Skocz do zawartości

Zdjęcie

Syf w baku

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marian1234

marian1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 29 lipiec 2014 - 21:44

Syf w baku Witam !!!

Mam problem z moim pronarkiem 82sa. Traktor kupiłem 6 miesięcy temu i wszystko bylo ok, jednak w ostatnim czasie zatyka mi się bak więc postanowiłem go wyczyscic ale nie wiem jak sie do tego zabrac poniważ nie wiem jak go wyjąć. Gdyby ktoś mógł pomóc był bym bardzo wdzięczny.

Z góry dziękuje za pomoc i Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Syf w baku Dzisiaj, 20:15
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 lipiec 2014 - 10:36

Syf w baku Należy zdjąć koło tylne, poodkręcać wszystkie przewody, poluzować takie metalowe paski trzymające zbiornik po dwa z lewej i prawej i wytargać go na bok. Oczywiście bez paliwa. Ja jak u swojego czyściłem to wsadziłem wąż przez wlew i lałem wodę z pół godziny. Większość syfu wyleciała przez wlew. I zbiornika wcale nie ruszałem tylko wlew ustawiłem w miarę poziomo.

#3 Share marian1234

marian1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 30 lipiec 2014 - 11:33

Syf w baku Ok dzięki a mógłbyś mi powiedzieć jeszcze jak później sposciles ta wodę ?

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 lipiec 2014 - 23:22

Syf w baku Jak patrzysz od tyłu ciągnika to od spodu po prawej stronie jest taka śruba. Wykręciłem ją a przód podniosłem trochę lewarkiem żeby był spad

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share marian1234

marian1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 31 lipiec 2014 - 10:01

Syf w baku Właśnie u mnie jak odkrecilem ta srube to wypadła taka kuleczka i nic nie leci a bak jest prawie pełny

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 lipiec 2014 - 14:53

Syf w baku Ja też miałem z tą kuleczką jakieś przeboje ale wkręciłem jakąś normalną śrubę. Spróbuj tam coś włożyć, jakąś elektrodę czy inny drut, może jest otwór zapchany

#7 Share marian1234

marian1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 31 lipiec 2014 - 19:28

Syf w baku No juz odkryłem jak to działa bo w tej srubie jest dziurka i jak się ja dokreci do końca to nic nie leci trzeba ja troche poluzować wtedy leci ale bardzo słabo a mam prawie pełny bak także to by spływało cały dzień. A jak bylo u ciebie ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share gaga195

gaga195

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo :D

Napisany 04 sierpień 2014 - 22:41

Syf w baku ja wykręciłem to na amen, kulka wypadła mi na ziemie a lało się normalnie

Dodaj odpowiedź