silver95

Motocykle i motorowery czyli jednoślady

Polecane posty

bodzioszajs    11

Drodzy koledzy,kto kupuje skuter na pola ? :lol: Jeżeli chcemy ten skuter wymęczyć to kilka dni spokojnie wystarczy :D Na pola najlepiej kupić crossa,to jest to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

A ja tam skuterem Yamahą pola odwiedzam i 12000km i nic się nie działo i pociągnie jeszcze tyle samo z ręką na sercu mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

Ja też śmigam po polu skuterem i idzie jak strzała. Skuter nie jest taki zły jak inny myślą. Tylko troszkę za niski jest i jak co to zaraz wisisz he ale idzie jak ma być. tata codziennie jeździ do jałówek i lepszego nie trzeba jak na pole jechać. Może kiedyś się kupi Crossa 250ccm ale to tylko plany. Nie chciało mi sie skuterem ganiać na pole to polonezem jeżdze i tylko powiedzcie że polonezem sie nie da po polach jeździć heh :lol:


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

wszystkim się da :D

SKuterem na pola nie znaczy zaraz jeździć po bagnach.

Skuter podwyzszyłem , mianowicie zrobiłem nowe mocowanie na resor z tyłu i założyłem zamiast 3.00-10 to dałem od grabiarki 4.40-10 i jest gitara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Na pola to tylko JAWA 350, idzie po łące,ściernisku i po zaoranym jak trzeba, trudna do wywrotki, tylko pali 5.5-6.0 litra na 100km.

Trudna do wywrotki? a jeździłeć kidyś z pasażerem z tyłu? Z doświadczenia wiem że jest dość wywrotna chociaż nigdy nią nie leżałem (wysoko położony środek ciężkości), przy prędkościach obrotowych strasznie mocno czuć drgania, pływa w zakrętach (wsk 175 pod tym względem lepiej się zachowywała i była o niego bardziej stabilna), podczas jazdy po terenie to spokojnie można liczyć na jeszcze wyższe spalanie, potrafi chodzić jak jej się chce (raz na obu cylindrach raz na jednym taki ich urok) ale podczas jazdy w terenie na pewno mocy nie zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Na pola nadaje się WSK 175, koleżka taki młody kupił i śmigamy, tylko że nie ma trzeciego biegu, wcięło gdzieś, jest 1,2,luz,4

Ale idzie strzała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

siema.

 

Ja posiadam w swojej Stajni Yamahę XT600 ;)

 

wcześniej miałem:

-Motorynkę,

-Simsona S53 Comfort

-Suzuki DR 125 SE

-Honda Varadero 125

 

 

ogólnie jeżeli ktoś będzie szukał porady odnośnie motocykli (nowoczesnych) to chętnie pomogę, bo siedzę dość długo w tym temacie ;)

Edytowano przez Kula07

Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarusik    2

Ja obecnie jestem posiadaczem aprilki rs 125 a co do wyższych postów to powiem że nie macie racji co do tego ze skuter sie nie nadaje na polne drogi prawie 6 lat jeździłem aprilką sr50 przebieg 24 tyś km silnik nieruszany wiadomo szału nie robi jak cross czy quad ale wniosek że niekazdy skuter nienadaje się na polne dorogi


Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6899

Mam na oku Yamahę YBR 125 z 2007 roku z przebiegiem 3500km za 6500zł. Służyła do nauki jazdy na kat A1. Nie porysowana i widać że w dobrym stanie. Warto za nią tyle dać? I jest też YBR 250 też chyba z 2007 za 13500zł z przebiegiem koło 6000km. Co o nich myślicie? :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Mam na oku Yamahę YBR 125 z 2007 roku z przebiegiem 3500km za 6500zł. Służyła do nauki jazdy na kat A1. Nie porysowana i widać że w dobrym stanie. Warto za nią tyle dać? I jest też YBR 250 też chyba z 2007 za 13500zł z przebiegiem koło 6000km. Co o nich myślicie? :unsure:

 

 

Ybr to proste i wytrzymałe motocykle.

 

ta 250 to na wtrysku??

 

ogólnie powiem tak motocykle przyjemne dla użytkownika, łatwe w obsłudze, w sam raz do nauki jazdy, wybaczają sporo błędów, mało palą. myślę, że 250 byłaby lepszym wyborem, choć za te pieniądze wolałbym coś innego kupić.

125 na sezon, do nauki jak znalazł, ale na dłuższy czas się znudzi.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Lepiej kupić jak się dobrze znasz używaną Yamahę zależy jakiego nowego chcesz kupować ;) Chińczyka czy coś dobrego na lata ale lepiej porządna używkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja mam zipp'a Vapora już chyba 4 lata- no i nie powiem troche awarii było- część z mojej winy. :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik55   
Gość dominik55

Ja na razie nie mam,ale wciąż szukam jakąś motorynkę,albo jakiś motor. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bugi    0

Znacie może jakieś fajne crossiki z dobrym odejściem? W miare nie drogie. Nie chcę kupić, tylko przyjrzeć im się bliżej na allegro chociażby, czy nawet w necie pogrzebać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja od paru tygodni śmigam Suzuki GSF 600N Bandit, po przesiadce z 50ccm jest różnica :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

szukasz typowego crossa czy enduro?

 

z crossów masz: YZ, WR, CR, KX, RM

enduro: DT, KMX, coś z Husqvarny WR


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj