Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zestaw naprawczy silnika jaki?

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tuning86

tuning86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 31 lipiec 2014 - 20:47

Zestaw naprawczy silnika jaki? Jak wyrzej jaki polecicie zestaw naprawczy? thm gmp czy mahle tylko nie wiem czy mahle jest do jumza.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zestaw naprawczy silnika jaki? Dzisiaj, 21:46
  •  

#2 Share Grabcio

Grabcio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 753 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 01 sierpień 2014 - 12:48

Zestaw naprawczy silnika jaki? THM i GMP to badziew produkowany w Indiach. Dobrze by było trafić na Krotoszyn albo poszukać w sklepie Rolnex jakichś ruskich zestawów.

Jeżeli pomogłem wciśnij zieloną strzałkę ;)

#3 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 sierpień 2014 - 21:51

Zestaw naprawczy silnika jaki? Co ty za szajs chcesz pakowac w ten traktor masz tu oryginały http://allegro.pl/ze...4421403350.html THM 400 mth w 3P pękły tuleje w E-514 po 50 godzinach pracy oberwał sie kołnierz tulei. Daruj sobie to coś to tylko handlarze pchają aby chodziło i mógł powiedzieć z czystym sercem. Silnik po remoncie
Mój Wladimirec podbija świat

#4 Share tuning86

tuning86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 10 sierpień 2014 - 09:17

Zestaw naprawczy silnika jaki? Byłem wczoraj na ukrainie zakupilem takie zestawy naprawcze, dalem za wszystko 600zl plus duzo innych czesci. Tak ze sie oplaca, turbiny tkr 6 sa po 600zl i chyba tez pojade po taka. A mf bez sciogacza sie nie robi i trzeba opanowac wkladanie tulei zeby nie pekaly. Caterpilar silnik perkins tuleje tureckie 250 godzin i ok.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share wieslaw16

wieslaw16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1015 postów

Napisany 10 sierpień 2014 - 14:22

Zestaw naprawczy silnika jaki? Witam,warto pamiętać aby przy montażu (zakładaniu uszczelki) dać pierścień tgz.ogniowy który zapobiega wypalaniu uszczelki pod głowicą,(wydłuża żywotność) bo widać że w podanym linku w zestawie jest go brak, ja kupując też originały były w zestawie te pierścienie :rolleyes: Pozdrawiam.

#6 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 10 sierpień 2014 - 20:46

Zestaw naprawczy silnika jaki? Ja kupiłem zestawy białoruskie tłok plus tuleja i nasze pierścienie Prima. Na raze tylko 30h pracy, ale chodzi OK

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share tuning86

tuning86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 11 sierpień 2014 - 20:18

Zestaw naprawczy silnika jaki? Jutro jade po rozrzad za miedze ciekawe ile zaplace. Dokupie turbine tkr 7 oraz wydaje mi sie ze pompa oleju podejdzie z mtz tylko rurki od oleju trzeba bedzie dorobic.

Dodaj odpowiedź