Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 6620 Premium problem

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Tadzikk

Tadzikk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 03 sierpień 2014 - 16:43

John Deere 6620 Premium problem Witam . Posiadaczem w/w ciągnika jestem od kilku tygodni i problem polega na tym, że nie wiem jak zmienić pokazywanie prędkości na KM/H , ponieważ mam w MP/H, pomoże ktoś?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 6620 Premium problem Dzisiaj, 23:01
  •  

#2 Share PatKaz95

PatKaz95

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Szynszyle Maszyny Rolnicze Wędkarstwo

Napisany 03 sierpień 2014 - 18:56

John Deere 6620 Premium problem Podejżewam że możesz już wzywać serwis żeby ci zmienile soft w komputerze, bo samodzielnie tego raczej nie zmienisz :)
www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!! www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc

#3 Share podlach93

podlach93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 06 sierpień 2014 - 20:08

John Deere 6620 Premium problem bzdura, nie trzeba zmieniać softu wystarczy wejść w diagnostyke, potem w odpowiedni adres i zmienić jego treść

#4 Share lukas00111

lukas00111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja roślinna

Napisany 14 wrzesień 2014 - 13:33

John Deere 6620 Premium problem witam panowie a co zrobic w jd 6900 nie wkazuje prawidlowopredkoSci i obrotOw na postoju pokazuje 3-4 mile a obroty przy wolnych na postoju ok ale jak sie da gazu na max to pokazuje 1600 w polu tez pokazuje naczej niz slychac po silniku. predkos tak podczas pracy do ok 9 mil ok ale podczas jazdy tez przeklamuje. jakos mozna to skalibrowac?

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 wrzesień 2014 - 13:38

Komputer i heja! 

#6 Share lukas00111

lukas00111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 14 wrzesień 2014 - 13:44

John Deere 6620 Premium problem czyli serwis? ale zadnych bledow nie wywala

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 wrzesień 2014 - 13:54

Myślę, że serwis i nie jeśli dobrze pamiętam nie masz komputerka jak w wersji 6x30? 

#8 Share lukas00111

lukas00111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 14 wrzesień 2014 - 13:57

John Deere 6620 Premium problem nie na srodku tylko wyswietlacz z predoscia obrotam silnika i wom zalezy jak ustawisz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 wrzesień 2014 - 14:00

To tak samo jak w moim 6620se i raczej na pewno musisz wołać serwis albo jakiegoś okolicznego magika ze swoim komputerem. U mnie Czasem zanikały cyferki nie wiem dlaczego zapytałem się dealera o co chodzi to odpowiedział, że już jest zużyty mój wyświetlacz i trzeba nowy zakupić a jest to wydatek rzędu 2500zł netto.

Na szczęscie moje mylił się bo już dobrze działa. ;) 

#10 Share lukas00111

lukas00111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 14 wrzesień 2014 - 14:03

John Deere 6620 Premium problem zuzyty daj spokoj nasz jest z 1998 roku i wyswietla wszystkie cyfry ale nie takie jak trzeba : o dzieki za pomoc

#11 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 wrzesień 2014 - 15:04

Nie ma problemu ;) 

#12 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 wrzesień 2014 - 16:03

Te wyświetlacze padają jak muchy. Jedź do serwisu wymienią wyświetlacz. Sprawdzą kompem czy innych błędów nie ma.

#13 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 wrzesień 2014 - 17:48

Wiessz powiedzieć "wymień wyświetlacz" jest proste i nic nie kosztuje a czyn wymiany to już ok 2500 netto. Więc wolę już na tym pojeździć a jak całkiem się spierniczy to w tedy będę myślał o tym 

A słuchajcie co powieci mi o światłach LED do ciągnika. Mają one 2200lumenów, 30W i jak sądzicie byłyby dobre do pracy nocą ? Dodam, że na kabinie znajdowało by się aż 8 świateł po 4 z przodu i 4 z tyłu. 

Co o ty msądzcie ;p Teraz mam normalne chyba H4 ale nie jestem pewien. Są to oryginalne prostokątne lampy robocze.

#14 Share pielowiej

pielowiej

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 14 wrzesień 2014 - 18:22

Wiessz powiedzieć "wymień wyświetlacz" jest proste i nic nie kosztuje a czyn wymiany to już ok 2500 netto. Więc wolę już na tym pojeździć a jak całkiem się spierniczy to w tedy będę myślał o tym 

A słuchajcie co powieci mi o światłach LED do ciągnika. Mają one 2200lumenów, 30W i jak sądzicie byłyby dobre do pracy nocą ? Dodam, że na kabinie znajdowało by się aż 8 świateł po 4 z przodu i 4 z tyłu. 

Co o ty msądzcie ;p Teraz mam normalne chyba H4 ale nie jestem pewien. Są to oryginalne prostokątne lampy robo

Mi w serwisie zaśpiewali za naprawe wyświetlacza do 6630 1900zł a wysłałem do http://naprawalicznikow.pl koszt naprawy 400zł a czas 2 dni i działa bez problemu. A uszkadza się połączenie (taśma) między wyświetlaczem a płytką. Też męczyłem sie 2 lata bo nie wyświetlał całych cyfr a ostatnio to i temperatury. A koszt orginalnego wyświetlacza to 4970 zł netto. Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share wl_master

wl_master

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 14 wrzesień 2014 - 22:22

To tak samo jak w moim 6620se i raczej na pewno musisz wołać serwis albo jakiegoś okolicznego magika ze swoim komputerem. U mnie Czasem zanikały cyferki nie wiem dlaczego zapytałem się dealera o co chodzi to odpowiedział, że już jest zużyty mój wyświetlacz i trzeba nowy zakupić a jest to wydatek rzędu 2500zł netto.

Na szczęscie moje mylił się bo już dobrze działa. ;)

haha jak moze być wyświetlacz zużyty co najwyżej moze być problem z taśma łączaca wyświetlacz z płytą sterującą ja tak miałem w swoim 6x30 puściła taśma łącząca wyświetlacz z płytą cena nwego to ak dobrze pamietam 4 tys netto ja to zrobiłem za 500 nowa taśma i inny klej