Skocz do zawartości

Zdjęcie

Motocykle i motorowery czyli jednoślady

883 odpowiedzi na ten temat

#21 Share silver95

silver95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 28 listopad 2006 - 16:41

Motocykle i motorowery czyli jednoślady oj szczupak  wspulczucia za ta glebe co zaliczyles
Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Motocykle i motorowery czyli jednoślady Dzisiaj, 08:27
  •  

#22 Share szczupak

szczupak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 28 listopad 2006 - 17:04

Motocykle i motorowery czyli jednoślady dzienki silver mgła była niesamowita a już byłem prawie na miejscu i zlekceważyłem warunki pogodowe mokry zdradliwy asfalt >:(
,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

#23 Share zetor6340

zetor6340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 28 listopad 2006 - 17:09

Motocykle i motorowery czyli jednoślady na Asfalcie ryples? powazna sprawa jak szybko pedziles??

Wyrazy wspolczycia

#24 Share szczupak

szczupak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 28 listopad 2006 - 17:18

Motocykle i motorowery czyli jednoślady gdzies z 60-70 km/h z górki i hamowałem przednim a łysa opona z przodu  :-
,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

#25 Share silver95

silver95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 28 listopad 2006 - 17:22

Motocykle i motorowery czyli jednoślady no cos wiem o tym w deszcz jechalem i mi sie spieszyly i tez bym glebe skleil tylne kolo mi zblokowalo dobrze ze okurat tam policja stala bo wolo jechalem 45km/h (przepisowo) jebnol byl tam w tegy juz kawalek bokiem jechalem
Moje filmiki

#26 Share wisnia

wisnia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 28 listopad 2006 - 17:24

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Ja w swoim zyciu juz kilka motorowrkow zajechalem, a kiedys to nawet handlowalem ;D Moj pierwszy to spadek po dziadku romet 3biegowy na 19` potem poszła skrzynia to wsadzilem silnik 2 i znow poszla skrzynia ale go sprzedalem w czesciach. Potem kupilem Ogara 2 na 17` jak go zrobilem mmm cyna 8) ile on remontow przeszedł dopiero w tym roku w zniwa go sprzedalem za 250zł ale tam nic nie trza bylo robic. miedzy czasie jeszcze zajechalem Javke  motorynke i komara z okrągłym silnikiem ;D ahh to byly czasy :'( teraz raz poraz wsk-ą latam :)
:-)

#27 Share silver95

silver95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 28 listopad 2006 - 20:25

Motocykle i motorowery czyli jednoślady ja dopiero pierwszy sezon tak na dobre jezdzilem (brak kary brak jazdzy tylko polnymi) 
ale z kuzynem kiedys najezdzilem na wsc co dostal od dziadka sie pare razy wywailismy 2 razy zawiodly chamulce raz postuj na potoniarce a drugi to juz byl gorszy kolem kolesiowi przejechalismy po boku zamochodu. jechal glwnom a nam sie chamolce skonczyly i za krzakow lup w niego i gleba a za motorem byl wozek z wetkami i tez lezy na srodku drogi. wszyskto dobrze sie skonczylo. a wmidzy czasie (pomiedzy wakcjami) zajezdzil wfm-ke komara i 2 wski jedna zwykla ta od hamolcow i druhga przerabiana na krosa wyskokie zawieszenie i taki tam. a do tej pory czyli od 4 lat w tyl zlozyl tylko jednom wsk
Moje filmiki

#28 Share wisnia

wisnia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 28 listopad 2006 - 21:16

Motocykle i motorowery czyli jednoślady @silver95 to widze ze mamy podobna przeszłośc z wypadkami ;D nam raz w romecie jak chamulec odbil w drugą strone to kumpel nie mugl go poszukac i jak wyp... w murek od gnojownika to obaj sie w gnojowniku znalezlismy ::) ale i tak najlepsza jazda jest zima:D np po stawku normalnie jak na  zuzlu 8)
:-)

#29 Share silver95

silver95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 28 listopad 2006 - 21:26

Motocykle i motorowery czyli jednoślady ja nie wiedzialem ale slyszalem ze kolesie kolo mnie (na pare kilasow dalej) rozpedzali sie na rokaze w zime do 30 kmh i wjezdzali w zaspe. zabawe mieli przedniom
Moje filmiki

#30 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 29 listopad 2006 - 18:31

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Jeśli chodzi o wypadki to motorkach to ja zaliczyłem tylko jeden. Podczas gdy jechałem moim Ogarem asfaltem, pies wyleciał na ulice (pewnie chciał mnie pogonić) i niefortunnie wpadł mi pod przednie koło :-. Przez niego przewróciłem się. Ale na szczęscie było to wiosną więc miałem na sobie długie spodnie i kurtke, więc źle nie było. Troche byłem tylko potłuczony.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share silver95

silver95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 29 listopad 2006 - 18:35

Motocykle i motorowery czyli jednoślady no to ja ci wspulczuje a tego pies mial chyba pecha
Moje filmiki

#32 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 29 listopad 2006 - 21:05

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Motorynka pony, przerobiona na choppera przez mojego brata  ;D 
Motorynki nie widać spod brata, jak na niej siedzi, więc ja nią śmigam  ;D

#33 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 29 listopad 2006 - 21:10

Motocykle i motorowery czyli jednoślady a ja smigam komarkiem jego zdjecie jest w galerii. a miałem questa ale nikomu niepolecam chinskich wymyslów chociaz przeznam ze ten 4sów przez 3 lata chodził jak zegarynka przyspieche miał i predkosc wypas i polił tylko 1,9l/100km w miescie

#34 Share szczupak

szczupak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 29 listopad 2006 - 21:43

Motocykle i motorowery czyli jednoślady no to jak piszesz o nim w samych superlatywach to dlaczego nie polecasz go  ???

#35 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 29 listopad 2006 - 22:18

Motocykle i motorowery czyli jednoślady ja mam WSK 152cm3 spoadek po starszym bracie hehe mówie na nia balbinka
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

#36 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 30 listopad 2006 - 08:16

Motocykle i motorowery czyli jednoślady bo chinskie wykonanie jest... i dlatego wytrzymał tylko 3 lata i 7000km a szanowałem go! nawet kumle sie smieli ze w chinach jak go składaja to na próbe odpalaja  jak to kierownik zobaczy to sie drze:gascie bi sie zepsuje! :P

#37 Share at_horses

at_horses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 30 listopad 2006 - 08:42

Motocykle i motorowery czyli jednoślady dwa lata śmigałem na kawasaki zephyr 550:) naprawde fajny motorek dla początkującego... wyleciałem na nim z drogi przy ok 110km/h 5 km od domu na zakrętach które (wydawało mi się, że dobrze znam...)... troche go rozbiłem ale poskładali mi go w serwisie kawasaki i dalej śmigałem...
niestety musiałem go sprzedać:( i kupiłem ciągnil... ;D
mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

#38 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
    broń palna

Napisany 30 listopad 2006 - 11:52

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Pies po tym starciu z moim motorkiem to chyba z pół roku kulał na nogę. Ale była to nauczka dla niego.
A propo tego wypadku na Kawasaki- nic Ci się nie stało przy takiej prędkości?

#39 Share at_horses

at_horses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 30 listopad 2006 - 14:09

Motocykle i motorowery czyli jednoślady o dziwo nic... chyba tylko dzięki temu,że spadałem z konia nie raz...
przeleciałem przez bark, zaliczyłem głową dużego głaziora (było widać na kasku...) tzn tak mi się wydaje po śladach, po tym co mnie bolało i jak oglądałem miejsce lądowania-rów... nie pamiętam całego zdażenia... tylko tyle że nie mieszcze się w zakręt, a potem jak stoje nad motocyklem i zdejmuje kask...musiałem się w odpowiednim momencie ewakuowac...
motorek wbił się lewą stroną w rów i obróciło go i poprawił drugą stroną... obrotomierz znalazłem ok 100 m dalej na drodze...

tak naprawde można wylecieć przy 30km/h i wylądować na wózku... dobrze, że przez kundla nie ucierpiałeś za bardzo...
mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
    broń palna

Napisany 30 listopad 2006 - 14:40

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Tak, masz racje. Róźnie bywa na jednośladach przy wywrotkach... Wszystko chyba zależy od szczęścia.

Pozdrawiam.