Zaloguj się, aby obserwować  
tuning86

Zestaw naprawczy silnika jaki?

Polecane posty

tuning86    0

Jak wyrzej jaki polecicie zestaw naprawczy? thm gmp czy mahle tylko nie wiem czy mahle jest do jumza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

THM i GMP to badziew produkowany w Indiach. Dobrze by było trafić na Krotoszyn albo poszukać w sklepie Rolnex jakichś ruskich zestawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Co ty za szajs chcesz pakowac w ten traktor masz tu oryginały http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-silnika-tlok-4-mtz-80-82-i4421403350.html THM 400 mth w 3P pękły tuleje w E-514 po 50 godzinach pracy oberwał sie kołnierz tulei. Daruj sobie to coś to tylko handlarze pchają aby chodziło i mógł powiedzieć z czystym sercem. Silnik po remoncie


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuning86    0

Byłem wczoraj na ukrainie zakupilem takie zestawy naprawcze, dalem za wszystko 600zl plus duzo innych czesci. Tak ze sie oplaca, turbiny tkr 6 sa po 600zl i chyba tez pojade po taka. A mf bez sciogacza sie nie robi i trzeba opanowac wkladanie tulei zeby nie pekaly. Caterpilar silnik perkins tuleje tureckie 250 godzin i ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam,warto pamiętać aby przy montażu (zakładaniu uszczelki) dać pierścień tgz.ogniowy który zapobiega wypalaniu uszczelki pod głowicą,(wydłuża żywotność) bo widać że w podanym linku w zestawie jest go brak, ja kupując też originały były w zestawie te pierścienie :rolleyes: Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9031

Ja kupiłem zestawy białoruskie tłok plus tuleja i nasze pierścienie Prima. Na raze tylko 30h pracy, ale chodzi OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuning86    0

Jutro jade po rozrzad za miedze ciekawe ile zaplace. Dokupie turbine tkr 7 oraz wydaje mi sie ze pompa oleju podejdzie z mtz tylko rurki od oleju trzeba bedzie dorobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Manio221
      Mam pytanie znalazłem silnik do MF 2620 od kombajnu class senator typ silnika Perkins A6. 354,4 czy będzie pasował? Proszę o pomoc. Niby takie same typy silników  😉
    • Przez AchimR
      Autorski zestaw do całkowitego usunięcia chłodnicy EGR.
      Oczywiście wymagana jest modyfikacja map sterownika silnika.
      Całość z nierdzewki. Elementy cięte laserem i obrabiane na tokarce.
      Zestaw pasuje do serii XX30, ale zrobimy do każdej maszyny. Bo jak robić to od A do Z.

    • Przez Darek43
      Witam mam problem z ciśnieniem oleju po remoncie zapala się kontrolka od oleju A przed nie paliła się czy to może być wina pompy  olejowej.
    • Przez MichalP
      Mam kilka pytań co do silnika w tym ciągniku może ktoś mi podpowie.
      1. Gdzie na silniku jest tabliczka żeby odczytać dokładnie  wersje silnika ? 
      2. Miska olejowa - odkręciłem wszystkie śruby  i mam problem od strony skrzyni odchodzi trzyma się od strony napędu. (odkręcone jest 24 śruby) czy   jest jakiś myk żeby tą  miskę zdjąć? 
      Dodam tylko że  moja ma uszy  gdzie na innych zdjęciach poglądowych  ich nie widzę.  Może ktoś dysponuje jakąś instrukcją serwisową do tego silnika 
      3. Jakiej  firmy kupować   tłoki i cylindry ? 
       
    • Przez norbi9032
      Witam stoję przed zakupem zestawu uprawowo siewnego (Unia cerse z wałem packera + poznaniak 500/3D lub podobny zestaw z AGRO MASZ-u)
      Który zestaw był by lepszy.? Wady i zalety? I może orientuje się ktoś jak wychodzą cenowo.?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj