Pixel

Programy rolnicze w TV, które były i które będą

Polecane posty

lysyrolnik    17

Heh.Angielska wersje ogladalem ale mi chodzi o wersje polska tegoz wlasnie odcinka.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja bym też prosił o ten odcinek po polsku.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

spoko, spoko. top gear z tvn turbo zawsze ktos nagrywa i wstawia na torrenty.org poza tym jakby ktos chcial, to jest juz wersja z org sciezka dzwiekowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

odc 9x1

9x2

9x3

9x4

 

jak bedzie 9x5, to oczywiscie podrzuce linka tutaj. P.s. na T.org trzeba sie rejestrowac. ot, taka mala nic nie znaczaca drobnostka :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Więc jutro oglądajcie top geara o godzinie 10 .

Może ktoś nagra ten odcinek ?Będzie w każdy dzień tygodnia oprócz czwartku.


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

jak juz napisalem na torrenty.org zawsze ktos wrzuca wersje RIP a`la TVNturbo. wiec spokojnie. :lol: jak komus mocno zalezy na torrentach to pisac na PM.

 

P.s.ja napewno ogladam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Ja tez bede napewno ogladal Top Gear,takiej okazji nie mozna przegapic :lol: ;) ;)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ja już obejrzałem spoko filmik.


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

ja tez juz po. chlopaki zaszaleli z tymi ciagnikami. james fajnie probowal cofac fendtem :lol: richard za to ladnie opla zahaczyl ;) ogolnie widac bylo, ze robili sobie jaja i juz. nie chodzilo tam o to, zeby cos przetestowac, ale raczej zabawic miastowego widza. takie odnioslem wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

O ile wiem to May probowal odpalic Fenda a clarkson probowal cofac :lol: ;):o Podobala mi sie tez orka w wykonaniu Clarksona:lol: i widac bylo tez sile fenda ;)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

W tym tygodniu ma być na TVN turbo Top Gear z tym odcinkiem z traktorami.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
W tym tygodniu ma być na TVN turbo Top Gear z tym odcinkiem z traktorami.

dziś był (premiera) a w tygodniu powtórki

 

Mogę prosić o plik torrent na meila??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U1224    3

Ej, jak mały byl zatankowac do pelna, nie to kolo mu powiedzial na stacji 1400 funtow... czyli razy 6 to jest jakies 8000zł. a liczmy po 4 zł/litr to jest 2000 litrow. Cos mi tu smierdzi. niemozliwe zeby ten ciagnik mial zbiornik 2000 litrow!!


c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

tam jest chyba paliwo droższe...


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

moze tak byc, ze tyle kosztuje. w stanach cena wynosi nieco ponad dolar za galon (4 cos litra). wiec w anglii moze byc podobnie. wcale bym sie nie zdziwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

no kawał baku w Case'ach są duze Baki w casie cs jest chyba 200 litrów a z tym 175 koni jest 400 litrów jutro o 13 jest powtórka :] oglądałem dziś ale jutro tez będę;]

 

a cena ropy do dokładnie na dziś dzień wynosi tam 99 penów za litr czyli 5 zeta:] nie wiem dlaczego ale tam ropa droższa bo benzyna 96 penów kosztuje:/ info mam z przed 5 min bo sisotry pytałem ona tam mieszka:]

 

 

Ale to jak oni orali to woła o pomstę do nieba!! a Clarkson to pokazał chyba nową technikę zwaną "kierunek sie nie liczy" a Hamond jak do miasta pojechał tez nieźle namieszał ja tam mieszam traktorami jak wpadnę do pobliskiego miasteczka bo idioci drogowcy porobili wysepki i nie mogę sie pomieścić:]

 

ja bym wzioł traktor JAmesa 300 Km fendt miodzio;]

 

a w tym casie łatwo obliczyć 1400 litrów to jest realne


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Jak Hammond byl zatankowac to byla pokazana cena i ilosc litrow ktore byly wlane :lol:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Jest TVP Kultura, jest Sport, jest ostatnio Historia. Czemu nie zrobią np. Agro TVP coś na wzór niemieckiej TeleAgri, przeciesz polska to ciagle kraj o wysokim procencie rolników.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

bo pewnie sie nikomu to nie bedzie kalkulowac. zeby odbierac taki kanal, to trzebaby miec albo kablowke, albo satelite, a ilu polskich rolnikow stac na takie cos?? na pewno nie tylu, zeby sie komus oplacalo tworzyc tv skierowana do rolnikow. motto w biznesie: przede wszystkim profit, a potem sie zobaczy :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Też jak wielu z was lubię Złote łany to już prawie kultowy serial. Kiedyś jeszcze było Rolnictwo na Świecie dobre


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek90    1

Na waszym miejscu bym pisał e maile do tvp czy do innej stacji o stworzenie takiego programu wiec jak jest nas tu tylu to każdy by napisał po tym jednym e mailu do nich i na pewno by cos kombinowali żeby stworzyć taki program o ciągnikach rolniczych można nawet by im było podsunąć jakieś pomysły i adresy spółek rolniczych gdzie by mogli testować czy pokazywać sprzęt rolniczy. Co myślicie na to ;> ja myślę że może by się udało

 

 

 

Pozdro...

Krzysiek90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Krzysiek dobrze mówi.


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj