Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakup ciągnika z zagranicy

271 odpowiedzi na ten temat

#181 Share przemexxx

przemexxx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów
  • Zainteresowania:mój kanał na yt ;) http://www.youtube.com/user/Przemextyn?feature=mhee

Napisany 07 grudzień 2011 - 19:31

Zakup ciągnika z zagranicy przepraszam bardzo...ale widzę żę agrofoto schodzi na psy. zadałem pytanie a koledzy zamiast udzielić mi odpowiedzi na to pytanie to prawią mi bezsensowne kazania chociaż nie znają szczgółów sprawy.... ah..brak słow...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zakup ciągnika z zagranicy Dzisiaj, 13:59
  •  

#182 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7796 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 19:38

Zakup ciągnika z zagranicy Ile już tu było takich ogłoszeń....... Nawet nie którzy postarali się i znaleźli ten ciągnik np. w Anglii za sumę 20 tyś f a w Polsce za 15 tyś zł. Te same zdjęcia i ten sam ciągnik. Tylko inna cena.Żadnych tel, tylko meil a jak jet tel to nikt nie odbiera a skrzynka pełna. Sam tak niedawno dzwoniłem.

#183 Share kamilo285

kamilo285

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 19:54

Zakup ciągnika z zagranicy Ja sprowadzam ciągniki już 7 lat z Anglli i takich cudów tam nie ma. Ale jeśli to prawda a facet jest tam handlarzem to na 100% do ceny należy doliczyć 20% podatku VAT, ale jeśli jesteś Vatowcem to ten podatek możesz odliczyć u nas w kraju.

Edytowany przez kamilo285, 07 grudzień 2011 - 19:55.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#184 Share Darekpol

Darekpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 20:06

przepraszam bardzo...ale widzę żę agrofoto schodzi na psy. zadałem pytanie a koledzy zamiast udzielić mi odpowiedzi na to pytanie to prawią mi bezsensowne kazania chociaż nie znają szczgółów sprawy.... ah..brak słow...

Grubo przesadzasz, nie dość, że ktoś dobrze Ci radzi i ostrzega Cię to Ty jeszcze takie coś piszesz pod adresem tych osób.
Zmieniłeś swoją pierwszą wiadomość, bo domyślam się, że podałeś tam cenę jakiegoś ciągnika wartą około 30 proc. i nie możesz do siebie przyjąć, że to jest jakieś oszustwo.
Jeśli Ci zależy na odpowiedzi na Twoje pytanie zadzwoń do Urzędu Skarbowego i się zapytaj ;)

#185 Share Rpalka

Rpalka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 20:28

Zakup ciągnika z zagranicy Napisze tak - moze nie w 100% na temat ale ... pracuje w IE u dilera NH i jest to dobry kombinator ale za ingerencje w stan licznika nie posadzi go nikt i jest tego przeciwnikiem i czesto slysze jak mowia ze przyjezdzaja ludziska, kupuja ciagniki i wywoza do angolowa i tam juz stan licznika przez pol i pozniej okazja bo dziadkowi sie zmarlo i rodzinka sprzedaje traktor - jak chcesz kupic to jedz, poogladaj osobiscie a przez internet to mozna sie tylko zorientowac co i jak

#186 Share przemexxx

przemexxx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów
  • Zainteresowania:mój kanał na yt ;) http://www.youtube.com/user/Przemextyn?feature=mhee

Napisany 07 grudzień 2011 - 21:12

Ja sprowadzam ciągniki już 7 lat z Anglli i takich cudów tam nie ma. Ale jeśli to prawda a facet jest tam handlarzem to na 100% do ceny należy doliczyć 20% podatku VAT, ale jeśli jesteś Vatowcem to ten podatek możesz odliczyć u nas w kraju.

o to mi właśnie chodzi +vat, a co z tą akcyzą?

Grubo przesadzasz, nie dość, że ktoś dobrze Ci radzi i ostrzega Cię to Ty jeszcze takie coś piszesz pod adresem tych osób.
Zmieniłeś swoją pierwszą wiadomość, bo domyślam się, że podałeś tam cenę jakiegoś ciągnika wartą około 30 proc. i nie możesz do siebie przyjąć, że to jest jakieś oszustwo.
Jeśli Ci zależy na odpowiedzi na Twoje pytanie zadzwoń do Urzędu Skarbowego i się zapytaj ;)

właśnie miałem taki zamiar ale liczyłem na to że ktoś z agrofoto mi podpowie... i nie przesadzam z tym ponieważ nikt nie zna szczegółów tej sprawy, a się niepotrzebnie nie na temat udziela dlatego zmieniłem pierwszą wiadomość. Owszem dopuszczam taką myśl, że to może być jakieś oszustwo, ale dzwoniłem tam znaczy przy pomocy dobrego tłumacza i właściciel powiedział mi, że muszę przyjechać osobiście wyprobować sprzęt i spisać umowę, więc raczej nie wygląda to na oszustwo po za tym żeby nie jechać na darmo mój kuzyn który mieszka w londynie ma to sprawdzić wszystko w następnym tyg. A ja chciałem się tylko dowiedzieć w razie ewentualnego kupna ile kosztowałaby ta akcyza......
dodam jeszcze to że ogłoszenie znalazł mi ten kuzyn, więc tego nie było w żadnych ogłoszeniach na polskich portalach, ani gazetach. pozdrawiam

Edytowany przez przemexxx, 07 grudzień 2011 - 21:16.

#187 Share kamilo285

kamilo285

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 21:13

Zakup ciągnika z zagranicy Żadnej akcyzy nie ma koszt rejestracji to 300-400zł robi sie tylko przegląd i tłumaczenie dowodu rej. oraz faktury i tyle.

#188 Share przemexxx

przemexxx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 22:50

Żadnej akcyzy nie ma koszt rejestracji to 300-400zł robi sie tylko przegląd i tłumaczenie dowodu rej. oraz faktury i tyle.

Boże i o to mi chodziło.! Dzięki wielkie Kamilo285.
Nie można było tak od razu? ;))

#189 Share kamilo285

kamilo285

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 22:56

Zakup ciągnika z zagranicy Daj znać jak wyszło z tym traktorem. Może ten kuzyn i dla mnie jakies ciągniki znajdzie. Oczywiscie nie za darmo.

#190 Share Rpalka

Rpalka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 23:02

Zakup ciągnika z zagranicy Jakie Ciebie interesuja - moc... naped... marka...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share kamilo285

kamilo285

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 23:09

Zakup ciągnika z zagranicy Praktycznie wszystkie typowe marki w latach 1980-1999 (nie jakieś Universale) najbardziej poszukuje Zetora i raczej z napędem ale Zetorem bez nie pogardzę.

#192 Share przemexxx

przemexxx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 08:25

Zakup ciągnika z zagranicy spoko dam znać. traktor który mam na oku to case cx80 lub jakieś mniejsze case'y.

#193 Share Geronimo

Geronimo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 09:00

Zakup ciągnika z zagranicy Cx80 kupiłem w poniedziałek całkiem miły sprzęt ale coś więcej można powiedzieć po wiosennych pracach.

#194 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 28 grudzień 2011 - 13:54

Zakup ciągnika z zagranicy A jak z poszczególnymi modelami? Jeśli np. w ich ofercie nie ma ciągnika, który by mnie interesował? Jeśli znajdę sam ciągnik, który mi odpowiada i wtedy pokaże im ofertę, sprowadzą mi go? Mam masę ofert ciągnik z Francji, Belgii, Włoch itp. ceny bardzo imponujące, bo zaledwie po 8-12tyś euro za 04-06roczniki w idelanym stanie technicznym. Próbował już tak ktoś ? Bo z tego co widzę z ich opisy sprowadzają najlepsze marki, ale na stronie same mocne JD zielone są, nic po za nimi, ani Fergusona, Fendta..

Edytowany przez Famer21, 28 grudzień 2011 - 13:55.

#195 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 28 grudzień 2011 - 14:09

Zakup ciągnika z zagranicy Widocznie sprowadzaja takie maszyny na ktore jest nawjwiekszy popyt i ta firma bedzie miała jakies znajomosci za granica i czlowieka ktory im szuka tam maszyn dla klientów
Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

#196 Share daro87

daro87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 17 luty 2012 - 15:34

Zakup ciągnika z zagranicy może zna ktoś firmę która sprowadza ciągniki do 5 lat takie między 70-80 km (NH, zetor, case)

#197 Share gortad19

gortad19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 27 luty 2012 - 17:58

Zakup ciągnika z zagranicy Mam takie pytanko moze juz bylo ale zadam jeszcze raz, chce kupic jd 6230 6330 lub 6430 w uk bo tam najtansze. To ma byc maszyna na prow tak do 150 tys netto troche obawiam sie o stan ciagników na co mam zwrócic najwieksza uwage przy zakupie, prawdopodobnie sam sie tam wybiore i sprawdze osobiscie kilka ofert. Jak jest z mtg czy oszukuja o polowe czy wiecej czy jak to jest??? jakie papiery musze zadbac do prow f vat i co jeszcze. Jakie macie dośwaidzczenia z tarktorami z uk dlaczego anglicy pozbywaja sie prawi nowych 3 i 4 letnich ciągników maja jakies wady czy jak to jest ???

#198 Share agrowoman

agrowoman

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 03 maj 2012 - 22:32

Zakup ciągnika z zagranicy Witajcie,
jestem nowa na tym forum, ale widzę, że jest tu wiele doświadczonych osób w branży i mam nadzieję, że mi pomorzecie.
Znalazłam w hollandi piękną ładowarkęteleskopową. Ale nigdy niczego nie sprowadzałam z zagranicy. Może powiedziałby mi ktoś jak siędo tego zabrać? Bardzo dziękuję za pomoc !

#199 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 07 czerwiec 2012 - 14:45

Zakup ciągnika z zagranicy ładowarka to drogi sprzęt.
Jeżeli masz kontakt telefoniczny ze sprzedawcą to poproś o numer ramy/numer VIN.
Idzie o to aby nie wpakować się w sprzęt który jest w leasingu a właściciel przy bankructwie sprzedaje go jako własny. Można też wpakować się w sprzęt kradziony.
A gdzie sprawdzić czy kradzione - znajdziesz w necie
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share ZETOREK135

ZETOREK135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Zainteresowania:Straż Pożarna;Rolnictwo

Napisany 10 czerwiec 2012 - 20:41

Zakup ciągnika z zagranicy czego nie polecacie ciągnika z frencji ???? co tamz nimi robią toż u niemca też jedzi i robi a nie stoi

Dodaj odpowiedź