Polecane posty

MSKOTI    0

Witam mam John deera 6620 i po odłączeniu akumulatora przestawiły mi się kolory w wyświetlaczu dawniej tło było białe a teraz jest czarne co mam zrobić żeby wrócić poprzednie ustawienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pomogę bo widzę że tu kurde wielu jest " pomocnych " ludzi.

Kolego o jaki chodzi tobie wyświetlacz? chodzi ci może o tablice z zegarami ? tą elektroniczną:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MSKOTI    0

Tak ten malutki czarno biały wyświetlacz między zegarami :) tło było jasne a cyfry czarne a teraz zmieniło się że tło jest czarne a cyfry jasne i nie wiem jak to przestawić :P z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tutaj raczej sam nic nie zdziałasz bez komputera. Może jednak po prostu trzeba zobaczyć bezpiecznik bądź już ekran jest zniszczony i albo trzeba go naprawić albo kupić nowy, w moim 6620se czasem znikają części cyferek przez co nie widać np prędkości. Nie wiem czy w tym wyświetlaczu jest jakiś bezpiecznik jak było w deutzu mojego kolegi. Koszt nowego wyświetlacza to ok. 2500 a regeneracja to ok 400 euro bo jest wysyłane do Francji. Może tylko trzeba u ciebie przestawić to komputerowo bądź wystarczy aby spojrzał na to elektryk i będzie wiedział co się dzieje. u mnie tło jest jasne reszta czarna. I te tło to raczej nic co przeszkadza. Może lepiej zostawić to aż się całkiem popsuje? u

Ile masz godzinek w tym jeleniu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Przecież wyraźnie jest napisane że wyświetlacz działa prawidłowo, tylko przełączył się z trybu 'dzień' na tryb 'noc' żeby tak nie raził (stąd ciemne tło a jasne znaki- mniej podświetlenia- mniej rażenia).

 

Jaką masz wersję 6620? Tą prostszą czy Premium? Tryb podświetlenia wyświetlaczy można zmieniać za pomocą "Performance Monitor"

Tutaj masz całą procedurę opisaną po angielsku:

 

 

Backlight Brightness-Cab Displays

 

Press (A) once to display system backlight intensity for displays in the cab.

NOTE: Backlight intensity will remain at maximum brightness with headlights in the OFF position.

Headlight switch must be in the "ON" position to make adjustments.

Press (B ) to "set" and input a numeric value (0-255).

Press (B ) once again to "save".

 

Rysunek:

LX1026184.gif

 

 

Pytań mam jeszcze kilka: czy on tak wyświetla tylko na włączonych światłach czy cały czas? Ponowne odłączenie aku nie pomogło? Daj foto z wnętrza na ten wyświetlacz.

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ej a u mnie jak się włącza wom to on nie pokazuje obrotów da się to przestawić ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MSKOTI    0

Ja mam wersje zwykłą i w ogóle nie wiem czy mój ma takie opcje co pokazałeś u góry:D. ja się nie bawiłem żeby nie namotać czegoś i szukam dokładniej instrukcji krok po kroku :P

 

on jest z 2003 roku jakby co :)

Edytowano przez MSKOTI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Schemat ukazany na górze to pewnie z serii Premium która ma komputerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Tadzikk
      Witam . Posiadaczem w/w ciągnika jestem od kilku tygodni i problem polega na tym, że nie wiem jak zmienić pokazywanie prędkości na KM/H , ponieważ mam w MP/H, pomoże ktoś?
    • Przez Tadzikk
      Witam w moim JD od jakiegoś czasu nie działa pedał gazu, na początku gdy był zimny silnik to działał a po rozgrzaniu już niestety nie reagował a teraz zero rekacji dodam, że gaz ręczny działa normalnie
    • Przez BartekJohn
      Witam. Mam problem z ciągnikiem John Deere 6620. Woziłem obornik i przez cały dzień nie było problemów z wałkiem WOM. Wieczorem umyłem ciągnik i gdy kolejnego dnia pojechałem na pole z pługiem zauważyłem, że miga kontrolka od włączania wałka WOM na błotniku. Spróbowałem włączyć wałek, z kabiny (nie z błotnika) i już ani razu się nie włączył. Ta kontrolka ciągle miga. Razem z nią miga kontrolka od napędu. Wiem, że są na jednym bezpieczniku, ale ten jest dobry( działa blokada kół). Co ciekawe gdy chcę właczyć wałek to na głównym wyświetlaczu km/h zamieniają sie na obroty ale i tak pokazuje zero. Sprawdzałem czujnik nad wałkiem i jest ok. Czy ktoś może udzielić mi jakiejś porady. Z góry dziękuję.
    • Przez MSKOTI
      Witam 
      Mam JD 6620 i nie podaje mi powietrza na złącze do przyczepy.. Spreżarka działa w kabinie manometr pokazuje normalnie 8 bar a w złączu powietrza brak. wiecie co może być przyczyną ?
    • Przez XTRO
      Witam, dzisiaj podczas orki pokazało mi się takie coś :
       
      http://zapodaj.net/5dbbf2678586d.jpg.html
       
      O co w tym chodzi ? bo jak kliknę ok wszystko jest w porządku 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj