silver95

Motocykle i motorowery czyli jednoślady

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelec    89

celowo wymieniłes tylko dwusuwy? bo oprocz nich, są takze: YZF, SXF, KXF, RMZ CRF - czyli czterotakty

WR od yamahy to też enduro, co prawda bardziej 'hard enduro'

w enduro prym wiodą też EXC oraz mniej znane Gas gas'y. Sam posiadam EC 250 ;)

Nie sztuka kupić enduraka czy full'a, chodzi o to aby go utrzymać, bo tam wszystko jest zawodniczo wyżyłowane - czyli supermocne i superlekkie. Kupująć 125 w dwutakcie albo 250 w cztero; za 8-10tys, trzeba mieć minimum połowe tej sumy na eksploatacje w sezonie żeby wszystko grało tak jak fabryka podaje.

Celowo podaję takie pojemnosci a nie 450, bo nie sądze aby żaden normalny człowiek kupował czterysetę jako pierwszy poważny motocykl w życiu :)


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

A może stworzymy grupę motocyklistów, ale takich co jeżdżą na mocniejszych maszynach. Zorganizujemy jakieś zloty i będziemy przy grillu wymieniać się nowościami.

Co wy na to??


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

to ja w takim razie jestem, nie normalny bo po simsonie kupiłem sobie yamahe 400 yzf laugh.gif sztuka jest sie nie bac miec troche pary w rekach i nogach bardzo dobra kondycje i wyobraznie i troche kasy bo wszystko jest cholernie drogie i o dobrego mechanika co sie na tym zna jak na lekarstwo

Edytowano przez ZUCH1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzioszajs    11

Jaki rok sendy ? Ile chcesz ?

My mamy trzy sendy SM z 2006r,SM z 2007 i ostatnio nabyta senda R z 2008r. I jest to najlepszy motorower jeśli chodzi o SM, silnik derbi o wiele lepiej spisuje sie niz am6,skrzynia również lepsza, biegi tak nie wyskakują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

ja niestety nie mam :( i pewnie nie będe miał :( bo rodzice mi nie kupią :( ;[ a tak to posiadam komara 2 osobowego ale niestety nie na chodzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx80    33

ja mogę sprzedac skutera keeway i chcę kupic dt 125 w bardzo dobrym stanie cena do 5000-5500 zł jak coś piszcie na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    841

Ja mam do sprzedania Romet Kadet bez papierów, nowy cylinder, tłok, pierścienie, łożyska na wale i uszczelniacze, nowe opony. Po remoncie odpalił od pierwszego kopa. Do ustawienia zapłon. 300zł ;) więcej info na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlody60    3

siemka:) ja jeżdżę sobie kinway coliber 50cm i sobie go bardzo chwale :) wyprzedziłem swoim skuterkiem kolege który miał kingway tylko nie wiem jaka nazwa ale miał w nim cylinder 80cm i dałem mu rady :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek222    674

ja narazie śmigam WSK-ą 125 z 1969 roku i chyba na nic jej nie zamienie jeszcze planuje drugą kupić B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosek xu li    4

Ja na dzień dzisiejszy śmigam Yamaszką YZ250F posiadam także Suzuki TL1000R ale niestety miałem na niej zderzenia z samochodem osobowym i po zakończeniu sprawy w sądzie pójdzie na sprzedaż. Zamiast Suzi planuje zakupić Honde CBR SC57 lub Yamahę R1 RN12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam yamaszke YZ 450F 2008 rok jakby ktoś był zainteresowany to jest do sprzedania :) nie polecam dla początkującego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid5508    2

Ja mam zippa triad 2 z 2007 roku :)


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną Strzałkę, z prawej strony postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrysiek    82

Przymierzam się do zakupu jednośladu na kartę motorowerową. Prawdopodobnie będzie to Barton Fighter(chińczyk- ale ma nie najgorszą opinię z tego co czytałem). Biorę jeszcze pod uwagę GB Street (również chińczyk- ale opinia też nie jest zła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja mam rieju rs2 v max 100 full seria tylko wydech leo v6 i te bartony gb streety zippy i inne nie mają szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki21l    5

A może stworzymy grupę motocyklistów, ale takich co jeżdżą na mocniejszych maszynach. Zorganizujemy jakieś zloty i będziemy przy grillu wymieniać się nowościami.

Co wy na to??

jestem za,

 

czy już ktoś odkurzył swoje moto, i przymierza się do sezonu 2012, jeżdzicie na zloty?

ja obecnie śmigam yamahą TDM 850, a zaczynałem od komarka, jawki 50, motorynki, simsona shwalby, wsk 125, jawy 350CZ (na awatarze), suzuki gs550E,

Edytowano przez suzuki21l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja odkurzyłem mojego Bandziora 600N :P

Wymieniony olej i filterek, jeszcze tylko filtr powietrza, ale już trochę go zaczynam rozjeżdżać jak jest sucho na drodze.

Ech, wkońcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki21l    5

wczoraj chciałem przepalić yamahę, kręciłem aż aku padło, okazało się że nie ma paliwa, a byłem pewien że z jesieni zostało, teraz muszę kogoś poprosić aby mnie samochodem pociągnoł, bo żeby dostać się do akumulatora trzeba pół motoru rozebrać, akumulator jest pod bakiem, a żeby bak zdiąć trzeba ściągnąć cały przód z lampą, a żeby to odczepić, trzeba odkręcić boczne osłony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBill5    0

ja posiadam wsk 125 i kingway coliber, ktory kilka dni temu mi się popsół :( .ale i tak zamierzałem wymienić go na jakiegoś crossa np. yamaha yz 250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

z wsk na yz 250??

szacun :blink:

 

ja zaczalbym od czegos mniej jadowitego, 125 2T wystarczy z naddatkiem.

jesli nie miales do czynienia z wyczynem, taki sprzet bedzie cie tylko meczyl narowistoscią a o kontuzje wtedy bardzo łatwo


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj