Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tur od władimirca t25 przeróbka do ursusa c360 3p

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share celmer5

celmer5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:Ogólnie Gospodarką

Napisany 01 sierpień 2014 - 23:16

Tur od władimirca t25 przeróbka do ursusa c360 3p Witam posiadam mam problem miałem t25 kupiliśmy do niego tura pracował z nim moze 3-4 lata ( wtedy nikt nie myślał że będzie drugi ciagnik ) kupiliśmy 3p a sprzedaliśmy władka ( bez tura ) tur został i chcielibyśmy go przerobić tak żeby pasował do 3p. Pytaliśmy na wystawach rolniczych to można dokupić same mocowanie tura ( te nowe mocowane przez skrzynię ) koszt ok 1000 zł . Pytam was czy może ktoś robił takie coś ??? bo kupno nowego tura teraz oczywiście 3 sekcje z euroramką ( ten co mam jest 2 sekcyjny ) wiąże się z sporymi kosztami. I wolelibyśmy zrobic przeróbkę :) Liczę na odpowiedź ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tur od władimirca t25 przeróbka do ursusa c360 3p Dzisiaj, 17:42
  •  

#2 Share Landfarmer

Landfarmer

Jeden lubi żebra, drugi lubi mostek, a ja lubię schab, bo tam ni

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 02 sierpień 2014 - 01:42

Tur od władimirca t25 przeróbka do ursusa c360 3p Ja w tej chwili robie takie coś :D bo okazyjnie kupiłem ładowacz bez adaptacji 1 sekcyjny, jeśli masz spawarkę mocną, trochę grubej stali to śmiało mozesz się za to brać, zresztą to masz wieżyczki itp czyli zostaje Ci tylko je zamocować a to nie jest problem, ja robię to w ten sposób że daję mocowanie pod zwolnicami tak aby nie obnizyć prześwitu, a co do ramki to może nie euro a trójkąt myslałeś nad tym? ja mam zamiar robic trójkąt jest prosty w wykonaniu i w eksploatacji i w sumię z łatwością można dorobic przejścówkę na euro w razie potrzeb. Powodzenia i przede wszystkim wytrwałości w pracy :P

Szef wszystkich szefów  ;)

#3 Share celmer5

celmer5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:Ogólnie Gospodarką

Napisany 02 sierpień 2014 - 22:24

Tur od władimirca t25 przeróbka do ursusa c360 3p @Landfarmer hmmm ty będziesz dawał te sanki/płozy ?? dobrze mowie?? one będą szły od samego przodu do zwolnic??? a ta wieżyczka??? to będzie cos na podobe jak euroramka ???? bo ja mam takie haki/uszy do zapinania osprzętu ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Landfarmer

Landfarmer

Jeden lubi żebra, drugi lubi mostek, a ja lubię schab, bo tam ni

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 03 sierpień 2014 - 22:50

Tur od władimirca t25 przeróbka do ursusa c360 3p Sanki tak mozna to nazwać,one będą szły od przodu do kabiny przy samym silniku, a z tylnych mocowań takie 3 otwory w korpusie mostu pójdę nieco cieńszym ceownikiem na przód łącząc się jakos z tymi mocowaniami z przodu przed kabiną, wieżyczką nazywam ten słupek na którym osadzony jest TUR i zamocowany siłownik, trójkat działa w ten sposób że zamontowany jest na przodzie TURa poruszany jest jednym siłownikiem i na samym czubku ma taki zatrzask, dalej osprzęt przy trójkącie(chwytak, łyżka) jest wyposażony w dwie ceówki tak że podjeżdżając turem trójkąt wsuwa się w te ceówki i zabezpiecza zatrzaskiem mam fotki więc jak cos podaj maila na pw to wyślę Ci żebyś wiedział o co mi chodzi bo w ten sposób musisz kupić mniej siłowników

Szef wszystkich szefów  ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Seraphim

Seraphim

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 04 sierpień 2014 - 13:04

Tur od władimirca t25 przeróbka do ursusa c360 3p proponuję opierać się na mocowaniach i rozwiązaniach które są pod 60-kę robione. W przypadku braku wiedzy z podstaw mechaniki i wytrzymałości materiałów takie kombinowanie może skończyć się wydatkiem większym niż 1000zł.