Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rolnictwo precyzyjne - najpopularniejsze urządzenia

1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawelp90

pawelp90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 30 lipiec 2014 - 12:06

Rolnictwo precyzyjne - najpopularniejsze urządzenia Witam wszystkich!

Jestem obecnie jeszcze studentem i dopiero zaznajamiam się z zagadnieniami rolnictwa precyzyjnego. Na początek chciałbym dowiedzieć się jakie urządzenia dla rolnictwa precyzyjnego (prowadzenie równoległe i jazda automatyczna) są najczęściej używane w polskich gospodarstwach. Po dotychczasowym przeglądaniu forum zauważyłem, że dużą popularnością cieszy się CenterLine 220, Farmnavigator G6 czy też Trimble EZ-Guide 250. Korzysta ktoś może z takich marek jak Topcon czy Leica? Widzę, że posiadają całkiem ciekawe urządzenia w swojej ofercie i cenowo też nie wygląda to tak strasznie jak w przypadku JD. Bardzo mało wątków poświęconych jest natomiast urządzeniom marki CLAAS, a też mają ich kilka jak chociażby najprostszy GPS COPILOT.

Na razie jestem jeszcze dość zielony w tych tematach ale sukcesywnie pracuję żeby tak nie było :) Prosiłbym też wszystkich którzy posiadają urządzenia do jazdy równoległej i automatycznej, aby pochwalili się tym co zakupili i podzielili się doświadczeniami związanymi użytkowaniem tych sprzętów (co w nich się podoba a co nie, czego brakuje, co najbardziej denerwuje itp.).

Pozdrawiam!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rolnictwo precyzyjne - najpopularniejsze urządzenia Dzisiaj, 03:03
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rolnictwo precyzyjne - najpopularniejsze urządzenia Dzisiaj, 03:03
  •  

#2 Share gutmen123

gutmen123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 31 sierpień 2014 - 10:03

Rolnictwo precyzyjne - najpopularniejsze urządzenia jak ktos zainteresowany to mam do sprzedania trimble ez guide 500 w dobrej cenie.
Pzdr

Dodaj odpowiedź