Skocz do zawartości

Zdjęcie

Programy rolnicze w TV, które były i które będą

491 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Pixel

Pixel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 437 postów

Napisany 25 listopad 2006 - 14:29

Programy rolnicze w TV, które były i które będą W tym temacie piszcie swoja opinie na temat tych programow ktore były w TV i piszcie o tych ktore będa, wszyscy sobie poogladamy wtedy :) Założylem ten watek poniewaz przeczytalem pare komentarzy i przyszedl mi pomysl aby taki temat zalozyc.Mam nadzieje ze sie przyda. 
Z tych programów ktore ogladalem bardzo podobal mi sie cykl "Złote Łany". Wszystkich odcinkow(chyba 12) obejrzalem kilka razy i chetnie bym jeszcze poogladal ale wlasnie dawno w TV nie leciały :-)

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Programy rolnicze w TV, które były i które będą Dzisiaj, 21:19
  •  

#2 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 25 listopad 2006 - 15:13

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Też to pamiętam.
Puściliby jakąś powtórkę tego. Jak tak to tylko jakieś seriale powtarzają. >:(
Ogólnie to szkoda, że jest tak mało programów w TV.

#3 Share pancarol

pancarol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 25 listopad 2006 - 17:20

Programy rolnicze w TV, które były i które będą złote łany;D pamietam jak gosc mtz wywalil przyczepe ze zbozem to go ojciec o mało co nie zap... heheh a jak jeden rolnik sobie kupił samochopd to i drugi musiał miec...
Rolnictwo to sztuka współżycia z naturą

#4 Share Sniker

Sniker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 25 listopad 2006 - 23:42

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Złote Łany to był super program szkoda ze nie ma podobnego
Ja najbardziej lubiłem tego dziadka co lubił ksiązki czytac Całkiem mądrze gadał I te rodzine która miała takie rozjeb... ciagniki Na w jakos sie nazywali Te ich mtz i zetor strasznie zaniedbne :)
@pancarol
Ta "wywrotka" to nie był jedyny wyczyn Ciagle cos odwalali:) był jeszcze cos ze jeden 60 z prasa zjechał po zboczu i mu biegi sie zakleszczyły i za nic nie mógł ani pojechac do przodu ani do tyłu i znowu ojca wzywaja a ojciec poprostu w "błogostanie" (skąd ja to znam ;) )

#5 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 26 listopad 2006 - 02:03

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Serial "Złote łany" był super ;D. Pamiętam go dobrze. Najlepszy był odcinek jak opowiadano o wiejskiej dyskotece i miał być striptiz ;).
Co do innych programów związanych z rolnictwem to lubie oglądać magazyn "Tydzień". Troche za krótko on trwa, bo coś ok. 20 min (goście w studio zawsze nie mogą skończyć rozmowy). Kiedyś jeszcze oglądałem "Agrobiznes".

#6 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 26 listopad 2006 - 09:18

Programy rolnicze w TV, które były i które będą ja oglądałe "tak jak u Unii" (w drodze do Unii" Agrolinię za czasów jej swietnosci opłaciło sie nawet wstawać i taki program na TVB3 musiałebym sprawdzic jak sie nazywa ale był najciekawszy nagrałęm które mogłem ;-)

#7 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 26 listopad 2006 - 11:19

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Kiedyś był fajny program Magazyn Techniki Rolniczej.

#8 Share DANIEL

DANIEL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 26 listopad 2006 - 15:41

Programy rolnicze w TV, które były i które będą macie racje, jest bardzo mało programów o tej tematyce

ostatnio  leciał taki film  na TVP1 o 22:40 coś o farmerach i o rodzinnym gospodarstkie panów Romanowskich  na mazurach chyba

#9 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów

Napisany 26 listopad 2006 - 16:39

Programy rolnicze w TV, które były i które będą jak ktoś ma TVB 3 to dzisiaj o 17.15 dni z doradztwem rolniczym-szepietowo 2006

#10 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 26 listopad 2006 - 21:50

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Godzina tego programu o gospodarstwie Państwa Romanowskich była the best zwłaszcza dla tych co muszą wstać o 5 rano a nawet wcześniej do dojenia krówek. Ja spokojnie bym go obejżał ale niestety nie wiedziałem nic o tym programie a szkoda.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 26 listopad 2006 - 22:19

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Shit! Też bym chętnie obejrzała ten program o gospodarstwie (a raczej gospodarstwach) Romanowskich, ale nie wiedziałam, że taki program będzie. Mam okazję podziwiać ich super JD w akcji  i inne maszyny, których nazw nawet nie znam. Bliziutko mojej mieściny państwo Romanowscy mają jeden ze swoich "biznesów". Mnóstwo ludzi z miasta tam pracuje, więc co nieco się słyszy... Najlepiej jest latem, kiedy w pole wyruszają kombajny JD i jadą przez miastko- wszystko zamiera i wgapia się w te "potwory". Swego czasu miałam pragnienie, aby zostać kombajnistą, ale tylko JD  ;D    Do dziś mam takie dziwne kłucie w sercu, jak widzę te maszyny (czyżby zazdrość?)...

#12 Share Pixel

Pixel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 437 postów

Napisany 27 listopad 2006 - 14:09

Programy rolnicze w TV, które były i które będą No pamietam wszystkie te ich wyczyny,w kazdym odcinku bylo cos dobrego :) Ten ich zetor to byl tak zajechany ze szok,nie mial chyba ani jednej szyby ;D A jak go odpalili to taki czarny dym,no i stal w krzakach jak by go nie uzywali z 5 lat ;) Powinien byc jeden taki program co by tylko na nim lecialy programy rolnicze :) Dlatego zalozylem ten watek zeby mozna powspominac ale tez po to zeby nikt nie przegapił jakiego programu jak bedzie lecial :)

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

#13 Share rolpres

rolpres

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 03 grudzień 2006 - 19:00

Programy rolnicze w TV, które były i które będą i jednak słabo coś pamiętacie te "złote łany":-

złote łany;D pamietam jak gosc mtz wywalil przyczepe ze zbozem to go ojciec o mało co nie zap...

przyczepy niewywalił syn tylko znajomy ojca

Ta "wywrotka" to nie był jedyny wyczyn Ciagle cos odwalali:) był jeszcze cos ze jeden 60 z prasa zjechał po zboczu i mu biegi sie zakleszczyły i za nic nie mógł ani pojechac do przodu ani do tyłu i znowu ojca wzywaja a ojciec poprostu w "błogostanie"

60tka nie jechała z prasą tylko na pusto i jechał syn żeby powiedzieć ojcu o tym wypadku z przyczepą

No pamietam wszystkie te ich wyczyny,w kazdym odcinku bylo cos dobrego :) Ten ich zetor to byl tak zajechany ze szok,nie mial chyba ani jednej szyby ;D A jak go odpalili to taki czarny dym,

odpalali MTZa i z tego ciągnika był dym a zetor z tylu stał

#14 Share g_eorge

g_eorge

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 03 grudzień 2006 - 19:30

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Nie oglądałem tych "Złotych łanów" :( Ale z tego co piszecie to niezłe cyrki tam odchodziły mogli by jeszcze raz to puścić to człowiek by sobie humorek poprawił ;)

A swoją drogą to jest tak jak piszecie jest strasznie mało programów o tematyce rolniczej ciągle tylko te seriale i seriale........ >:(

#15 Share Sniker

Sniker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 03 grudzień 2006 - 23:21

Programy rolnicze w TV, które były i które będą no moze nie był z prasa ale gdzies w tym odcinku była prasa czy przypadkiem ojciec w tym czasie nie prasował? To ju było dawno i pamiec mi troche szwankuje

#16 Share JarekWLKP

JarekWLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisany 03 grudzień 2006 - 23:26

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Pamiętacie taką babcię i jej tekst: "A co to to to takie włochate jest?" opisując mikrofon. :D:D:D
John Deere marką ponad wszystkie.
Zamieszczone przeze mnie fotografie chronione są prawem autorskim.

#17 Share zorak

zorak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 04 grudzień 2006 - 10:23

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Złote łany - Wełpy i Grale dwie znienawidzone rodziny heheheh. Jak oglądaliście każdy odcinek to w niektórych było o gospodarstwie Pana Konopka (wioska obok mojej). Hoduje blondyny i posiada chyba 1300 ha. W jednym odcinku było pokazane jak robią kastrację ;)
A propo Wełpów to po tym serialu była jakaś tragedia w tej rodzinie.

#18 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 04 grudzień 2006 - 17:20

Programy rolnicze w TV, które były i które będą Wiesz może co tam się stało??

#19 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów

Napisany 04 grudzień 2006 - 17:26

Programy rolnicze w TV, które były i które będą ja wyrywkowo oglądałem ale grunt wiem co to i kojaze tuch co mieli 1000ha i prosiaki raz szczepili i jakiegos goscia (chyba duznyka) i zbierał trawe Forszajem i stara 60ka a i jakies weesele co brycza jechali ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 styczeń 2007 - 20:12

Programy rolnicze w TV, które były i które będą W przyszły wtorek (23 stycznia) na TV Polonia o 21:30 (chyba) będzie film o gospodarstwie państwa Romanowskich. Będzie tez powtórka w środę o 13:30, chyba ostatnia okazja żeby obejrzeć bo na TVP pewnie już nie puszczą <_< .