Zaloguj się, aby obserwować  
slawekl98

sipma z224/1 problem z wiazaniem

Polecane posty

slawekl98    0

Witam, co pare kostek prasa przepuszcza na jednym aparacie. Jedna z belek ciągnie sznurek, przechodzi on przez wszystkie oczka, tylko nie przez iglice. Co może byc tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

To wiele nie pomogłeś niech autor dokładniej wyjaśni co i jak bo aparaty rozregulować to nie jest problem


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

ile powiedział tyle się dowiedział, tylko jak przepuszcza co jakiś czas to jakim cudem sznurek nie przechodzi przez iglicę? <_<

jak sznurek nie idzie przez iglicę to nie będzie wiązało wcale

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad2903    0

jak przepusci to oczywiscie kilka z kolei, aż przeloze z powrotem sznurek przez iglice

 

teraz jasniej?

 

spróbuj dokręcić śrubę od trzymacza sznurka klucz 17 o 0.5 lub 1 obrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Ursus-23
      Prasa z 1990 roku, pracowała na małym gospodarstwie. W ciągłym użytku, gotowa do pracy bez wkładu finansowego. Małe zapotrzebowanie na moc. Bele 60-150x150, automatyczne owijanie sznurkiem. Prasa posiada sterownik dzięki któremu można mieć podgląd na podstawowe parametry pracy, oraz umożliwia sterowanie obwiazywaniem bez użycia linek prowadzonych do kabiny. Wałek WOM ze sprzeglem w komplecie. Cena do negocjacji.
       
      https://www.olx.pl/oferta/prasa-sipma-z263-CID757-IDvodxH.html
    • Przez radekFT675DT
      Witam.
      Czy ma może ktoś instrukcję obsługi do sterownika sipma z590/1 lub podobnej, albo może chociaż jakieś zdjęci lub skan z instrukcji.
    • Przez adamek1942
      Witam zakładam nowy temat  ponieważ nic nie znalazłem na temat tych kosiarek, co sądzicie o tych kosiarkach z tego co zauważyłem to mocowania mają lepsze od uni alki,
      zakładałem inny temat na temat kosiarek ale tamto jest już nieaktualne
    • Przez daniel20v
      Witam. Z racji iż zmieniłem swoją prase Gallignani RB21 na Carraro (swoją drogą bardzo polecam tamtą prase-jedyna wada to wąski podbieracz) to teraz zastanawiam się nad zmianą sposobu podawania sznurka. W Gallignani wszystko było automatyczne (Welger system) - tzn. jadę, gdy prasa zatrąbi to znak by się zatrzymuje bo rozpoczął się proces wiązania, następnie drugie zatrąbienie oznacza że można balota wyrzucić, ponieważ jest gotowy - wgl. nie ingeruje  się w proces wiązania.
      Teraz po zmianie prasy na Carraro Prower M120 jest mi trochę nie wygodnie ponieważ system podawania sznurka jest taki jak w sipmie- trzeba pociągnąć sznurek, przez chwile przytrzymać - dopiero wtedy rusza proces wiązania. 
      Czytając podobne posty, pomyślałem by zmienić to na hydrauliczne. Wymysliłem by dźwignię którą ciągnie się ręcznie (za pomocą sznurka z kabiny) załączać hydraulicznie. Myślę że taki siłownik by się nadał : https://allegro.pl/silownik-hamulcowy-hydrauliczny-skok-73-sprezyna-i7485269049.html  
      Coś na wzór kolegi który podobnie zrobił w sipmie: 
       
      Co o tym sądzicie? Czy to "zagra" ? Dobry siłownik? Proszę o opinie.
      Dodam że prase ciągnę John Deerem 2130 (też takie pytanko czy aby ciśnienie na wyjściu hydraulicznym będzie odpowiednie do ww. siłownika ? ?
    • Przez mlody5674
      Witam chce kupić owijarkę samozaładowczą i mam dylemat która wybrać, słyszałem ze Sipma jest troszkę lepsza od pronra, ktoś miał doświadczenie z tymi owijarkami proszę o wasze opinie która wybrać żeby można było pracować bez awaryjnie, z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam !  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj