Zaloguj się, aby obserwować  
pablo190293

Pas do młocarni MF 440

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pablo190293    0

Witam , mam pytanie, czy jest możliwe żeby nowy pasek sam zerwał się po godzinie pracy czy coś z kombajnem może być nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eugene    0

jak kolega Kacper pisze tak jest to mozliwe bo fakt ze paski denne robia ale jak jeszcze koledzy podpowiadaja ze moze u Ciebie sa wyrobione kola i gdy sa wyrobione kola to paski dlugo nie chodza moj w 530 jest popekany ale te zniwa przechodzil - dalej nie ryzykuje i musze wymienic musisz po prostu sprawdzic kola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Piechu
      Witam. Mam dominatora 76 Niestety nie ma w nim licznika od obrtów młócarni a co za tym idzie również obrotów silnika. Na razie mam założony rowerowy licznik ale często gubi sygnał. W sumie nie jest aż tak potrzebny ale wolałbm mieć wszystko tak jak w oryginale. Na razie kupiłem coś takiego http://allegro.pl/czujnik-obrotow-mlocarni-claas-dominator-604015-i3314246142.html. Mniej więcej wiem jak go zamontować ale mam problem z tym jak wyświetlać te obroty tzn. czy od tego czujnika jest jakaś linka i wtedy trzeba podłączyć do takiego zegara http://allegro.pl/licznik-obrotow-mlocarni-claas-nr-632180-o2-i3338272473.html ??? Czy można go podłączyć do jakiegoś elektronicznego licznika czy muszę szukać oryginalnego zegara.I 2 pytanie jak ise podłącza zegar od obrotów silnika ??? Z góry dziękuje za każdą radę. Pozdrawiam
    • Przez grzesiek1098
      Witam. Pytanie do właścicieli w/w kombajnu. Jak macie ustawione dźwignie klepiska, chodzi mi na którą "dziurę" mała wajcha i duża. Coś mi pszenicy nie domłaca, próbowałem różnych ustawień i lipa.
    • Przez marix123
      Witam otóż mam problem, kupiłem Bizona i gdy go tak sprawdzałem na sucho to obroty na młocarni najwieksze jakie uzyskałem to było 700, pas był napięty, szerokość pasa równe 5 cm , był on równo z kołem na odrzutniku słomy naczytałem się że może obroty trzeba wyregulować tą korbą od przodu w kombajnie pod zegarami, no i kuzyn tak kręcił że chyba wykręcił z tego drugiego napinacza bliżej odrzutnika po czym jak odpaliłem kombajn i włączyłem młocarnie to pas wszedł do środka koła odrzutnika a talerz od młócarni wsunął się względem tego drugiego talerza jakiś 1cm może troszkę więcej moje pytanie brzmi jak to naprawić jak się za to zabrać, poniżej umieszczam pare zdjęć przedstawiających jak to teraz wygląda, wiem że mogłem pisać trochę niezrozumiale bo za bardzo się nie znam ale proszę o wyrozumiałość. dzięki z góry za odpowiedzi pozdrawiam.
       

    • Przez lewy
      witam
      gdzie można zlokalizować czujnik obrotów młocarni? łatwo go zauważyć? szukam przy swoim nowym nabytku od kilku dni i nie ma
    • Przez skok
      Witam
      Jak szybko wymienic pas na młocarni ? Trzeba zdejmować jedno z kół czy wystarczy rozkręcić koło na wale ??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj