Skocz do zawartości

Zdjęcie

Program na Androida

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mrursus7

mrursus7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 30 lipiec 2014 - 17:36

Program na Androida Ostatniego czasu wpadłem na niezły pomysł. Lecz ciekawe czy do zrealizowania. Pisze tu do informatyków czy jest możliwość ( ewentualinie jest taki program ) który mierzyłby powierzchnie , predkosc ciagnika oraz spalanie i takie d*perele. Czy ktoś wie jak zacząć pisać ten program ? myslalem nad pisaniem w javie.. Jak myslicie ten projekt wypaliłby ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Program na Androida Dzisiaj, 21:00
  •  

#2 Share Przemek0podlaskie

Przemek0podlaskie

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 30 lipiec 2014 - 18:57

Program na Androida wydaje mi sie że to wyższa matematyka, ale życze powodzenia i bede śledziłten temat może coś z tego Ci wypali. O ile ktoś Ci pomoże ;p

#3 Share mrursus7

mrursus7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 31 lipiec 2014 - 07:16

Program na Androida Wyobraźnię mam jak to ma wygladac ;) gorzej z przełozeniem to na praktyke. Wiem w jakim języku programować ale potrzebuje pomocy od informatyka który pomygłby mi i poprawił niektóre błedy :) Ale pomyślcie drodzy użytkownicy ten program byłby pomocny w obliczaniu powierzchni , predkosci ciagnika ( niektóre nie mają licznika ) ;) i kilka bajerek :) Pomysł nasunął mi się po obejrzeniu filmu z Bizonem na youtube.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share k110

k110

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 17 styczeń 2016 - 19:59

Program na Androida To by byl super program :) jeszcze mapowanie pol mógłbyś dorzucić i parametry silnika. Uważam że temat warty uwagi :) trzymam kciuki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share RomanFilipiak

RomanFilipiak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 22 luty 2016 - 13:44

Program na Androida

ale w czym by ci to pomogło? i czy ktoś by to kupił? tak się składa że jestem programistą i mógłbym się tym zająć ale gdzie tu $$$ ?

Dodaj odpowiedź