Skocz do zawartości

Zdjęcie

Motocykle i motorowery czyli jednoślady

883 odpowiedzi na ten temat

#261 Share wojt

wojt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów

Napisany 25 maj 2008 - 20:33

Motocykle i motorowery czyli jednoślady no wlasnie Jawa spoko tylko zeby tak nie żarła <_< znajomy miał jawe nieżle rozdup*** to to żarło chyba nawet kole 15, tylko po benzyna jeździli <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Motocykle i motorowery czyli jednoślady Dzisiaj, 17:42
  •  

#262 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 26 maj 2008 - 20:51

Ja ogladalem na allegro Honde NRS 125 i pomyslalem sobie ze sprzedam skutera i kupie sobie taka Honde i zrobie prawko na A1 ale potem wchodze na motorowery patrze a tam Honda 125 pojemnosci zarejestrowana na motorower <_< Co radzicie ? :P Szczerze powiem ze skuter mi sie znudzil :angry:

Jeżeli chcesz kupić tą Honde to przygotuj się na spalanie rzędu 6-8l/100km [rzekomo przy spokojnie-dynamicznej jeździe :lol: ] no i serwisowanie też kosztuje :D
Ale motorek spoko...
Qumpel ma i strasznie mi się podoba <_<

#263 Share syrena850

syrena850

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 05 czerwiec 2008 - 20:37

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Propo Jawy ts obejrzyjcie sobie filmik http://pl.youtube.co...h?v=hQbxn2DKVlY szkoda motoru naprawde :)

#264 Share chudy100

chudy100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 05 czerwiec 2008 - 20:57

A jaki byscie polecili żebym mógł śmigac z kartą motorowerową? taki żeby był szybki,mało awaryjny i żebym sam przy nim zrobił no bo przy skuterze wiadomo...A no i oczywiscie nie drogi :)

Ja polecam Aprilia SR50 http://allegro.pl/it...ny_tuning_.html
odpowiadam tylko na e-mail:: chudy100@gmail.com

#265 Share prorok

prorok

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 403 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,akwarystyka

Napisany 05 czerwiec 2008 - 20:58

Ja ogladalem na allegro Honde NRS 125 i pomyslalem sobie ze sprzedam skutera i kupie sobie taka Honde i zrobie prawko na A1 ale potem wchodze na motorowery patrze a tam Honda 125 pojemnosci zarejestrowana na motorower :) Co radzicie ? :) Szczerze powiem ze skuter mi sie znudzil :angry:

Ja posiadam Honde Ns1 80ccm(95r)-oczywiście zarejestrowana na motorower. Przy spokojnej jeździe pali 4-4,5 litra na 100km,jak jej dobrze pocisne to i 5-6 litrów na 100 wychleje. Wrażenia z jazdy super do 100km/h w 10s.V-max120-130(dokładnie nie wiem bo nie było gdzie sprawdzić-brakło drogi ,110km/h wyciągnąłem na luziku) Żaden skuter ni ma do niej polotu-zostają daleko w tyle. Jest mniejsza od 125ccm,a też wiele potrafi no i policja inaczej patrzy, no bo jak by nie było to 125ccm wygląda juz prawie jak rasowy ścigacz. I tak nie będziesz rozwijał wielkich prędkości po drogach publicznych, bo nigdy nie wiadomo kto za tobą jedzie, a motorowerem możesz jechać tylko 45km/h(oczywiście nigdy aż tak przepisowo nie jeżdżę :) )
Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

#266 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 13 czerwiec 2008 - 13:52

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Ja dzisiaj zdałem karte motorowerową :)
a chcem kupic cos takiego (tylko troszke silniejszego) http://allegro.pl/it...sy_king_50.html co o tym myslicie :)

#267 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 13 czerwiec 2008 - 14:53

Motocykle i motorowery czyli jednoślady O Ludzie. Zastanów się dobrze...

#268 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 czerwiec 2008 - 14:55

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Jeździłem takim, jest bardzo słaby i zamulony(niecałe 2 km). Nadaje się tylko na ulicę dla jednej osoby(i to nie za ciężkiej). Z dużej góry dochodzi do 60 km/h. Jedyne co mi się podoba to hamulec tarczowy.

#269 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 13 czerwiec 2008 - 14:59

Motocykle i motorowery czyli jednoślady ja chcem kupic takiego co ma ponad 5 km.

#270 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 13 czerwiec 2008 - 20:36

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Poszukaj jakiejś używki np. Simsona, Drbi, Yamahy DT czy Suzuki RG...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 13 czerwiec 2008 - 21:22

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Dziś byłem w serwisie po olej i klocki do mojej Aprili RS50. Poczyściłem wszystko, wyregulowałem. Podczas wymiany zaczoł padać deszcz, lecz to mnie nie zniechęciło do jazdy;). Wyjechałem na łąkę; 1,2,3,4,5,6 +ssanie i smrodziłem laczka<wow> byłem zaszokowany jego osiagami. Na drodze rozpędza się znakomicie jak na "50" i jego Vmax wynowi 0k. 110 km/h. Polecam sprzety z silnikami am6 ;D

#272 Share sosek xu li

sosek xu li

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 329 postów

Napisany 13 czerwiec 2008 - 21:24

Dziś byłem w serwisie po olej i klocki do mojej Aprili RS50. Poczyściłem wszystko, wyregulowałem. Podczas wymiany zaczoł padać deszcz, lecz to mnie nie zniechęciło do jazdy;). Wyjechałem na łąkę; 1,2,3,4,5,6 +ssanie i smrodziłem laczka<wow> byłem zaszokowany jego osiagami. Na drodze rozpędza się znakomicie jak na "50" i jego Vmax wynowi 0k. 110 km/h. Polecam sprzety z silnikami am6 ;D

Z tym ssaniem to co ci pomogło??

#273 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 13 czerwiec 2008 - 22:06

Motocykle i motorowery czyli jednoślady tak pomaga, w tym gaźniku jest jeszcze jedna dysza, która podaje większą ilość paliwa do komory spalania, nie zamykając przy tym dopływy powietrza. Jeśli przy rozgrzanym silniku włącze ssanie to silnik zgaśnie, lecz gdzy przekrece manetke wieksza ilośc tlenu i paliwa powoduje większego kopa;P

#274 Share sosek xu li

sosek xu li

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 329 postów

Napisany 13 czerwiec 2008 - 22:10

Motocykle i motorowery czyli jednoślady No to konkretnie.

#275 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 22 czerwiec 2008 - 09:32

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Ja sobie 2 dni temu kupiłem Jawe Robby 50 i jak narazie jestem zadowolony, ma dobre przyspieszenie itp. ;)

#276 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 23 czerwiec 2008 - 07:27

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Kumpel też ją ma i ... nie jeździj we 2 osoby po większych wertepach tylne amory moment i sie posypią uważaj na przednie amortyzatory bo u kumpla z lewego laga cieknie. No i zobacz czy rama jest dobrze pospawana bo u kumpla ramka lewej stópki pasażera była nieprzyspawana do ramy. ;)

Ale ogólnie motor przyzwoity .
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#277 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 23 czerwiec 2008 - 08:25

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Sprawdzałem wszystko dobrz ale jak amortyzator zacznie ciec to pojade na gwarancje ;) Tylko ze ja niemam skim jezdzic we dwoch :)

#278 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 23 czerwiec 2008 - 11:02

Motocykle i motorowery czyli jednoślady Nie no spoko tak tylko mówię. Na moje brakuje jej jednego ... obrotomierza. Przydał by się. Jaki masz kolor ??

#279 Share silver105

silver105

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:samochody, motorowery, nożna, kosz, siatka i oczywiście rolnictwo

Napisany 23 czerwiec 2008 - 12:16

Motocykle i motorowery czyli jednoślady ja mam motorynkę PONY 50M2 ale nie na chodzie może po żniwach ją ściągnę ze strychu i albo sam wyremontuję albo pójdę do sąsiada mechanika pewnie łatwo się ją zrobi ale od co najmniej 7 a może więcej lat nie była odpalana

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 23 czerwiec 2008 - 12:34

Motocykle i motorowery czyli jednoślady No żebyś się nie zdziwił kolega kupił 3 lata nie odpalaną za 100 pln i jeszcze 150 w nią włożył. A jak silnik zrobił to skrzynia a jak skrzynia to sprzęgło...