Zaloguj się, aby obserwować  
alan1604

Demontaż lewej pochwy półosi (problemy ze ściągnięciem) PILNE!!!!

Polecane posty

alan1604    0

Witam, mam problem z bizonem, pękła nam ostatnio pochwa lewego koła i na półosi się tylko trzymało, więc chcieliśmy ją wymienić ale po odkręceniu wszystkich śrub i wszystko co by ją trzymało nie potrafiliśmy jej ściągnąć na różne sposoby, więc poskręcaliśmy taj jak było a pochwę zespawaliśmy ale znowu pękła i teraz jest problem bo mamy drugą ale nie mamy jak zdemontować tam tej starej bo zejść nie chce ???? Piszcie jak wy zdemontowaliście bo kosić nie można :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Az wierzyc sie nie chce ze polos to wytrzymala i sie nie ukrecila.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Krzysztof_kc
      Pomocy. Jak wymontować pompę wtryskową w ciągniku Renaulr 145-14TX
    • Przez Lukas_jestem
      Mam problem z zaczęciem beli, czy ktoś już sie z tym uporał ? Da sie to jakos wyregulować ? Takze nastepnym problemem jest zbieranie sie słomy u góry na pasach, przez co musze co 3/4 bele ja czyscić, co przy 20 hektarach prasowania strasznie zabiera moj cenny czas. Jesli macie jakies pomysły na rozwiazanie tych problemow to pomozcie, z gory dziekuje.
    • Przez jarczes
      Witam. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak włączyć ostrzenie noży w sieczkarni claas jaguar(682,690). Wiem jak uruchomić bęben w drugą stronę. Problem w tym że nie wiem co dalej.... 
    • Przez CYCU123
      Witam ,mam problem z odkręceniem silnika przeznaczonego do remontu .Odkręciłem większość trzymających go śrub ze skrzynia, ale mam problem z dostępem do dwóch najwyżej położonych śrub pod kabina. Szukam informacji jak się do tych śrub dostać moze trzeba kabinę podnosić ? lub jakoś podłogę w kabinie zdjąć ? nie chce się z tym głupio szarpać i przypadkiem czegoś nie uszkodzić  wiec bardzo proszę o podpowiedz    
       
      Juz sobie poradziłem , zgodnie z podpowiedzią jednego z forumowiczów. Wystarczylo kabine podniesc na poduszkach 
    • Przez Poznaniak
      Proszę o poradę jak krok po kroku zdemontować i zamontować pompę wtryskowa 7245. Co odkrecic, Czy trzeba ustawić w jakiś punkt, czy jest klin 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj