silver95

Motocykle i motorowery czyli jednoślady

Polecane posty

Gość   
Gość

Suzuki v-storm to jest super moto, nie dość że ma genialną vkę to jeszcze spalanie malutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylip    44

Właśnie o V-Stromie myślę jako o moto po TDM, tyle tylko, ze wersji 650. Litra mi do wyjazdów po kraju i to solo nie potrzebna. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91
Napisano (edytowany)

 

 

 

 

 

 

 

 

Co kto woli, ja wolę totalne szaleństwo w wykonaniu rasowej włoszki - nie wiem czy ktoś z Was miał przyjemność poznać taką "Panią" ale ja mając doświadczenie z 2T , 4T (czasami w pełnym "wyczynie") muszę powiedzieć że ta jest wyjątkowo temperamentna i ognista.

Edytowano przez B3Agro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mardok15    0

Ludzie kiedy jakie spotkanie :) Lublin, Zamość, Chełm, Tomaszów Lub, itp Co wy na to, i przejazd zrobić :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napaleniec93    13

Witam od niedawna jestem posiadaczem kawasaki zxr400 z 2003roku. Od początku były z nim problemy a mianowicie ciężko odpalał tzn. dało się ssanie to czasami tez  nie pomagało albo na ssaniu miał 3 tyś obr. pózniej wzrosło do 5 a jak chciałem lekko zmniejszyć to gasł. Przy odpalaniu beż ssania trzeba było cały czas wajchować manetką bo nie ma reguły jak ma odpalać. Oraz jest problem z dławieniem przy gwałtownym dodaniu gazu że gdy sie nie puści manetki to by zgasł. Jednak myślałem że to wszystko przez niewyregulowane gazniki co zatem uczyniłem i wstawiłem go do mechanika. Po wyregulowaniu nic sie nie zmieniło a doszedł jeszcze inny problem. Gdy się rozgrzeje poniżej 6 tyś obr. strasznie szarpie, przerywa i ciężko ma sie rozpędzić. Po przekroczeniu tych 6 tyś motor zaczyna normalnie jechać nie ma żadnych szarpań może jedynie ledwo odczuwalny spadek mocy. Gdy jest zimny po nocy nic takiego nie jest odczuwalne dopiero po jakimś kilometrze. Mechanik podejrzewa rozregulowane zawory jednak nie chce sie na razie za to zabrać więc szukam sam rozwiązania. W czym może tkwić problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam8056    6

Witam od niedawna jestem posiadaczem kawasaki zxr400 z 2003roku. Od początku były z nim problemy a mianowicie ciężko odpalał tzn. dało się ssanie to czasami tez  nie pomagało albo na ssaniu miał 3 tyś obr. pózniej wzrosło do 5 a jak chciałem lekko zmniejszyć to gasł. Przy odpalaniu beż ssania trzeba było cały czas wajchować manetką bo nie ma reguły jak ma odpalać. Oraz jest problem z dławieniem przy gwałtownym dodaniu gazu że gdy sie nie puści manetki to by zgasł. Jednak myślałem że to wszystko przez niewyregulowane gazniki co zatem uczyniłem i wstawiłem go do mechanika. Po wyregulowaniu nic sie nie zmieniło a doszedł jeszcze inny problem. Gdy się rozgrzeje poniżej 6 tyś obr. strasznie szarpie, przerywa i ciężko ma sie rozpędzić. Po przekroczeniu tych 6 tyś motor zaczyna normalnie jechać nie ma żadnych szarpań może jedynie ledwo odczuwalny spadek mocy. Gdy jest zimny po nocy nic takiego nie jest odczuwalne dopiero po jakimś kilometrze. Mechanik podejrzewa rozregulowane zawory jednak nie chce sie na razie za to zabrać więc szukam sam rozwiązania. W czym może tkwić problem ?

 

Problem tkwi w mechaniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalus8    101

Panowie a czy ktoś z was jeździ Yamaha virago 125? Możecie coś o niej powiedzieć? Warto coś takiego kupić na krótkie wycieczki i czasem dojazd do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sim95    364

Panowie rozpoczęliście już sezon 2017?

Ja sezon uważam za otwarty. Muszę się też pochwalić że moja MZ-ka przeszła remont po którym tak się prezentuję:

 

 

 

 

post-52016-0-63581500-1488747990_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam8056    6

Fajny motor tylko trzeba uważać powyżej setki na górkach bo przód podrywa :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrysiek    82

Co polecicie do turystyki wygodnego dla 2 osób na niedzielne wypady 200-300 km? Cenowo ok 8 tys max 10 tys. Do tej pory poruszałem się 125ccm lecz to po 80 km już ciężko siedzieć, a jak zrobię 200 km to już ledwo chodzę, a o 2 osobach nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam8056    6

 Do tej pory poruszałem się 125ccm lecz to po 80 km już ciężko siedzieć, a jak zrobię 200 km to już ledwo chodzę, a o 2 osobach nie ma mowy.

 

Może do lekarza trzeba pójść :ph34r:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian92    30

Cześć ja zrobiłem 10 tyś w tym sezonie i robiłem alternator w mojej zx10r i na dodatek pękł wahacz  ;[  ;[

post-141448-0-50657800-1505887594_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian92    30

Cześć ja zrobiłem 10 tyś w tym sezonie i robiłem alternator w mojej zx10r i na dodatek pękł wahacz  ;[  ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belicoff    5

Co moglibyście polecić do 125cm pojemności? Bardziej zależy mi tu na sportowym charakterze "zabawki". Coś do nauki i przyzwyczajenia się do tego typu pojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

w jakich pieniądzach szukasz??? sportowym, czyli a'la plastik??? moim zdaniem to trochę śmieszne połączenie, wygląd rasowego ścigacza, i osiągi wski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A pies wie co to . Silnik niby podobny . No ale te konie , jakieś dodatkowe dekielki ... No ulep jak nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Nie ulep tylko jakaś modernizacja tak  jak u nas modernizowali np Poloneza, nowe lampy, zegary a reszta lata 70-te 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 minut temu, bratrolnika napisał:

To fabryka, była taka wersja

Nie będę się sprzeczał , ale ja nie znam takiego silnika fabrycznego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16681
Belicoff napisał:

Co moglibyście polecić do 125cm pojemności? Bardziej zależy mi tu na sportowym charakterze "zabawki". Coś do nauki i przyzwyczajenia się do tego typu pojazdu.

aprilia rs bedzie tu odpowiedzia na Twoja zachcianke. ew honda nsr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj