Skocz do zawartości

Zdjęcie

Programy rolnicze w TV, które były i które będą

491 odpowiedzi na ten temat

#221 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 10 maj 2007 - 19:16

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Jest TVP Kultura, jest Sport, jest ostatnio Historia. Czemu nie zrobią np. Agro TVP coś na wzór niemieckiej TeleAgri, przeciesz polska to ciagle kraj o wysokim procencie rolników.
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Programy rolnicze w TV, które były i które będą Dzisiaj, 23:59
  •  

#222 Share misiek10

misiek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 11 maj 2007 - 13:07

Programy rolnicze w TV, które były i które będą bo pewnie sie nikomu to nie bedzie kalkulowac. zeby odbierac taki kanal, to trzebaby miec albo kablowke, albo satelite, a ilu polskich rolnikow stac na takie cos?? na pewno nie tylu, zeby sie komus oplacalo tworzyc tv skierowana do rolnikow. motto w biznesie: przede wszystkim profit, a potem sie zobaczy :blink:

#223 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 11 maj 2007 - 15:43

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Też jak wielu z was lubię Złote łany to już prawie kultowy serial. Kiedyś jeszcze było Rolnictwo na Świecie dobre
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

#224 Share krzysiek90

krzysiek90

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:SPRZĘTTT ROLNICZYYYYYYYYYYY<br />Ruszyła maszyna już nic nie zatrzyma kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła ;]

Napisany 23 maj 2007 - 14:12

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Na waszym miejscu bym pisał e maile do tvp czy do innej stacji o stworzenie takiego programu wiec jak jest nas tu tylu to każdy by napisał po tym jednym e mailu do nich i na pewno by cos kombinowali żeby stworzyć taki program o ciągnikach rolniczych można nawet by im było podsunąć jakieś pomysły i adresy spółek rolniczych gdzie by mogli testować czy pokazywać sprzęt rolniczy. Co myślicie na to ;> ja myślę że może by się udało

Pozdro...
Krzysiek90

#225 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 23 maj 2007 - 17:17

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Krzysiek dobrze mówi.
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#226 Share krzysiek90

krzysiek90

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:SPRZĘTTT ROLNICZYYYYYYYYYYY<br />Ruszyła maszyna już nic nie zatrzyma kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła ;]

Napisany 23 maj 2007 - 17:46

Programy rolnicze w TV, które były i które będą czekam na reszte chlopakow co otym myslą ;]

#227 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 23 maj 2007 - 18:03

Programy rolnicze w TV, które były i które będą No właśnie co o tym myślicie.
Może mamy jakieś szansę.

#228 Share Wiatru

Wiatru

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 23 maj 2007 - 18:36

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Nie wiem czy mam dobry pomysł ale może można było by napisać jakieś podanie którego przedstawicielem był by yacenty i pod tym podaniem można by było wypisać użytkowników lub liczbę osób chcących takiego programu

#229 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 26 maj 2007 - 22:02

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Ja jestem za, ale ten program musiałby być w telewizji publicznej, bo ile osób ma kablówkę czy satelitę, np w niedziele po programie ,,TYDZIEŃ" bo wtedy by była największa oglądalność. :lol: ^_^

#230 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 03 czerwiec 2007 - 12:06

Programy rolnicze w TV, które były i które będą jesli ktos znalazlby jakis link do dzisiejszego odcinka programu TYDZIEŃ to prosze o podanie, z gory dzieki
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 03 czerwiec 2007 - 14:00

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Brzozak ja oglądałem i było dziś o ubepieczeniu zdrowotnym ale linku nie mam :D :D

#232 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 03 czerwiec 2007 - 14:44

Programy rolnicze w TV, które były i które będą tez ogladalem i chce sobie nagrac jako dowod dla mieszczuchow, ze to ze rolnicy nie placa skladki to stereotyp i wskazuje tylko na ich niewiedze z zakresu makroekonomii. swoja droga ten wiceprezydent Lewiatana sie osmieszyl, a jego argumenty byly na poziomie tej pierwszej kobiety ktorej zadano pytanie na ulicy :D
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#233 Share ROLNIK7

ROLNIK7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 23 czerwiec 2007 - 21:47

Złote łany - Wełpy i Grale dwie znienawidzone rodziny heheheh. Jak oglądaliście każdy odcinek to w niektórych było o gospodarstwie Pana Konopka (wioska obok mojej). Hoduje blondyny i posiada chyba 1300 ha. W jednym odcinku było pokazane jak robią kastrację :(
A propo Wełpów to po tym serialu była jakaś tragedia w tej rodzinie.

Jeżeli dobrze pamiętam tą kastracje robiła taka dziewczyna która mówiła "jak mam siedzieć za biurkiem to ja dziękuję ja wolę już być przy świnkach!

Program super: Wełpa <kontra> Gral
http://pl.youtube.co...h?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

#234 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 23 czerwiec 2007 - 22:36

Programy rolnicze w TV, które były i które będą ja kiedys myslalem zeby napisac do TVN Turbo mi to jest obojetne na jaim programie to bedzie ale najlepiej na TVN Turbo bo oni i tak juznie maja co puszczac to wymyslaja jakies chore programy ja jestem jak najbardziej za torbo moze i by sie zgodzilo
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

#235 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 25 czerwiec 2007 - 13:45

ja kiedys myslalem zeby napisac do TVN Turbo mi to jest obojetne na jaim programie to bedzie ale najlepiej na TVN Turbo bo oni i tak juznie maja co puszczac to wymyslaja jakies chore programy ja jestem jak najbardziej za torbo moze i by sie zgodzilo

No nawet niezły pomysł, żeby jeszcze tak wypalił :(

#236 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 25 czerwiec 2007 - 15:21

Programy rolnicze w TV, które były i które będą zawsze mozna do nich napisac zabic nas nie zabija a moze noz widelec zrobia taki program zawsze mozna sprobowac
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

#237 Share Adi82

Adi82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 26 czerwiec 2007 - 18:22

Programy rolnicze w TV, które były i które będą bardzo dobre pomysły nie zaszkodzi spróbować

#238 Share majoreq

majoreq

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 29 czerwiec 2007 - 12:10

Programy rolnicze w TV, które były i które będą bardzo dobr pomysl !! to co robimy w tej sprawie ??

#239 Share MasseyFerguson15

MasseyFerguson15

Użytkownik

• userphoto
  • Banned
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanizacja, simtractor i wszytko co rolnicze

Napisany 29 czerwiec 2007 - 12:43

Jeżeli dobrze pamiętam tą kastracje robiła taka dziewczyna która mówiła "jak ja mam siedzieć za biurkiem to ja wolę pracować przy świnkach!

Program super: Wełpa <kontra> Gral

Ja też oglądałem ten program i bardzo mi się podobał tylko szkoda że go nie powtarzają :(
Deutz Fahr -Marka godna zaufania !!!!!!!!!!!!!!!! :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share agrowojtek

agrowojtek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo, przyroda, muzyka

Napisany 29 czerwiec 2007 - 20:31

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Popieram was. Przydałoby się coś więcej o rolnictwie . Przynajmniej mieszczuchy zobaczyłyby jak wygląda polskie rolnictwo, że nie jest wcale zacofane. Natomiast my (zaznajomieni z tematem), moglibyśmy zobaczyć jak pracują nasi koledzy po fachu. Byłoby gdzie przedstawić swoje racje. Ale musi to być program lub stacja ogólno dostępna.

JESTEM ZA!!!!!!!!!:) :( :)

Programy które oglądam lub oglądałem: Złote Łany, Agrolinia, Agromagazyn(TVB), Agrobizness, Tydzień, Panorama wsi(TVB), Dzień dobry w sobotę. To chyba wsio.

POZDRO DLA WSZYSTKICH ENTUZIASTÓW ROLNICTWA!!!!!!!!!!!!
Od myszy po cesarza każdy żyje z gospodarza.