Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyświetlacz JD 6620

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MSKOTI

MSKOTI

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 06 sierpień 2014 - 13:03

Wyświetlacz JD 6620 Witam mam John deera 6620 i po odłączeniu akumulatora przestawiły mi się kolory w wyświetlaczu dawniej tło było białe a teraz jest czarne co mam zrobić żeby wrócić poprzednie ustawienia ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wyświetlacz JD 6620 Dzisiaj, 06:01
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 sierpień 2014 - 18:39

Wyświetlacz JD 6620 Pomogę bo widzę że tu kurde wielu jest " pomocnych " ludzi.
Kolego o jaki chodzi tobie wyświetlacz? chodzi ci może o tablice z zegarami ? tą elektroniczną:) ?

#3 Share MSKOTI

MSKOTI

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 10 sierpień 2014 - 11:06

Wyświetlacz JD 6620 Tak ten malutki czarno biały wyświetlacz między zegarami :) tło było jasne a cyfry czarne a teraz zmieniło się że tło jest czarne a cyfry jasne i nie wiem jak to przestawić :P z góry dzięki za pomoc :)

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 sierpień 2014 - 11:52

Wyświetlacz JD 6620 Tutaj raczej sam nic nie zdziałasz bez komputera. Może jednak po prostu trzeba zobaczyć bezpiecznik bądź już ekran jest zniszczony i albo trzeba go naprawić albo kupić nowy, w moim 6620se czasem znikają części cyferek przez co nie widać np prędkości. Nie wiem czy w tym wyświetlaczu jest jakiś bezpiecznik jak było w deutzu mojego kolegi. Koszt nowego wyświetlacza to ok. 2500 a regeneracja to ok 400 euro bo jest wysyłane do Francji. Może tylko trzeba u ciebie przestawić to komputerowo bądź wystarczy aby spojrzał na to elektryk i będzie wiedział co się dzieje. u mnie tło jest jasne reszta czarna. I te tło to raczej nic co przeszkadza. Może lepiej zostawić to aż się całkiem popsuje? u
Ile masz godzinek w tym jeleniu ? :)

#5 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 10 sierpień 2014 - 13:21

Wyświetlacz JD 6620 Przecież wyraźnie jest napisane że wyświetlacz działa prawidłowo, tylko przełączył się z trybu 'dzień' na tryb 'noc' żeby tak nie raził (stąd ciemne tło a jasne znaki- mniej podświetlenia- mniej rażenia).

Jaką masz wersję 6620? Tą prostszą czy Premium? Tryb podświetlenia wyświetlaczy można zmieniać za pomocą "Performance Monitor"
Tutaj masz całą procedurę opisaną po angielsku:

Backlight Brightness-Cab Displays

Press (A) once to display system backlight intensity for displays in the cab.
NOTE: Backlight intensity will remain at maximum brightness with headlights in the OFF position.
Headlight switch must be in the "ON" position to make adjustments.
Press (B ) to "set" and input a numeric value (0-255).
Press (B ) once again to "save".

Rysunek:
Dodany obrazek

Pytań mam jeszcze kilka: czy on tak wyświetla tylko na włączonych światłach czy cały czas? Ponowne odłączenie aku nie pomogło? Daj foto z wnętrza na ten wyświetlacz.

Edytowany przez kris14, 10 sierpień 2014 - 13:24.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 sierpień 2014 - 14:04

Wyświetlacz JD 6620 ej a u mnie jak się włącza wom to on nie pokazuje obrotów da się to przestawić ? :D

#7 Share MSKOTI

MSKOTI

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 10 sierpień 2014 - 14:26

Wyświetlacz JD 6620 Ja mam wersje zwykłą i w ogóle nie wiem czy mój ma takie opcje co pokazałeś u góry:D. ja się nie bawiłem żeby nie namotać czegoś i szukam dokładniej instrukcji krok po kroku :P

on jest z 2003 roku jakby co :)

Edytowany przez MSKOTI, 10 sierpień 2014 - 14:26.

#8 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 sierpień 2014 - 14:52

Wyświetlacz JD 6620 Schemat ukazany na górze to pewnie z serii Premium która ma komputerek ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 10 sierpień 2014 - 15:15

Wyświetlacz JD 6620 Chłopaki, macie tutaj instrukcję od 6620, co prawda po angielsku ale zawsze coś. Rysunki są :)
Tutaj do wersji Standard/Premium http://manuals.deere...59773_19/?tM=FR
Tutaj do wersji SE: http://manuals.deere...52808_19/?tM=FR

Przyda się.