zbig

KIOTI NX4510C

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kioti ex50
zbig    0

Ma ktoś na forum z rolnikow ten model traktora jest to nowsza wersja DK451C proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

podepnę się pod temacik co myślicie o rx 7320 ???? ogladalem na targach kabina duża wszystko co potrzebne ma cena nie za wysoka niby jakiś odłam od kuboty ???? podoba mi się ogólnie ale brak opini jak cos wieci to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chopin    3

jestem posiadaczem NX 5510C. można śmiało pytać:)

 

100 mtg w 3 tyg. zero awarii hehe

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem posiadaczem NX 5510C. można śmiało pytać :)

 

100 mtg w 3 tyg. zero awarii hehe

Witam,

tez niedawno kupilem, wlasnie do mnie jedzie z Narwii  :)

jestem bardzo ciekaw jak Twoje wrazenia po dluzszym uzytkowaniu? bo ja ze swoim mialem kontakt przez kilka minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala3452    0

Witam posiadam rx7320 od jakiegos czasu jak narazie super porównywalny do nh t4 75 a śmiał bym powiedzieć ze nawet lepszy masywniejszy lepsze wykonanie jak za te pieniadze ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riderNIKO    0

Witam,najlepszego w nowym roku życzę.po takim czasie teraz ja zapytam szanownych kolegów,jak tam Wasze Kojociki ile motogodzin i jakie awarie???z jakimi sprzętami ganiają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizur1    0

Witam.Od niedawna jestem posiadaczem nx 4510,już jest po pierwszym przeglądzie i jak na razie jest ok.Miał zastąpic wysłużonego ursusa c-360 i z powodzeniem mu się to udaje a nawet lepiej.Ekonomiczny,zwrotny no i ten przedni napęd o który sześcdziesiątka aż prosiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala3452    0

Witam posiadam rx7320 od ponad roku i prawie 500mth i jak do tej pory zero awarii wycieków czy cos w tym stylu super jestem zadowolony jak ktos ma jakies pytania zapraszam pozdrawiam!!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Witam! Interesuje mnie model rx 7320, skoro masz juz 500 mtg to możesz juz coś o nim powiedziec, przy jakich maszynach pracuje i jakie spalanie, jak się spisuje w transporcie, no i jak byś mógł sprawdzić w dowodzie rejestracyjnym dopuszczalną masę całkowitą przyczep (w dowodzie jest to pod symbolem O1), no i jak sie sprawuje filtr cząstek stałych?

Edytowano przez bodzio9909789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ziomal89
      Jeżeli masz problem z odpaleniem ciągnika napisz a znajdziemy rozwiązanie posiadam grzałki do claas, mf, case, jd, iveco, new holland, zetor, fendt. valtra. valmet. perkins jeżeli chcesz dowiedziec sie czy u ciebie w maszynie moża zamontować grzałke płynu podaj mi typ ciągnika/model marke/ typ silnika i rok gg 11670879
    • Przez darek18055
      drodzy koledzy rozważam kupno nowego pomocniczego ciągnika do mocy maks. 60 km. cena maks.100000 zł brutto. co byście wybrali i dlaczego. moja kolejność .
      1.John deere 5055e
      2.kioti dk551c
      3. farmtrac 555 dt
      ciągnik ma pracować przy lekkich pracach : zgrabiarka , kosiarka, opryskiwacz, siewnik,itp.
    • Przez bart-b28
      Witam, jestem nowy na forum, chciałbym abyście pomogli w wyborze maszyny na gospodarstwo 10 ha produkcja warzywna.
      Ciągnik ma pracować jako główny, do pomocy stara ale jara c-330. Ograniczony budżet 100 tyś netto.
      Kioti - 58 km, 4x4, silnik 2,4 turbo 4 cylindrowy, biegi 12x12 jakość wykonania dobra
      john deere 5055e (ewentualnie 5065e moc 65km) - niby john ale składany w Indiach, trzy cylindry 2.9 pojemności moc 55km, 4x4, biegi 9x3 z orginalną kabiną taką jak w M czy R jakość wykonania taka sobie
      Za wszystkie sugestie z góry dziękuję, mile widziane wpisy użytkowników powyższych modeli
    • Przez pawel85243
      Witam. Zastanawiam się nad zakupem ciągnika marki Kioti EX50CH lub Farmtraka 555 DT
      Pracował by on na areale 7 ha. Ciężka praca tylko przy orce. Obecnie przez 20 lat dawał radę c-330 :-)
       
      Czytałem wiele opinii na temat FT i one są podzielone natomiast o kioti jest mało informacji.
       
      Kioti jak i FT miałbym za 80 tys już brutto i nie wiem właśnie co będzie najlepszym wyborem.
      porównując silniki to kioti zapewne będzie bardziej ekonomiczny ale gabarytowo to przypomina on moją ,,trzydziestkę'' i standardowo ma mniejsze koła o 2 cale :-) i jest on jeszcze lżejszy o tonę od FT. Więc nie wiem jak to przekłada się na uciąg.
       
      Czekam na odpowiedzi i rady :-)
    • Przez johenek
      Witam
       
      Tak jak w temacie, jakie macie udoskonalenia w waszych Kioti?
       
      Ja w swoim Kioti DK551C zmieniłem:
      przerobiłem napinanie paska klimatyzacji, dzięki czemu pasek nie pęka dodałem dodatkowy stopień drabinki do w chodzenia, zamontowałem gałkę na kierownicę założyłem pokrowiec na fotel kierowcy założyłem lampę błyskową(koguta) zmieniłem włączniki od lamp roboczych, na takie w których świeci się dioda gdy są włączone lampy, Podgoiłem dźwignię zmiany biegów w stronę błotnika, ponieważ nie wygodnie mi było zmieniać biegi z powodu mojego wzrostu.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj