Skocz do zawartości

Zdjęcie

Motocykle i motorowery czyli jednoślady

883 odpowiedzi na ten temat

#101 Share TomekMossakowski

TomekMossakowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 25 marzec 2007 - 11:16

Motocykle i motorowery czyli jednoślady ja Mam kawasaki zxr ninja, Motor ogólnie w porządku tylko troche słaby bo tylko 400cm3. ale na początek polecam. Wcześniej miałem honde nsr 125. to była porażka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Motocykle i motorowery czyli jednoślady Dzisiaj, 11:20
  •  

#102 Share robcio3dz

robcio3dz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Dziewczyny, AF, %, i jazda wszystkim co ma kola:)

Napisany 25 marzec 2007 - 11:50

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Czemu NSR to poraszka ja taka chce sobie kupic nie polecasz takiej?
URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

#103 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 25 marzec 2007 - 17:28

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Chce kupic SIMSONKA ale niewiem jakiego czy ENDURO czy SKUTERA, skuter mi sie podoba z wygladu a enduro chcialbym ztuningowac wiecie na polne drogi ;) Co radzicie??

Pozdrawiam
Bambus ;)
Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

#104 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 27 marzec 2007 - 06:46

Czemu NSR to poraszka ja taka chce sobie kupic nie polecasz takiej?

bardzo mozliwe ze skoro mysli ze 400 to mało to moc z 125ccm to juz całkiem za malo
osobiscie słyszałem z na koło jej nie da sie postawic a max to nawet 160km/h ale na przyspiechy to nie ma samochodu (póki co)

#105 Share TomekMossakowski

TomekMossakowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 27 marzec 2007 - 07:54

Motocykle i motorowery czyli jednoślady No fakt na przyspieszenie ma niezłe. a na koło wchodzi bez problemu. ;) Dziś sprzedaje Ninje ;)

#106 Share robcio3dz

robcio3dz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 27 marzec 2007 - 14:44

Motocykle i motorowery czyli jednoślady No koło to idzie i moja ćezeta ;] a mi nsr jest potrzebny tylko zarejestrowany na 50cm bo nie posiadam prawa jazdy.

#107 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów

Napisany 27 marzec 2007 - 14:59

Motocykle i motorowery czyli jednoślady mój kumpel handluje troche takimi sprzetami ma teraz 5 motorów aprilie sr 50 (80pojemnosci) skuter, dzwie hondy cbr 125 jedna 4suw druga 2suw9co ciekawe ta 2suw leci 160km/h a 4suw tylko 120km/h ale w kulturze pracy silnika jaka róznica =D ) i skutera aprilie sr 125pojemnosci ale na 50 zarejestrowany9dla zwolenników automatycznych przekładni)

a ile ci ćezeta pali? ;)

#108 Share sztafek#8482;

sztafek#8482;

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 28 marzec 2007 - 21:20

Motocykle i motorowery czyli jednoślady @Pavel tak właśnie jest z 2-suwami. Jeśli by zmierzyć 2 motory o tej samej pojemności to 2-suw będzie szybszy ale będzie miał gorszą harakterystykę pracy ;)...przykład z życia: w motoGP przypuśćmy Aprilia 250ccm sadzi 290km/h a Yamaha Rossiego sadzi ok330km/h ale przy pojemności 1000ccm.Różnica w pojemności 750ccm a różnica prędkości tylko ok 40km/h...Oczywiście Yamaha będzie potrzebowała mniej czasu żeby osiągnać swoją prędkość max ale i tak jestem pełen podziwu co potrafią maszyny 2-suwowe ;)

#109 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 29 marzec 2007 - 19:43

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Moje zdanie jest takie że w mniejszych motorkach (np: skuterki i tam takie wirówki) silnik 4 sów jest nieudanym pomysłem ;)

#110 Share sztafek#8482;

sztafek#8482;

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 29 marzec 2007 - 21:58

Motocykle i motorowery czyli jednoślady aa tam od razu nie udany..każdy silnik ma swoje wady i zalety. Np 4 nie zanieczyszcza tak atmosfery jak te starsze zwłaszcza 2-suwy ale znów jest bardziej "wydajny".Mnie tylko zastanawia kiedy wejdą silniki diesla do seryjnej produkcji przy motocyklach...co prawda już było kilka propozycji i nawet niemiecka bundeswehra zamówiła kilka modeli ale nie wiem jak sie to skończyło

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share szczupak

szczupak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 30 marzec 2007 - 06:27

Motocykle i motorowery czyli jednoślady jak myślicie, kto w tym roku wygra motogp? ja stawiam na rossiego , bo to mój idol. ;) . A jeśli chodzi o 4T to ja posiadam takiego w 50-ce i powiem wam że od komarków jestem szybszy ale od simków już nie. Zaletą tego silnika jest małe spalanie (1,5/100km), posiadam silnik hondy , który prawie w ogóle się nie psuje ;)
,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

#112 Share sztafek#8482;

sztafek#8482;

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 30 marzec 2007 - 15:26

Motocykle i motorowery czyli jednoślady ja też bym chciał żeby wygrał rossi ale będzie miał ciężko...jest coraz więcej coraz lepszych kierowców.Ale zapowiada sie ciekawy sezon

#113 Share robcio3dz

robcio3dz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 30 marzec 2007 - 19:53

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Pavel mi ćezeta pali tak koło 4 czasem ponat.
A moim zdaniem jak by motor nie chodził to i tak 4sów jest lepszy.

#114 Share szczupak

szczupak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 30 marzec 2007 - 20:15

Motocykle i motorowery czyli jednoślady masz rację. Dźwięk 2T jest nie porównywalny z kapitalnym stukotem 4T.
,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

#115 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów

Napisany 31 marzec 2007 - 07:08

Motocykle i motorowery czyli jednoślady hehe a ostatnio sie dowiedziałem ze kumplowi etz 251 pali 15l/100km to sie drugi kumpel zdziwił ze anwet jego ćezeta pali mniej ;)

#116 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 kwiecień 2007 - 20:15

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Ja miałem kiedyś Rometa Charta 210, 3 biegi, elektroniczny zapłon, prawie jak Simson tylko trochę awaryjny, ale był o niebo lepszy od komarów czy jawek 50. Miałem też WSK 125, ale to była prawdziwa skarbonka ;)

#117 Share marekc360

marekc360

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 04 kwiecień 2007 - 11:26

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Jo mam Herculesa coś takiego jak romet kadet na pendały :rolleyes:

#118 Share slawek82

slawek82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 04 kwiecień 2007 - 14:48

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Ja jestem właścicielem simsona skutera (89r) oraz WSK 125 (data produkcji nieznana) :rolleyes:

#119 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 04 kwiecień 2007 - 17:36

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Szczęśliwy posiadacz ogara 200 :rolleyes: bez paliwa :angry:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 06 kwiecień 2007 - 13:48

Ja miałem kiedyś Rometa Charta 210, 3 biegi, elektroniczny zapłon, prawie jak Simson tylko trochę awaryjny, ale był o niebo lepszy od komarów czy jawek 50. Miałem też WSK 125, ale to była prawdziwa skarbonka :blink:

Więc mówisz, że dużo kasy wkładałeś w tą WSk-e? U nas modele 125 cieszą się dobrą opinią i niezawodnością. Wystarczy nalać trochę paliwa, pchnąć jak nie chce odpalić na kopa i jazda :rolleyes:.