sports2011

Szukam mechanika --Kuj Pomorskie( Renault Ares 620 RX)

Polecane posty

renault    2

wszystko jest możliwe mogą być też uszkodzone akumulatory hydrauliczne i wtedy nie będzie pływać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renault    2

powinien być blok zaworowy z akumulatorami jeden lub dwa, nie wiem dokładnie w  którym miejscu. przy opuszczonej osi można sprawdzić jakie jest ciśnienie gazu w aku. są do tego specjalne zawory do upuszczania i nabijania gazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

może to byćkontrolka od powietrza, prawdopodobnie 3 u góry od prawej, jeśli tak wystarczy wyjąć filtr


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WielkiBrat9    1

Witam. Ja również podepnę się pod temat ;) mam taki problem, próbowałem przepalić ostatnio mojego Aresa po ok 2-miesięcznej przerwie i nie daje rady :( ładnie kręci ale żadnego dymku nawet z rury nie puści, jakby paliwa nie miał. W tamtym roku miałem podobnie ale za entym razem odpalił, a potem nie miał dłuższej przerwy więc było dobrze. Sprawdziłem czy nie zapowietrzony, podpompowałem i nic :( Czy jakaś dobra dusza poradziłaby za co się zabrać? Może wtryskiwacze ? Będę wdzięczny za każdą wskazówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

Wtryski tak wszystkie na raz nie siadają. Możliwe że przycięła się pompa lub jej sterowanie szwankuje skoro nie puszcza paliwa. Spróbuj zapalić na samostarcie,jeden niech kręci a drugi podaje delikatnie samostart. Jak zapali na samostarcie to psikaj dalej niech będzie widać że pociągną ropę - może się odblokuje a jak nie to pompa lub jej sterowanie do naprawy.

Edytowano przez Wojtek987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

Owszem łagodniej na plaku, lecz jak używamy z głową samostartu to nic nie szkodzi. Psiknąć delikatnie aż zapali a następnie pikać do momentu aż zaciągnie ropę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WielkiBrat9    1

dzięki za radę :) jutro wypróbuję tylko nie wiem czy to rozwiąże problem bo nawet jeśli odpali a znowu zostawię go na dłuższą przerwę to będzie to samo pewnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystianpi    0

dzięki za radę :) jutro wypróbuję tylko nie wiem czy to rozwiąże problem bo nawet jeśli odpali a znowu zostawię go na dłuższą przerwę to będzie to samo pewnie :/

panowie odnośnie braku paliwa po dłuższym postoju to ono cofa się do zbiornika wystarczy zamontować przy zbiorniku filterek jednostronnego przepływu i ręką odjął problem a co do podnośnika cewek itp to trzeba sprawdzią alternator dziwnie brzmi ale jak alternator nie działa to hydraulika nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slevyn    35

Kolego -WielkiBrat9- w renowkach zamontowany jest przy pompie bezpiecznik topikowy w takiej czarnej tubie. Mialem identyczny problem ze lafnie krecil a nawet dymka nie puscil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WielkiBrat9    1

@Slevyn  a gdzie dokładnie jest ten bezpiecznik ? I jeszcze mam pytanie, bo odkręciłem przewód przy wtryskiwaczu i zakręciłem rozrusznikiem no i niby paliwo leci ale jakoś tak słabo, czy tak jest dobrze czy może powinno bryzgać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondziu123    3

Cewki można sprawdzić; odkręć gumowy korek i wtedy można zdjąć uzwojenie(cewkę) z trzpienia podaj potem napięcie, może być z panelu podnośnika i następnie wkładając w otwór coś metalowego(śrubokręt) powinno dać się odczuć pole magnetyczne, wtedy cewka i jej zasilanie jest ok. Wtedy trzeba dobrać się do trzpienia bo może się przycinać.

Magnes na filtrze nie jest zły tylko że opiłki z okładzin czy synchronizatorów nie są magnetyczne, tak samo z pompy(aluminium).

 

Uważaj  z tym podawaniem napięcia do cewki zdjętej z trzpienia bo bardzo łatwo można ją spalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strawbery    0

witam
Mam problem. Z renia a mianowicie nie ma biegow szosowych nawet nie swieci sie monitorod pol biegow tez nie ma tez prxedniego napedu i blokady. w czym moze byc przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strawbery    0

Na początek Spr zasilanie sterownika i okablowanie

Okablowanie wyglada na dobre. A jak sprawdzic zasilanie tego sterownika i gdzie on sie znajduje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makel9    6

Kolego czy ty się słyszysz w innym temacie podpowiadasz gdzie znajduje się sterownik 

 

Prawdopodobnie znajduje sie za siedzeniem pod plastikiem pod tylna szyba 

A tu pytasz gdzie jest sterownik WTF???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strawbery    0

Kolego czy ty się słyszysz w innym temacie podpowiadasz gdzie znajduje się sterownik

A tu pytasz gdzie jest sterownik WTF???

Dobra ok troche zamulilem.bo ja jeszcze go nie widzialem tylko slyszalem ze tam prawdopodobnie sie znajduje. A jak mam sprawdzic to zasilanie mozez cos wiecej podpowiedziec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj