Zaloguj się, aby obserwować  
krzysztofagricultu

Zawieszenie akcyzy

Polecane posty

Czy słyszeliście już o nowym pomyśle na walkę z rosyjskim embargo? :)

Podobno minister rolnictwa i rozwoju wsi złożył wniosek do ministra finansów o "czasowego zniesienia akcyzy na polski cydr". Również do sejmu ma trafić nowelizacja w "ustawie o wychowaniu w trzeźwości" aby móc reklamować cydr i perry.

Czy według Was trafi to do konsumenta i rzeczywiście wzrośnie sprzedaż tych produktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARAS    5

Szczerze myślę że tak bo nie ukrywam smakuje mi CYDR miałem okazję pić i lubię czasem kupić butelke ale to raz na jakis czas wieczorem do wypicia przed snem :D

 

Szczerze myślę że tak bo nie ukrywam smakuje mi CYDR miałem okazję pić i lubię czasem kupić butelke ale to raz na jakis czas wieczorem do wypicia przed snem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Coś dla mnie jest trochę nie tak. Średni koszt napoju alkoholowego za 0,5 l to 4 zł, więc kupując 1 l za 10 zł nie wydaję się być kwotą bardzo mocno odbiegającą od standardów. Może właśnie takie zawieszenie akcyzy dałoby radę przekonać konsumentów, że cena nie jest wcale tak mocno wygórowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Marek46ha
      Stoję przed wyborem nowej kosiarki dyskowej i zastanawiam się czy warto dopłacić za model z centralnym zawieszenim.
      Łąki takie jak wszędzie - jedne lepsze, równiejsze inne mniej. Raczej wysokich prędkości nie będę osiągał bo mam nieduże działki ( rowy melioracyjne, itp)
      Także zastanawiam się czy napewno potrzebuję centralnego zawieszenia.
      Ktoś może mi podpowiedziec jak to wygląda w praktyce - znajomi mają zwykłe novadisc (poettinger) inni novacat i każdy swój wybór bardzo chwali.
      Ja osobiście celuje miedzy lely 280 M i 280 classic.
    • Przez Maniek1Excalibur
      Witam.
       
      Czy ktoś może się orientuje czy w okolicach Rybnika (woj. śląskie) są jakieś firmy, warsztaty prywatne, gdzie regenerują zawieszenia przednia w traktorach? Dokładnie chodzi mi o usuwaniu luzów w zwrotnicach i sworzniu osi. Jeśli ktoś zna i może powiedzieć ile takie coś kosztuje prosze o odpowiedź.
    • Przez conan
      Spawane tylnie zawieszenie w bizonie i spawana rama od motowideł w chederze,czy ma to jakiś wpływ na eksploatację bizona ?
    • Przez Magda_86
      Witam serdecznie. W grudniu 2013 roku rodzice przepisali mi gospodarstwo, ale wszystkie faktury są wystawione na nich bo w styczniu już nie kupowałam paliwa. Czy w ogóle tata może się starać o zwrot podatku? Czy ja mogę wystąpić w jego imieniu jako nowy gospodarz? Czy mogę napisać jakieś podanie i dołączyć kserokopie aktu notarialnego?
       
      Z góry dziękuję za odpowiedź
    • Przez michalczarny
      Zacznę od początku- piszę pracę inżynierską, której jednym z punktów jest wyszczególnienie i porównanie ze sobą typów zawieszeń występujących w przyczepach rolniczych.
      Nie mam nic wspólnego z rolnictwem i takiej przyczepki nie widziałem na oczy,stąd pytania:
      1) Z tego co widzę po zdjęciach przyczepy mają na ogół zawieszenie oparte na resorach. Występują wtedy jakieś elementy dodatkowe, amortyzatory,wahacze?
      2) W przypadku zawieszeń pneumatycznych- czy również mają resory, czy tylko miechy powietrzne? Może jeszcze jakieś dodatkowe elementy?
      3) Są jeszcze jakieś inne konstrukcje?

      Pozdrawiam !
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj