silver95

Motocykle i motorowery czyli jednoślady

Polecane posty

silver95    1

jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Hej Mistrzu :). Widze, że założyłeś ciekawy wątek odnośnie jednośladów napędzanych śilnikami ;D. Wiesz już dobrze, że ja posiadam Simsona Skutera SR50 z roku 1986 oraz WSK-ę M21W2 (175ccm) z lat 70-tych (teraz nie powiem Ci, który ona jest rocznik, a nie chce mi się szukać dowodu ;)). Kiedyśmiałem jeszcze Ogara 200 (silnik rometa 2biegowy)- co to była za maszyna ;D.

Powoli planuje przesiąść się z Simsona na coś większego. Na allegro szukam coś w przedziale 6-7tys zł. Interesuje mnie jakiś nakedbike (Suzuki GS500) albo coś starszego z ścigaczy (np. Honda VFR750- niezła maszynka).

 

POZDRO :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

ja jak bym mial wolen 7tys to byl sobie kupil yamahe dt50sm piekne eunduro z szosowymi oponami. ale ty pewniejestes starszy (ja mam karte MR od 6 czerwca tego roku) jezeli masz prawko na motor to mozesz sobie kupic cos wiekszego ja zostane mazeniami przy dej 50-siatce


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12
ja posiadam cezete silnik jawa 350 rocznik nie pamietam

 

chłopie toć to robi wir w baku :o:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laraks    26

no i to jaki powinien palic 5 a mój kolega mial podobnego to palił mu 7    ale zato jak idzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Wsk 175 i Komar 3.

Kiedyś to było tego, że hoho. Simsony, MZ i kilka Wsk przeleciało jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacekk    0

Wsk 175 i uwaga prawdziwa rzadkosc motorower Komar Sport z 1974  ;) znacie takie cos ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

ja jestem szczęśliwym posiadaczem jinchenga smyka z silnikiem na licencji hondy  8)


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

komar sport ja o takim czyms slyszalem nawet kiedys  sobie taki stary prospekt sciaglem i neta o nim ;)


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

mnie tam się komar sport nawet podobał bo kierunki miał ;)


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

U mnie gdzieś w stercie złomu leżyw komurce jakiś komar albo coś jakieś zwłoki raczej ;D


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Ogólnie komary, romety, motorynki i inne podobne sprzęty nie były takie złe. Polski silnik produkowany w zakładzie rometa (ja na swoim miałem napis na kapie "predom-dezamet" czy coś takiego ;)) był nie do zajechania. Pami.ętam jak miałem Ogara 200 (silnik rometa) to tak mu wstawiałem, że szkoda gadać. Jedynym problemem tych silników było odpalanie. Stale cośmu nie grało. Mój jak był zimny to odpalał bezproblemowo, ale jak go rozgrzałem i postał ponad 15min to odpalenie graniczyło z cudem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraker    2

ja także mam simsonka S51N 1984r i komara


MF & Zetor siłą naszej gospodarki

Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacekk    0

co do tego Komara Sport to sprawa wyglada tak ze silnik i i przod ma taki sam jak zwykly komar ale za to bak nie jest juz jak zwyklych tzn tak ukosnie zamontowany tylko prosto tak jak to mialy juz pozniejsze Ogary i inne ma siedzenie mozna by powiedziec ze dwuosobowe  :) i tylne kolo juz na teleskopach :) . Ale on nie ma zadnych kierunkow tak jak to napisal Szczupak. Jak bede mial czasu troche wiecej to zrobie fote i wrzuce na agrofoto tylko powiedzcie gdzie to umiescic Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

ja mam taki malo znany motor ale super jest Romet [uwaga] Mińsk!!!! 125pojemnosci predkosc max ok 100-- idealny na wypady w teren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

ja pi......  dzisiaj sie wyjebalem na motorze i poharatana reka i kolano i łokiec :(


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

oj szczupak  wspulczucia za ta glebe co zaliczyles


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

dzienki silver mgła była niesamowita a już byłem prawie na miejscu i zlekceważyłem warunki pogodowe mokry zdradliwy asfalt >:(


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

gdzies z 60-70 km/h z górki i hamowałem przednim a łysa opona z przodu  :-


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

no cos wiem o tym w deszcz jechalem i mi sie spieszyly i tez bym glebe skleil tylne kolo mi zblokowalo dobrze ze okurat tam policja stala bo wolo jechalem 45km/h (przepisowo) jebnol byl tam w tegy juz kawalek bokiem jechalem


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj