Skocz do zawartości

Zdjęcie

Motocykle i motorowery czyli jednoślady

883 odpowiedzi na ten temat

#461 Share bartekvet

bartekvet

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 02 grudzień 2009 - 18:14

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Ja do nie dawna śmigałem motorynką :blink: ale sprzedałem...

Na wiosnę zdaje na karte motorowerową to pomyslę o jakims skuterze... ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Motocykle i motorowery czyli jednoślady Dzisiaj, 21:31
  •  

#462 Share kociolejjakub

kociolejjakub

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:> RoLnIcTwO
    > MoToRy
    > ElEkTrYkA i ElEkTrOnIkA

Napisany 19 grudzień 2009 - 19:36

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Ja tam tera śmigam Jawą Dandy 125 2000r Dobry sprzęt. Więcej info http://www.polskajaz.../Jawa/125/80274
MoToR!!!!

#463 Share atakwares

atakwares

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sporty , no i kobiety

Napisany 20 grudzień 2009 - 13:58

Motocykle i motorowery czyli jednoślady a ja śmigam rowerem w którym pedały odpadają i z jednego meczy musiałem ok 5 km pchać rower
.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

#464 Share hubcio224

hubcio224

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 24 grudzień 2009 - 12:01

Motocykle i motorowery czyli jednoślady JA mam simsona s51 ale nie na chodzie:> Niewiem już co tam jest
Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

#465 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 27 grudzień 2009 - 15:05

Ja śmigam Chart 210... To jest dopiero pocisk :lol:

Jak ci się sprawuję? Zdałem na kartę i myślę nad czymś większym, dokładnie nad Chartem i Simsonem :D
W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

#466 Share Poke912

Poke912

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 28 grudzień 2009 - 21:49

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Ja mam Jawa 50 23 Mustang i śmiga dobrze mój tato kupił ją
i od nowości przejechał nia 20tyś km.
A teraz i ja nia jeżdze

#467 Share Chotabycz

Chotabycz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 20:54

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Ja mam suzuki rg80, super maszyna.Poj 80ccm, niedawno kupiłem i nie sprawdzałem ile maksymalnie leci ale myślę 110-115.Mało pali.Warto kupić,na allegro kupi się dobre za 2-3tyś zł.

#468 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 31 grudzień 2009 - 21:05

Motocykle i motorowery czyli jednoślady A czy ma ktoś z Was Honde NSR 125R, Aprilie RS 125 lub Honde TZR 125? Chciałbym się dowiedzieć trochę więcej o tych motocyklach. Pisać na PW lub na GG!
ArturKowalewo

#469 Share prorok

prorok

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 403 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,akwarystyka

Napisany 01 styczeń 2010 - 09:12

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Ja posiadam Hondę ns-1 i bardzo fajnie jeździ(120km/h to już coś jak na tę pojemność,teraz mam zębatki na moc i leci ok 105-110lm/h ale za to kopa ma:)) Więc te 45cm3 daje sporo.Sam chciałem kupić 125ccm ale nie było w tym czasie nic ciekawego.Osiągi tam są już bardzo przyzwoite tylko największa ich wadą jest duże spalanie,ale w końcu liczy radość z jazdy:)
Myślisz o zarejestrowanej na motorower czy na motor?
Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

#470 Share matis251

matis251

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 13:25

Motocykle i motorowery czyli jednoślady A ja mam parę sztuk motocykli, Jestem zapalonym MZ-tkowiczem i dzięki koledze @patrick345 (też ma emzetke) dowiedziałem się o tym forum. Moje motocykle :
MZ ETZ 301e Kanuni (pierwotnie zwykła 251 ale znalazłem kolesia od którego kupiłem wszystkie części ramy potrzebne do przeróbki a w silniku almot 75,5 i roztaczanie głowicy.)
MZ TS 150 - przycinak kupiona z 70 zł od kumpla kupie aku na nowy sezon i będzie można śmigać.
WSK 125 - sprzęcik mojego starszego do jazdy na pole i grzyby, silnik po remoncie generalnym w marcu.
Yamaha aerox - skuter, jedyny pojazd którym mogę śmigać na legalu,
Motorynka 125- swap silnika od wsk 125 aktualnie brak silnika bo stary był w złym stanie i sprzedałem (w sezonie dorwę jakiś dobry silnik).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#471 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 14:02

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Interesują mnie tego typu maszynki. Może w przyszłości będę miał takie dwa kółka. Co do rejestracji to bym już wolał zarejestrować na 125ccm, ponieważ w moich stronach jest większy przypał za rejestracje na 50ccm niż za brak prawa jazdy. Ostatnio zrobili taką obławę, że pół 125 z okolicy brali na rolki i tego typu narzędzia. W wielu wypadkach właściciel został pozbawiony dowodu rejestracyjnego. Jeśli nie uda mi się zrobić chociaż A1 to nawet nie myślę o takich motorach. Nie chce mieć przypału.
ArturKowalewo

#472 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 styczeń 2010 - 17:52

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Z jednośladów to oprócz rowera mam jedynie WSK 125 :)

#473 Share matis251

matis251

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 20:10

Motocykle i motorowery czyli jednoślady @RobertKowalewo teraz tak jak mówisz nie warto się w to bawić bo wprowadzili przepisy że motorowery nie mają bezterminowych badań technicznych jak było do tej pory i musisz co rok pieczątkę wbijać a jak ci się trafi nie miły pan ze stacji kontroli pojazdów to może być nie halo, no chyba że masz plecy to można się bawić. Przyznam szczerze że sam chciałem kupić Mito albo rs 125 ale o wiele mniejszym kosztem mam Etke 301 mimo że nie mam PJ jeżdżę i jakoś mnie nie złapali a jak złapią to bez płaczu za płace. Po za tym nie mam przekonania do ostro wysilonych dwusuwów które z bez awaryjności nie słyną bynajmniej Mito z tego co wiem co 30tyś. wypada remoncik robić, Ja mam szczęście bo części mam do MZ całą kupe silnik mojej emzetki mogę rozebrać bez problemu ale nie ma takiej potrzeby gdyż jak raz się ten sprzęt zrobi to pojeździ bardzo długo.

Tak na marginesie moja MZ :

http://www.polskajaz...ia/73204,580852

Motocykl kompletnie przebudowany na oryginalną wersje 301 kanuni(nie ma aktualnych fot) , aktualnie motocykl w proszku bo większość elementów idzie do malowania proszkowego.

Pozdro

#474 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 21:03

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Ładna ta MZTa ;) Jeśli chodzi 125 to pewnie i tak by mi rodzice nie pozwolili. "Zabijesz się albo połamiesz" mają trochę racji, bo to nie motory dla dzieciaków którzy myślą że są królami drogi i maja 180km pod "pupą". Jak na razie i przed najbliższy rok będę "pocinał" moim 4-suwem. Mówcie co chcecie ale wyjeździłem nim w tym sezonie ponad 6tys i 0 awarii, tylko olej raz lałem i paliwo dolewałem. W żniwa bez niego nie wiem co bym zrobił. Tylko muszę kupić filtr powietrza i manetki.

Małe pytanko: Jak to do końca jest z tym stożkiem w skuterach!? Jedni mówią że to coś daje w 2-suwach, a jedni że w 4-suwach. Według mnie to ne jest do końca takie super. Ze zmianą filtra na taki wiąże się większa ilość przepływanego powietrza, a co za tym idzie? Wiele ustawień i poprawek między innymi dyszy, gaźnika i dawki paliwa. Bez tego jest gorzej niż normalnie. Wiem bo próbowałem :P No i te czyszczenie... Masakra
A Wy co sądzicie o stożku?!
ArturKowalewo

#475 Share dawidziel3

dawidziel3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 20:24

Motocykle i motorowery czyli jednoślady ja jestem szczesliwym posiadaczem skuterka ZUMIKO IGNIS

romety miałem 2 i oba sprzedałem ;)

#476 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 20:32

Motocykle i motorowery czyli jednoślady A ja na dzień dzisiejszy mam WSK M06-B3 z 1975r, WSK M06-B3 z 1972r w oryginalnym szarym malowaniu,SHL M11 z 1963r, i WFM M06 z 1966r.
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#477 Share przemek125

przemek125

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 18:20

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Ja posiadam Ogara 205.

#478 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 20:46

Motocykle i motorowery czyli jednoślady U mnie w Planach Yamaha DT50 lub TD80, lub Suzuki TS50 :)
W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

#479 Share Wito

Wito

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 18 styczeń 2010 - 00:03

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Ja się już od dłuższego czasu czaję na Yamahę DT 50 koniecznie z papierami :) Ale jak już się coś fajnego trafi to na drugim końcu Polski :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#480 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:AGROBIZNES

Napisany 18 styczeń 2010 - 00:03

Małe pytanko: Jak to do końca jest z tym stożkiem w skuterach!? Jedni mówią że to coś daje w 2-suwach, a jedni że w 4-suwach. Według mnie to ne jest do końca takie super. Ze zmianą filtra na taki wiąże się większa ilość przepływanego powietrza, a co za tym idzie? Wiele ustawień i poprawek między innymi dyszy, gaźnika i dawki paliwa. Bez tego jest gorzej niż normalnie. Wiem bo próbowałem :) No i te czyszczenie... Masakra
A Wy co sądzicie o stożku?!

Mam stożek w Aprili Rally. Z moich obserwacji wynika że można się w to bawić przy konkretnym tuningu mechanicznym i przy tym jeżdżąc po asfalcie bo kurz na zmianę z błotem zatyka go i trzeba często myć bo brakuje powietrza. Fakt daje fajny głos przy silniku 2-suwowym. Tak więc na wiejskie bezdroża i przy seryjnym silniku nie polecam, bo w sumie nic to nie da a tylko kłopot z ciągłym czyszczeniem. Ja już opracowałem technikę mycia myjką ciśnieniową :)
Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...