Skocz do zawartości

Zdjęcie

Motocykle i motorowery czyli jednoślady

883 odpowiedzi na ten temat

#541 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 14 czerwiec 2010 - 14:48

Motocykle i motorowery czyli jednoślady chłopaki potrzebuje jakiegoś sprzeta i nie wiem co wybrać quada,skutera czy crossa najlepiej zeby to była nówka noi kasa na ta przyjemność to 3tys, mam nadzieje ze coś mi doradzicie;p, mile widziane zdjęcia;)
AF - to Jest To:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Motocykle i motorowery czyli jednoślady Dzisiaj, 10:37
  •  

#542 Share Manio1523A

Manio1523A

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i oczywiście gospodarka

Napisany 14 czerwiec 2010 - 16:00

Motocykle i motorowery czyli jednoślady A ja śmigam sobie chińskim Baotian Tanco, no niestety jak go kupowałem nie bylem obcykany w tych sprawach i niestety wybrałem skuter z silnikiem 4T. Normalnie dla mnie badziewie. To w ogóle na początku nie jeździło tylko się toczyło, brak mocy, no po prostu masakra. Dopiero po odblokowaniu się zaczęło 70km/h ciągnie choć zacznie się jakaś górka i momentalnie tracę prędkość. I innym radze lepiej kupić używkę np, Aprilie SR lub Yamahe Aerox i macie problem z głowy, super osiągi i co najważniejsze żywotność części, anie tak jak w chińczykach.

#543 Share Kolejorz

Kolejorz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane, MTB, marka Ursus, John Deere

Napisany 21 czerwiec 2010 - 13:40

Motocykle i motorowery czyli jednoślady

chłopaki potrzebuje jakiegoś sprzeta i nie wiem co wybrać quada,skutera czy crossa najlepiej zeby to była nówka noi kasa na ta przyjemność to 3tys, mam nadzieje ze coś mi doradzicie;p, mile widziane zdjęcia;)

Za 3 tyś to raczej nic nowego nie kupisz...chyba że używka lub jakiś chiński skuter z Tesco itp. A jaka ma być pojemność tego wszystkiego 50ccm ?
John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

#544 Share kman

kman

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 czerwiec 2010 - 14:08

Motocykle i motorowery czyli jednoślady romet ogar 900 , fajny sprzęcik , wytrzymały , tani , części tanie , mój kumpel ma ;)

#545 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 21 czerwiec 2010 - 19:31

Motocykle i motorowery czyli jednoślady ja właśnie jestem za czymś używanym noi kasy przybyło trochę jest 4tys na jakiś sprzęt, wypatrzyłem w sklepie nawet fajna szosówkę
4-biegi, 125cm- ale to tez pewnie chińczyk, pojemność najlepiej zeby to była 50cm, ale jak jakiś fajny sprzęt to może być i większa;p
AF - to Jest To:)

#546 Share kman

kman

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 czerwiec 2010 - 20:13

Motocykle i motorowery czyli jednoślady ogar 900 : Dodany obrazek

#547 Share prorok

prorok

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 403 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,akwarystyka

Napisany 21 czerwiec 2010 - 20:24

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Koledzy a może chcielibyście Hondę ns-1? Mam takową na sprzedaż....Dodany obrazek
Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

#548 Share bartas11

bartas11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja i rolnictwo

Napisany 22 czerwiec 2010 - 13:08

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Jeśli byłby ktoś zainteresowany to ja mam na sprzedaż skutera ZIPP TRIAD 2
Zetor 7441 i Ursus C-360 :)

#549 Share robert1100

robert1100

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 01 lipiec 2010 - 18:16

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Witam. Jestem nowy na forum ale już znalazłem interesujący mnie temat:)
Jeżdżę na motocyklach jakieś 11 lat. Obecnie pod tyłkiem warczy mi Yamaha BT 1100 Bulldog ;)
Pojemność 1100cm3, dwa cylindry w układzie V
Moc niby 65KM ale ciągnie od najniższych obrotów, jak dobrze podkręcone TDI :D Na starcie nie ma równych.
No i ten dźwięk......
Ursus C-360
Zetor 7211

#550 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1681 postów

Napisany 01 lipiec 2010 - 18:40

Motocykle i motorowery czyli jednoślady robert, ale to wazy ponad 230kg... ;)
więc przyspieszeniem to nie poraża.
SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#551 Share robert1100

robert1100

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 02 lipiec 2010 - 15:16

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Pawelec...każdy tak mówi.
Motor ma spory moment obrotowy i ciągnie od najniższych obrotów.
Na starcie lekkie 600tki nie są straszne. Silnik V2 nie kręci się do 12-14tys obr/min wiec po chwili musi ustąpić.
Ale to jego elastyczność na każdym biegu daje uczucie siły.
Mam znajomych na lżejszych motocyklach i nie zostaje nigdy w tyle ;)
Ursus C-360
Zetor 7211

#552 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1681 postów

Napisany 02 lipiec 2010 - 16:45

Motocykle i motorowery czyli jednoślady wiesz, kazdy ma odczucia subiektywne!
Mój endurak (50KM, 102kg) stawia na koło na 5 biegu, operując tylko rolgazem, bez strzelania z klamki sprzęgła.
Niewiem jaki byłby efekt gdybysmy staneli w jednej linii, ale musze Cie sprowadzić na ziemie :D, Kazdy mocniejsze enduro zjada Cie ;) a juz napewno Husaberg 650, 70Km na silniku, 60Km na kole plus 110 kg wagi ustawia w szeregu kazdego milosnika startów spod świateł.
Przecinaki, wcale nie maja takiego kopa jak by sie mogło wydawac, jak wlasnie mocne enduro, czy full cross z dobrym przelozeniem z singlem. Przynajmniej do 100km/h.

tu masz filma husaberga z hayabusą. 60Km i 180Km. ale i kolosalna roznica w wadze.

SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

#553 Share bartas11

bartas11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja i rolnictwo

Napisany 13 lipiec 2010 - 19:25

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Znacie może jakieś niemieckie lub holenderskie strony z używanymi skuterami na sprzedaż
Zetor 7441 i Ursus C-360 :)

#554 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:mechanika, samochody , ciągniki, motocykle cross-owe, Formuła1, wojsko,

Napisany 23 lipiec 2010 - 13:39

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Ja posiadam CRF250 wcześniej CR85R. I dużo wypadków, jeden ostatnio bardzo poważny ale dla mnie tylko z guzem i podartymi ubraniami i nogami.
Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

#555 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 23 lipiec 2010 - 14:41

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Ja mam teraz na sprzedaż Derbi GPR z 2001 roku, paluje przesiąść się na NSR :)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#556 Share IGL

IGL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 23 lipiec 2010 - 14:49

Motocykle i motorowery czyli jednoślady ja bym prosił o poradę w kupnie skuterka, musi to być 50-tka w cenie do 2300zł,
rozglądałem się za Peugeot Speedfight 2, co o nim myślicie? ew. proszę o inne modele

#557 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 23 lipiec 2010 - 16:25

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Panowie, a jakie macie wrazenia z jazdy Rometem Ogar 900 ??? Chciałbym takiego nabyc, dałoby sie tym jezdzic po polnych drogach tak jak po asfalcie? Oczywiscie nie beda to jakies tak szarże tylko spokoje jezdzenie po nieutwardzonych drogach :)
Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

#558 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:mechanika, samochody , ciągniki, motocykle cross-owe, Formuła1, wojsko,

Napisany 23 lipiec 2010 - 16:36

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Jeśli skuter to bym polecał YAMAHA Aerox bd dobry i wytrzymały skuter.
Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

#559 Share Patryk96

Patryk96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechannizacja, elektryka, Polskie maszyny PRL-u

Napisany 27 lipiec 2010 - 14:17

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Ostatnio kupiłem Zippa nekena. Póki co sprawuje się rewelacujnie. Jedynie gażnik mi się odkręcił, ale 15 min roboty i po sprawie

@Wacek21
Mój kumpel go ma. Wiadomo jak to włściciel chwali go, ale mówi że sie psuje i musi dużo części wymieniać. Chciałem kupić ze sklepu Rometa ZETKA 50, i koleś choć był sprzedawcą rometa nie polecał.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#560 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów
  • Zainteresowania:Świętokrzyskie

Napisany 27 lipiec 2010 - 14:53

Motocykle i motorowery czyli jednoślady a moze jest ktos na forum kto jezdzi suzuki dr 650