Zaloguj się, aby obserwować  
wojtek161

mtz 82 - klutywator na sciernisko

Polecane posty

wojtek161    3

witam mam problem posiadam traktor mtz 82 oraz kultywator uprawowy 2,7m grudziącki z wałkiem i chce zrobić nim podorywkę tylko niewiem czy czasem nie połamie zębów lub pokrzywie ramę co otym myślicie licze na wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Nic się nie stanie. Do tego on służy. Co najwyżej będzie się zapychał i tyle.

NO chyba że masz kupę dużych kamieni to zęby mogą nie wytrzymać :D

Edytowano przez romek6340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

to na pewno nie wypali ;po pierwsze to będzie zapychać ,po drugie pazury są za słabe i będą się zginać a jeżeli już się zagłębią to długo nie wytrzymają bo za duży opór będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yngel    2

Ja co roku robię 6ha kultywatorem z tym że środkowy łap rząd mam usunięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Michalc355
      Witam!
      Mam dylemat, czy kupić talerzówkę henryka batyry lub mandamu, czy jednak agregat ścierniskowy mandamu? Jeśli kupiłbym talerzówkę służyłaby do talerzowania ścierniska i jako agregat uprawowo-siewny(miałbym 2 w 1 i troszkę grosza by zostało) ale czy agregat talerzowy będzie ładnie robił po oranym? Boje się, że kupie talerzówkę i jak wjadę na orane to d*pa a nie robota wyjdzie.
    • Przez tom446
      Witam potrzebuje dokładne wymiary agregatu ścierniskowego na 7 łap.(Rozstaw łap, odległość łapy od łapy)Najlepiej na zdjęciu.
    • Przez JanKropka
      witam wszystkich
       
      chciałem na ściernisku, po wieloletnim ugorze (wcześniej grunt stanowił pastwisko)
       
      posadzić kila rzędów choinek.
       
      Przeznaczenie potem na sprzedaż, jak podrosną
       
      Pytanie, jak w miarę przygotować grunt skoro jest pokryty zielskiem od lat?
       
      orka nie wchodzi w grę z uwagi na niedostępny teren
       
      nie ma szans także na przekopanie całego terenu z uwagi na jego zarośnięcie i korzenie w gruncie
       
      Czy wystarcza przykrycie agrowłókniną,   podkopanych otworów pod sadzonki z tymi choinkami?
       
      widać na zdjęciach przygotowanie w postaci agrowłókniny i podkopów pod sadzonki
       

       
      ma ktoś doświadczenia z takim terenem
       
      choinki powinny chyba spokojnie rosnąć otoczone tą agrowłókniną
       
      pozdrawiam
    • Przez AgroFerdekxD
      Witam mam do was pytanie. Co lepiej zastosować na ściernisko mącznik w granulacie  czy go rozrobić w wodzie a może Humus Active ? Jeżeli mącznik to w jakiej dawce (Plon ok 5t/ha) ? 
    • Przez PatrykReich
      Witam, Chciałbym kupić Polską talerzówkę, którą będę mógł siać bezorkowo, dwa razy przejechać po ściernisku i siać. Musi dobrze mieszać resztki pożniwne z glebą. Z racji że ceny zagranicznych producentów są znacznie wyższe, interesuje się polską maszyną. Jednak w Polsce jest bardzo wielki wybór w tych maszynach a z czego 70 % to szmelc ( np. talerze pod złym kontem lub za blisko siebie ) to piszę tutaj na forum żebyście mi polecili naprawdę dobrą talerzówkę polskiej produkcji. Dziękuję i pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj