silver95

Motocykle i motorowery czyli jednoślady

Polecane posty

Kolejorz    3

Z którego roku Katana ?


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asior14    11

Ja posiadam Simsona SR50 i próbuje uruchomić WSK 125 która stoi od 5 lat ale nie chce odpalić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Ja teraz poluję na jakąś ładną tanią Motoryne


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroFENDT    8

Derbi senda x-treme,wski itp. ( chce ktoś silnik od wski4 na chodzie tylko 3 lata nie odpalany )?


"Kto jeździ ciągnikiem Fendt, ten prowadzi!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANIK    0

ma ktos z was scigacze?? ja w zeszlym sezonie jezdzilem KAWASAKI ZX9R Z 2001 R A a w tym sezonie HONDA CBR F4 SPORT Z 2004 r i mysle nad zmiana znowu na cos wiekszego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekvet    11

Ja do nie dawna śmigałem motorynką :blink: ale sprzedałem...

 

 

Na wiosnę zdaje na karte motorowerową to pomyslę o jakims skuterze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atakwares    0

a ja śmigam rowerem w którym pedały odpadają i z jednego meczy musiałem ok 5 km pchać rower


.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubcio224    6

JA mam simsona s51 ale nie na chodzie:> Niewiem już co tam jest


Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Ja śmigam Chart 210... To jest dopiero pocisk :lol:

Jak ci się sprawuję? Zdałem na kartę i myślę nad czymś większym, dokładnie nad Chartem i Simsonem :D


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poke912    0

Ja mam Jawa 50 23 Mustang i śmiga dobrze mój tato kupił ją

i od nowości przejechał nia 20tyś km.

A teraz i ja nia jeżdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chotabycz    0

Ja mam suzuki rg80, super maszyna.Poj 80ccm, niedawno kupiłem i nie sprawdzałem ile maksymalnie leci ale myślę 110-115.Mało pali.Warto kupić,na allegro kupi się dobre za 2-3tyś zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ma ktoś z Was Honde NSR 125R, Aprilie RS 125 lub Honde TZR 125? Chciałbym się dowiedzieć trochę więcej o tych motocyklach. Pisać na PW lub na GG!


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2045

Ja posiadam Hondę ns-1 i bardzo fajnie jeździ(120km/h to już coś jak na tę pojemność,teraz mam zębatki na moc i leci ok 105-110lm/h ale za to kopa ma:)) Więc te 45cm3 daje sporo.Sam chciałem kupić 125ccm ale nie było w tym czasie nic ciekawego.Osiągi tam są już bardzo przyzwoite tylko największa ich wadą jest duże spalanie,ale w końcu liczy radość z jazdy:)

Myślisz o zarejestrowanej na motorower czy na motor?


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matis251    0

A ja mam parę sztuk motocykli, Jestem zapalonym MZ-tkowiczem i dzięki koledze @patrick345 (też ma emzetke) dowiedziałem się o tym forum. Moje motocykle :

MZ ETZ 301e Kanuni (pierwotnie zwykła 251 ale znalazłem kolesia od którego kupiłem wszystkie części ramy potrzebne do przeróbki a w silniku almot 75,5 i roztaczanie głowicy.)

MZ TS 150 - przycinak kupiona z 70 zł od kumpla kupie aku na nowy sezon i będzie można śmigać.

WSK 125 - sprzęcik mojego starszego do jazdy na pole i grzyby, silnik po remoncie generalnym w marcu.

Yamaha aerox - skuter, jedyny pojazd którym mogę śmigać na legalu,

Motorynka 125- swap silnika od wsk 125 aktualnie brak silnika bo stary był w złym stanie i sprzedałem (w sezonie dorwę jakiś dobry silnik).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie tego typu maszynki. Może w przyszłości będę miał takie dwa kółka. Co do rejestracji to bym już wolał zarejestrować na 125ccm, ponieważ w moich stronach jest większy przypał za rejestracje na 50ccm niż za brak prawa jazdy. Ostatnio zrobili taką obławę, że pół 125 z okolicy brali na rolki i tego typu narzędzia. W wielu wypadkach właściciel został pozbawiony dowodu rejestracyjnego. Jeśli nie uda mi się zrobić chociaż A1 to nawet nie myślę o takich motorach. Nie chce mieć przypału.


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z jednośladów to oprócz rowera mam jedynie WSK 125 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matis251    0

@RobertKowalewo teraz tak jak mówisz nie warto się w to bawić bo wprowadzili przepisy że motorowery nie mają bezterminowych badań technicznych jak było do tej pory i musisz co rok pieczątkę wbijać a jak ci się trafi nie miły pan ze stacji kontroli pojazdów to może być nie halo, no chyba że masz plecy to można się bawić. Przyznam szczerze że sam chciałem kupić Mito albo rs 125 ale o wiele mniejszym kosztem mam Etke 301 mimo że nie mam PJ jeżdżę i jakoś mnie nie złapali a jak złapią to bez płaczu za płace. Po za tym nie mam przekonania do ostro wysilonych dwusuwów które z bez awaryjności nie słyną bynajmniej Mito z tego co wiem co 30tyś. wypada remoncik robić, Ja mam szczęście bo części mam do MZ całą kupe silnik mojej emzetki mogę rozebrać bez problemu ale nie ma takiej potrzeby gdyż jak raz się ten sprzęt zrobi to pojeździ bardzo długo.

 

Tak na marginesie moja MZ :

 

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/MZ/ETZ_251/Galeria/73204,580852

 

Motocykl kompletnie przebudowany na oryginalną wersje 301 kanuni(nie ma aktualnych fot) , aktualnie motocykl w proszku bo większość elementów idzie do malowania proszkowego.

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna ta MZTa ;) Jeśli chodzi 125 to pewnie i tak by mi rodzice nie pozwolili. "Zabijesz się albo połamiesz" mają trochę racji, bo to nie motory dla dzieciaków którzy myślą że są królami drogi i maja 180km pod "pupą". Jak na razie i przed najbliższy rok będę "pocinał" moim 4-suwem. Mówcie co chcecie ale wyjeździłem nim w tym sezonie ponad 6tys i 0 awarii, tylko olej raz lałem i paliwo dolewałem. W żniwa bez niego nie wiem co bym zrobił. Tylko muszę kupić filtr powietrza i manetki.

 

Małe pytanko: Jak to do końca jest z tym stożkiem w skuterach!? Jedni mówią że to coś daje w 2-suwach, a jedni że w 4-suwach. Według mnie to ne jest do końca takie super. Ze zmianą filtra na taki wiąże się większa ilość przepływanego powietrza, a co za tym idzie? Wiele ustawień i poprawek między innymi dyszy, gaźnika i dawki paliwa. Bez tego jest gorzej niż normalnie. Wiem bo próbowałem :P No i te czyszczenie... Masakra

A Wy co sądzicie o stożku?!


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj