Zaloguj się, aby obserwować  
PatrycjaGusiec

Kombajn zbożowy claas dominator 108

Polecane posty

kamil496    39

@Patrycja Nie ma za co ^^

@nikt933 Posiadam ;)

Hasło na PW

Edytowano przez kamil496

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

Kamil za wrzucenie tych książek powinien dostać jakiś tytuł honorowego użytkownika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez kotek85
      Witam 
      Potrzebuję waszej rady który z kombajnów wybrać rowazam New Holland 8030 8040 lub Dominatora 66. Kombajn pracował by na 40-50 ha.
      Z góry za wszystkie sugestie dziękuję
    • Przez Theprzemo205
      Witam Jestem zainteresowany tym oto kombajnem.  https://www.olx.pl/oferta/claas-mercator-50-kosa-3m-oryginal-jeden-wlasciciel-export-szwecja-CID757-IDCeVnD.html#fe296148d1 
      Za bardzo się nie znam na kombajnach. Dotychczas uztkowałem tylko Claas Cosmos. Czy mercatorem da rade kosić kukurydze i rzepak?  Czy te 2029 motogodzin to dużo jak na taki kombajn?
    • Przez case-and-case
      Witam , niedawno stałem się posiadaczem kombajnu Claas Dominator 98 SL z silnikiem mercedesa . Silnik widoczny na zdj z oznaczeniem OM 360 . Według sprzedającego ma 170 km co  mnie trochę zdziwiło bo jest to silnik wolnossący bez turbiny . Wyczytałem ,że ma niby prawie 9 litrów pojemności ale nie wiem czy to prawda.  Czy ktoś mógłby powiedzieć coś o tych sinikach ? Czy były oryginalnie montowane w 98 sl ? I jak się ogólnie sprawują ? 
       

    • Przez szymek
      Sprzedam kombajn zbożowy bizon ZO56 z 1995r z sieczkarnia oraz wózkiem na heder.kombajn 20 lat w naszym posiadaniu znamy go na wylot.Garazowany ,po każdym sezonie nie myty. Silnik 5 lat temu robiony w Andrychowie nie pobiera grama oleju nie grzeje sie. Pracował na 30hektarowym gospodarstwie. Więcej informacji udzielę przez tel:519863005.Jeśli nie odbieram poproszę o SMS oddzwonię. Cena 19.000zł

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj