Zaloguj się, aby obserwować  
bartekcuber

Simering kola pasowego wału C-360

Polecane posty

bartekcuber    0

Witam mam problem z perkinsem 3 cieknie mi olej z simeringu na wale przy kole zamachowym mechanik założył już drugi i dalej się leje wie ktoś jak on ma być założony on mi wbijał go w takie kółko troszkę głębiej niż równo z płaszczyzną kółka i potem na wał zakładał tak ma być czy może on ma być głębiej założony ? simering ma być sprężynką w stronę tłoków tak ? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

W jakim stanie był zdjęty simering? bo jest możliwość że to cieknie z miski olejowej tu na połączeniu z flanszą, mam tak samo wymieniłem symering i dalej cieknie choć stary był dobry, trzeba zdjąć miskę i kupić komplet uszczelek do 3p do miski i tam są takie podłużne paski "korka" i nimi się to uszczelnia tylko przy zdejmowaniu miski uważaj na te wewnętrzne śruby bo inaczej popsujesz miskę bo to kawał żelastwa


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekcuber    0

simering wyglądał na dobry był założony miesiąc temu przy kapitalnym remoncie silnika ale było na nim troszkę oleju i po tym mechanik stwierdził ze to simering do wymiany jest a po tym jak opisałem to dobrze on go włożył ?

 

simering wyglądał na dobry był założony miesiąc temu przy kapitalny remoncie silnika mechanik stwierdzi ze to simering po tym ze było na nim troszkę oleju od strony koła zamachowego a po tym jak opisałem dobre go założył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

A wał jest nowy czy po szlifie?Na wale jest wyjeżdzony rów po starym zimmeringu?


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekcuber    0

a jeszcze mam pytanie pod stopę mocującą wał od strony sprzęgła idą takie gumki i tam zostały założone same gumki bez silikonu czy to może mieć jakieś znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

Czesc

 

Moze mi ktoś podrzucic rozmiar simeringa koła pasowego wału korbowego do C-360 ? Mam oczywiscie pokrywe pod simering a nie odrzutnik jak w orginale było.

 

pozdrawiam

Piotrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Simmering to 52x75x10, pamiętaj, że też musisz zmienić koło pasowe na to bez gwintu.

Edytowano przez Grabcio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj