tomekgr500

rolki do drzwi przesuwanych- gdzie kupić?

Polecane posty

tomekgr500    0

Witam mam zamiar zrobic drzwi przesuwane do obory z górnym mocowaniem. Zakupiłem już prowadnicę (profil otwarty) w której ma poruszać się rolka. Gdzie mogę zakupić rolki do drzwi?? Może jakiś link?? Co sądzicie o drzwiach przesuwanych i ich działaniu w zimę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Nie wiem czy to nie zaleci reklamą, ale takie rolki widziałem w Bricomarche różne rodzaje i wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

witam! ja rolki kupuję zawsze tam gdzie profile, na składzie wyrobów hutniczych bynajmniej u nas mają każdy kaliber do każdej prowadnicy co handlują. Jak nie możesz tam dostać to dopasuj jakieś zwykłe łożyska, płaskownik z dziurą przestrzelasz prętem wsadzasz łożyska na zewnątrz i zaklepujesz tak żeby nie wypadły i wózeczek gotowy ;) do obory to musisz szczelnie zrobić na minimalnym odstępie od ściany bo bedzie wiatr hulał, moim zdaniem lepsze zwykłe rozwierne, zawsze szczelniej da się je zamknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Magdalenax
      Witam . Mam prośbę jeśli ktoś chciałby mi pomóc będę bardzo wdzięczna :)
      Z racji , że nigdzie nie mogę znaleźć osobnych drzwi do cyklopa postanowiłam , że zrobię własne , aczkolwiek nie mam wymiarów drzwi , czy ktoś chętny pomóc? :) Drzwi do starego cyklopa polskiego t214  jak na zdjęciu .

    • Przez Mircia26
      Witam!
      Szukam tego elementu ze zdjęcia do łyżki  ładowacza czołowego firmy faucheux. Czy gdzieś ktoś z Panów widział coś podobnego co można kupić. Nie ma tu euroramki a chcemy dorobić widły do ładowacza. Najłatwiej byłoby kupić taki .gotowy element (nie wiem nawet jak go nazwać - zawias?) .
      Pozdrawiam
       
       
       

    • Przez marekkucybala2
      Witam, od kilku lat jestem posiadaczem ładowarki teleskopowej Matbro TS280. Chciałbym w końcu wymienić filtr oleju skrzyni biegów, ale nie mam pojęcia w którym miejscu dokładnie się znajduje. Czy posiada ktoś podobny sprzęt i może mnie mniej więcej nakierować?
      Pozdrawiam. 
    • Przez farmer15555
      Jak znaleźć taki elektrozawór bo szukam szukam i identycznego nie mogę się doszukać bądź podobnego.
      lub taki 
      są takie same lecz ten drugi jest z 2003r i ma inne numery. K KSM 11/03 VR032AA35V03  = 12V pomoże ktoś znaleźć zamiennik? 
    • Przez Majkelo
      Panowie potrzebuje skuter do ''zwiedzania'' , objeżdżania, kontrolowania pól .
      Poszukuje jakiejś firmy lub osoby prywatnej,z okolic Kutna, Łowicza, Zgierza, Uniejowa, która SPROWADZA takie rzeczy z ZACHODU (chińczyk absolutnie nie wchodzi w grę)
       
      Załączone zdjęcie dla uwagi.
       
       

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj