Zaloguj się, aby obserwować  
jarczes

paraliż tylnych skoków

Polecane posty

jarczes    1

Witam. 3 tygodnie temu kupiłem 2 króliki kalifornijskie. Po 2 tygodniach dostały biegunki i jeden zdechł drugiego przeniosłem do nowej klatki.Kilka dni temu zaczoł podkurczać prawą tylną łapkę.Dziś zauważyłem że nie może chodzić. Wygląda to jak by dostał jakiegoś paraliżu. Ma ciężko ruszać tylnymi nogami. Proszę o pomoc w rozpoznaniu tej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Theprzemo205    24

słyszałem kiedyś ze ten paraliż tylnich nóg moze byc spowodowany odwodnieniem i ze jakies kroplówki sie podaje ale nigdy tego nie doswiadczyłem poza jednym takim icydentem ale zaraz zabiłem króliczyce aby sie nie męczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie było możliwości jako takiego uszkodzenia mechanicznego kręgosłupa to może być to jakaś bakteria, infekcja, toksyna... Ciężko jednoznacznie cokolwiek określić. Powinieneś jak najszybciej skontaktować się z weterynarzem! Leczenie jest niezwykle trudne, a przy wystąpieniu infekcji czy zarażenia bakteryjnego liczy się czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Panowie prosilbym o porade jakie obciazniki by pasowaly do mf 255 zeby dociazyc tylne kola bo do mf 255 nigdzie nie moge dostac , nowki sztuki za drogie sa , ma ktos jakies pomysly?
    • Gość alkaprlka
      Przez Gość alkaprlka
      Witam, dziś rano jedną z kurek (w wieku około 3 miesięcy) zastałam leżącą w kurniku, wygląda jakby miała paraliż / skręcony kark. Nie jest w stanie unieść główki ani w ogóle się podnieść . Nie może jeść ani pić. Zastanawiam się, czy jest to choroba (jeśli tak to jaka?) czy może uszkodzenie , wczoraj kogut próbował się do niej "dobierać", został odgoniony. Być może dziś mu się udało i zrobił jej taką krzywdę? Wiadomo, różnica pomiędzy masą kurczaczka a koguciska jest spora. Czy mogę jej jakkolwiek pomóc? Bardzo proszę o rady!
    • Przez crazy29
      w jednej oponie 710/70R38 pękły druty i zchodzi z felgi i nadaje się na smietnik. opony mają 4cm wysoki bierznik, ile może być różnicy +/- w wysokości bierznika między oponami na tylniej osi??? mam oponę tej samej marki i modelu ale jest o 0,5cm wyższy bierznik. zastanawiam się czy można ją założyć czy nie będzie to miało istotnego wpływu na dyferencjał
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj