Zaloguj się, aby obserwować  
hilkowy

Pług agro Masz PJ3 dla Ursusa C-385

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hilkowy    1

Witam szukam opini na temat owego pługu Agro Masz PJ3,czy jest w miare dobrze wykonany,czy przy orce jesiennej ladnie kryje ziemie?i oczywiście czy lekko podczas takiej orki chodzi?

 

Zapomniałem dodać ,ze mam ziemie 2,3,4 klasy dosyć ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Powinie dobrze się spisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paawlik227    14

Witam a czy ktos cos wiecej mogł by powiedziec o tym pługu bo dzis go ogladałem i robi dosyc pozytywne wrazenie B) tylko ze wrazeniem sie nie ora.... :P pracował by z ursusen 1224, jest to wersja 4+ i chyba juz ma te korpust do przedpłurzków i cene 8200zł :huh: do oddania... a pytania mam podobne jak kolega "hilkowy". Jak ktos ma taki pług niech sie podzieli opinia o tym sprzecie??? I czy dobrze by nim szło oranie łaki....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez damiandg
      Witam zakupiłem na wiosnę pług z firmy Euro-masz na początku było wszystko ładnie do puki nie zacząłem orać ciężkiej mokrej gliny. Odkładnice zaczęły się zaklejać niemiłosiernie i doszedłem do wniosku żeby może zmienić całkiem ich profil i poprawić fabrykę. Znalazłem firmę co robi na zamówienie wszystkie elementy robocze pługa. Czy jest sens zmieniać profil odkładnic żeby inaczej wyglądała ta orka.  Koszt jednej odkładnicy to około 200-250zł. Dodatkowo materiał z którego jest zrobiona fabryczna odkładnica jest taki miękki że lepiej nie mówić dodatkowo to chyba wpływa na przepływ ziemi przez odkładnice. Może ktoś mądry się wypowie na ten temat.
    • Przez yacenty
      kupiłem używany opryskiwacz hardi. jest on na sterowniku lh agro 4000. pierwszy problem jaki z nim mam to brak wskazania prędkości jazdy. do tej pory miałem bravo 180 i tam czujnik prędkości czytał łby szpilek w kole. na każdej szpilce czujnik mrugal na czerwono. tutaj jest podobny wielkością czujnik prędkości i do tego 4 magnesy ze srubkami. zacząłem od wymiany czujnika na ten od lh i czytanie lbow szpilek. nie wskazywał prędkości. na łeb szpilki założyłem magnes i dalej nie czyta. próbowałem zdjąć czujnik i pomachac magnesem co klika sekund. dalej nie pokazuje prędkości. czyżby miało znaczenie w którą stronę jest ustawiony ten magnes? są one oznaczone s i n. jakieś doświadczenia? pomysły?
    • Przez Mateusz0912
      Witam 
      Szukam posiadacza pługa Agromasz po4. Mam kilka pytań 
    • Przez ThePerkins
      https://www.olx.pl/oferta/plug-obrotowy-frost-elbe-3-2-1-CID757-IDxniw8.html
    • Przez MarcinSp10
      Witam poszukuje pługa 2 skibowego może ktoś akurat ma do oddania. tylko Warminsko-mazurskie.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj