Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakup ciągnika z zagranicy

272 odpowiedzi na ten temat

#21 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 styczeń 2009 - 21:07

Ja kilka razy w niemczech byłem i tam pracowałem na wsi właśnie. Żadnego nowego traktoru tam naprawde nie widziałem. Stare jeżdżą ale są naprawde w idealnym stanie i jeśli są na spszeaż to strasznie drogo. Owszem, zdarzają sie okazje ale natychmiast wychwytują je chandlarze. Dla zwykłego niezorganizowanego kupującego są praktycznie nieosiągalne. Nie chodzi tylko o fendy że są drogie. Zobaczcie na mobile.de

w idalnym stanie nic nie jest tym bardziej uzywanego! no a tam jest troche inna polityka sprzedazy ciagników, bo prawie kazdy niemiec ma stałego odbiorce swoich uzywanych maszyn a jesli nawet nie to woli sprzedac turasowi taniej niz polakowi.(chodzi mi tutaj o rolników niemieckich) ale za 12 tys euro to kup MF albo SAME cos młodego wiekiem, bo co z tego ze kupisz fendta z 86r bo to fendt wszechmocny jak zata kase mozesz miec z 90r mf juz lepiej wyposazonego i wogule wiesz oco mi chodzi, ale to jest tylko moje zdanie! aco do czesci to jednak fendt ma drozsze ciesci niz mf.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zakup ciągnika z zagranicy Dzisiaj, 23:45
  •  

#22 Share piotrus19

piotrus19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 21:22

Zakup ciągnika z zagranicy o tyle tam można kupic bezpośrednio od niemca ciągnik w bdb stanie wszystkie książki serwisowe przebieg udukumentowany

#23 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 styczeń 2009 - 21:55

Zakup ciągnika z zagranicy ja kupwałem 3 ciagniki prosto od niemca (kazdy był od innego) i zaden niechciał mi go sprzedac odsłylai mnie do handlarzy ktorym oni dawali ciagniki do sprzedazy, albo woleli zeby to ich pracownik kupił ten ciagnik a raz usłyszałem od niemca zebym wypier**** bo polaki to hu** i złodzieje, ze nasz narod powinien skonczyc tak jak Żydzi i natym sie moja przygoda z niemieckimi rolnikami skonczyła, tzn i tak kupiłem ale od turasów i zarobil namnie kilka euro ale i tak sie jeszcze opłacało a za ta kase to zobacz jeszcze lamborghini czy jakos tak to sie pisze

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 07 styczeń 2009 - 22:08

Zakup ciągnika z zagranicy A myślałeś o DF :P za tą kase to dx lub może jakaś agroxtra :D Super ciagniki sąsiad ma dx 120 i ma 15tys mtg podobno bez remontu i śmiga aż miło w gruberze 4m (też niemieckim) a komfort super ma też MF 110km i mówki że nadaje się tylko do dwókółki bo moc nieporównywalna :D
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#25 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 22:12

ja kupwałem 3 ciagniki prosto od niemca (kazdy był od innego) i zaden niechciał mi go sprzedac odsłylai mnie do handlarzy ktorym oni dawali ciagniki do sprzedazy, albo woleli zeby to ich pracownik kupił ten ciagnik a raz usłyszałem od niemca zebym wypier**** bo polaki to hu** i złodzieje, ze nasz narod powinien skonczyc tak jak Żydzi i natym sie moja przygoda z niemieckimi rolnikami skonczyła, tzn i tak kupiłem ale od turasów i zarobil namnie kilka euro ale i tak sie jeszcze opłacało a za ta kase to zobacz jeszcze lamborghini czy jakos tak to sie pisze

Jak by mi tak Niemec powiedzial to bym mu chyba w morde napluł i po policje zadzwonił. Oskarzył bym go o faszyzm a tego to oni sie tam boja. Policja musie sie taka sprawa zajac to to jest karane z urzędu.
Wracajac do ciagnika to za taka kase kupisz porzadnego JD serii 3x40. Nie ma w nim bajerow jak w MF ale jest prosty i niezawodny.

#26 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 22:15

Zakup ciągnika z zagranicy Najlepiej to by było kupić za takie pieniądze MF z serii 30** cena myśle że dobra, a konfort i zaawansowanie techniczne dość dobre :P
Także ja polecałbym MF...

Jakbyś miał jakieś oferty na oku, to sie podziel z nami :D

#27 Share piotrus19

piotrus19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 05:11

Zakup ciągnika z zagranicy z tymi maszynami uzywanymi od Niemca to może i prawda u nas ziomek do jednego cały czas jeżdził i przyprowadzał sprzęt do polski :P

#28 Share bolek1992 bolek1992

bolek1992
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 styczeń 2009 - 16:59

Zakup ciągnika z zagranicy Mój wujek za pośrednictwem handlarza ściągnął z Francji... ( wiem,że to nie jest mowa o Francji i handlarzach). Jak mówiłem mój wujek ściągnął z Francji ciągnik renaulta 120.14 oraz prasę rivierre casalis rc 8080. Jest z tego bardzo zadowolony. Uszykował na to pewna kwotę i i mysłał, ze wyrobi sie na styk po cenach w Polsce. Jednak okazało się, że zostało mu na nowy pług. Zaoszczędził przy tym sporo pieniedzy. Dokładnie chodzi o pewnego handlarza z Trojanowa w woj. Podlaskiego( myślę, że kizo wie o kim mówię) a i jeszcze u niego kupował rozrzutnik taki 12 tonowy(wszystkie maszyny w mojej galeri) Uczciwy człowiek pomaga ludziom nie kantuje ich.

Nie chciałem nic sugerować, ale tylko podsunąłem pomysł by zastanowić się czy nie warto pojechać właśnie do Francji?

PS. Żadna z tych maszyn nie miała jeszcze awari. Wujek ma je juz ponad półtora roku.

Pozdro :P

#29 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 styczeń 2009 - 17:06

Jak by mi tak Niemec powiedzial to bym mu chyba w morde napluł i po policje zadzwonił. Oskarzył bym go o faszyzm a tego to oni sie tam boja. Policja musie sie taka sprawa zajac to to jest karane z urzędu.
Wracajac do ciagnika to za taka kase kupisz porzadnego JD serii 3x40. Nie ma w nim bajerow jak w MF ale jest prosty i niezawodny.

to niejest takie proste jak ci sie wydaje....

#30 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 17:12

Zakup ciągnika z zagranicy Nie raz bylem za nasza zachodnia granica i prawda jest taka ze Niemcy traktuja polakow jak smieci ale sie nas boja. Wystarczy podniesc troche glos i juz uciekaja.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share piotrus19

piotrus19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 17:25

Zakup ciągnika z zagranicy patrze na tym traktorpool mają dobre sprzęty ale i się cenio za nie :P

#32 Share piotrek10

piotrek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo, nauki humanistyczne

Napisany 14 listopad 2009 - 22:00

Zakup ciągnika z zagranicy Czy obecnie opłaca się sprowadzić używany ciągnik z zagranicy? np. mf 255 Jak to wygląda finansowo?

#33 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 22:01

Zakup ciągnika z zagranicy zależy za ile znajdziesz, jak tanio to może się opłacać

#34 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2726 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 22:42

Zakup ciągnika z zagranicy Ja rok temu sprowadziłem dla siebie MF 590 1982r. Co do ceny to w Polsce może znalazł bym za mniejsze pieniądze ale napewno nie taki stan - wszystkie części eksploatacyjne miały logo MF , TUV do końca 2010 wszystko sprawne do dzis. Oczywiście można znalezc ten sam ciągnik z tego samego roku za np 10000 euro jak i za 4000 zależy od stanu. Dodam że sprowadzony był z Niemiec za lawete zapłaciłem ok 2000zł

#35 Share piotrek10

piotrek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo, nauki humanistyczne

Napisany 16 listopad 2009 - 12:36

Zakup ciągnika z zagranicy Jeździłeś osobiście do Niemiec, czy ktoś Ci go sprowadził?

#36 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2726 postów

Napisany 16 listopad 2009 - 13:20

Zakup ciągnika z zagranicy Znajomy się tym zajmuje.Ja nie miałem czasu jechać z nim ale mówisz mu jaki chcesz model on znajduje np 10 takich i jedzie je wszystkie obejrzeć jak ma parę zamówień i najlepszy sprowadza.

#37 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 16 listopad 2009 - 20:47

Zakup ciągnika z zagranicy ja sprowadziałem sam ciagnik swój podbnie kombajn i wiekszosć maszyn dos wojego gospodarstwa sam jeżdzac do niemiec i ogladajac sprzęt... zaden kłopt a wszystko znalezione w necie;)
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#38 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 16:39

Zakup ciągnika z zagranicy Mam zamiar kupic ciągnik 80KM za ok. 50tys najprawdopodobniej będzie to ciągnik sprowadzony, z któregoś kraju. Chciałem się dowidziec z jakiego kraju ciągniki są najlepsze i jeśli ktoś kupił sprowadzony to niech napisze, najbardziej interesuje mnie zetor, ale inne przypadki też mogą byc :( Jaki są koszty wszystkich opłat i jakie dokumenty musi ten ciągnik posiadac. Wiecie może dlaczego niektóre ciągniki mają pneumatyke i co mogły robic? Bo w innych krajach to przeważnie są hamulce najazdowe.
Z góry dziękuje i pozdrawiam. :(
Dawid777
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#39 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1192 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 17:11

Zakup ciągnika z zagranicy Co do pneumatyki to najbardziej popularna jest w Niemczech, prawie każdy ciagnik z Niemiec ma pneumatyke(co do hamulcy najazdowych to mogą być tylko do jakiejś tam DMC stosowane). We Francji czy Anglii popularne są znowu hamulce hydrauliczne i ciąniki z tych krajów raczej nie mają pneumatyki. Co do szanowania to zależy czy traktor robił we firmie czy w prywatnym gosp.(ogólnie to jest loteria co ci sie trafi), według mnie najbardziej sumienni w dbaniu o traktory i wykonywanie przeglądów są Niemcy(każdy wie jaki Niemcy mają charakter).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 17:15

Zakup ciągnika z zagranicy A co jeśli ten ciągnik jest od tura? Czy jest dużo gorzej wyeksplatowany od tego z pola? :(

Dodaj odpowiedź