bo nie ogladalem i nie bede ogladal bo nie mam TV polonia <_< Ale mam wielka nadzieje ze ktos to nagra i bede mial okazje obejrzec to B) A moze by ktos wrzucil na google video bo tam sie dosyc szybko laduje no i by duzo osob ogladalo to.Ten kto zgra ten filmik ma odemnie duze piwo B)
Mariusz X,wielkie dzieki za wiadomosc B)
PS Jednak sie przydal ten mój post o programach TV,mam nadzieje ze to nie pierwszy i ostatni raz :)

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

#28 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 20 styczeń 2007 - 16:15

Programy rolnicze w TV, które były i które będą No ja mam TV polonie ale moze wie kto w jaki dzien to leci i okturej godzinie bo w gazecie nie moge zanalez

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#29 Share misiek10

misiek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 20 styczeń 2007 - 16:25

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Po obejrzeniu tego reportarzu bardzo mocno w pamiec zapadla mi jedna rzecz. Mianowicie, to co bylo najlepsze w tym programie, to bylo jak jeden z braci R opowiadal jak w bodajze 1990 roku udali sie do banku po kredyt na zakup ziemi (Ziemia byl wtedy po 200zl, nikt nie chcial jej nawet za darmo). Jeden mial 16 lat, jeden 18 a jeszcze jeden .. nie pamietam. Pani w banku dziwnie sie popa3la na nich. Sami sobie wyobrazcie. Przychodzi do was 3 mlokosow i prosi o kredyt na zakup kilku tys ha. Potem byl wywiad z ta pania: "To byla ryzykowna decycja, ale dzis wiemy, ze sluszna."

I jeszcze dobre bylo jak ten sam brat R opowiadal jak poszedl do tego upadlego PGRu i zaczal opowiadac, ze tu bedzie ogrod, tu bedzie jego dom, ta zawalona obore przerobi na cos tam.... a tam bedzie stal osrodek wypoczynkowy z kompleksem basenow i takie tam. A mowil dalej, ze ci byli pracownicy tego PGRu to jak uslyszeli, co on mowi, to ze sie doslownie tarzali na ziemi. Chcialbym zobaczyc ich miny teraz. <_<

#30 Share Pixel

Pixel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 437 postów

Napisany 20 styczeń 2007 - 17:18

Programy rolnicze w TV, które były i które będą

W przyszły wtorek (23 stycznia) na TV Polonia o 21:30 (chyba) będzie film o gospodarstwie państwa Romanowskich. Będzie tez powtórka w środę o 13:30, chyba ostatnia okazja żeby obejrzeć bo na TVP pewnie już nie puszczą B) .

No ja mam TV polonie ale moze wie kto w jaki dzien to leci i okturej godzinie bo w gazecie nie moge zanalez

Naprawde nie umiesz cofnac jedna strone do tyl? B) Chyba to bylo wiadomoze tam bedzie bo gdzie moze byc??

Misiek naprawde niesamowita opowiesc.Naprawde chcialbym to obejrzec i mam nadzieje ze mi sie to gdzie uda na necie <_<

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 20 styczeń 2007 - 17:32

Programy rolnicze w TV, które były i które będą nazwa tej aldycji to "Opowiesc o polskich farmerach" a to krotki opis
Opowieść o polskich farmerach

wtorek 23.01.2007 TV Polonia 21:30

Ziemię uprawia się głową potem dopiero chwyta za pług. To maksyma Romana, Marka i Bogdana Romanowskich, braci, farmerów z województwa warmińsko-mazurskiego, świadków największego polskiego pogrzebu rozpadu PGR-ów. Bracia zaczęli od skrawka zachwaszczonej ziemi, dzisiaj uprawiają 12 tysięcy hektarów. O piekło dla rozumnego rolnictwa zadbali jednak ludzie zawistni i niezmierzona głupota biurokracji.
25min Polska 2006

#32 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 20 styczeń 2007 - 19:29

Programy rolnicze w TV, które były i które będą a więc do wtorku musimy znaleść kogoś z kartą telewizyjną... albo z nagrywarką dvd to by wrzucił na megauploada albo rapida... to trzeba rozgłosić!!!!!!!!

A-Mount Alpha user

#33 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 20 styczeń 2007 - 19:53

Programy rolnicze w TV, które były i które będą u mnie kurca nei ma tvp poloni <_<

#34 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 styczeń 2007 - 20:17

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Ja mam Polonie ale nie mam dvd a neta mam za wolnego <_< , no ale ktos na AF musi miec dvd ( jest nas przeciez ponad tysiąc B) )

#35 Share Tomcraft

Tomcraft

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów
  • Zainteresowania:Kolarstwo,Muzyka,Polityka,Rolnictwo

Napisany 20 styczeń 2007 - 23:30

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Powiem szczeze ze mało jest programów w tv o nowczesnym rolnictwie nie chce mi sie oglodac programow w ktorych promuje sie nasz minister rolnictwa oraz przedstawiciele kołek rolnictwa niech zaczna pokazywac jak wygloda rolnictwo nie tylko to jak trzech kolesi pie..... cos w studju . Sori za nie cenzuralne słowa ale to co sie dzieje w naszej publicznej tv to juz przekracza jakiekolwiek granice.!!!!!!

#36 Share lukotek

lukotek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 404 postów

Napisany 21 styczeń 2007 - 00:06

Programy rolnicze w TV, które były i które będą jak mi się uda to nagram a potem zobaczymy co dalej z tym zrobić ale nic narazie nie mogę obiecać na 100%.
będę się starał!!
może się uda
zobaczymy we wtorek czy podołam zadaniu
(")_(")_.----.,/)
;^ ^ '; -._ , ')_
( o_, )' __,) '-._)

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

#37 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 21 styczeń 2007 - 09:22

Programy rolnicze w TV, które były i które będą ja usiłowałem skorzystac z itv ale co wacze co chce tosie cos innego pokazuje :/

#38 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 21 styczeń 2007 - 11:32

Programy rolnicze w TV, które były i które będą lukotek trzymamy kciuki!!!

A-Mount Alpha user

#39 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 21 styczeń 2007 - 11:35

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Ja bym mógl najwyzej nagrac na VHS

Moje Filmiki

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share ralf

ralf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 21 styczeń 2007 - 11:40

Programy rolnicze w TV, które były i które będą ja tez moge zgrac mam tuner sat w kompie ale pownie pózniej to tylko na płytke