silver95

Motocykle i motorowery czyli jednoślady

Polecane posty

Olik    3
hehe tylko wiesz kasa kasa i jeszcze raz kasa bo cagiva napewno sporo drozsza

 

Nooo coś Ty! Mito w super stanie to już od 5 tys zł. a tak jak patrzyłem w tej samej cenie masz tą YZF. Ja mam CRM 125 i w niej jest silnik taki sam jak w NSR 125 który też jest mocny i fajnie lata więc jakbyś chciał kupić wo wybieraj między Mito a NSR. Mito są bardzo mocne ale niestety silnik będzie mniej żywotny niż w NSR. W NSR silnik powinien ci bez remontu wytrzymać ok. 15 tys. km później się wymienia cały zestaw tłokowy (tłok, pierścienie, sworzeń, zabezpieczenia sworznia) i robisz szlif-jesli masz nicasil to nic z powierzchnią cylka nie robisz. Jeśli wybierzesz tłok kuty np. Wossner lub Prox 300 zł + ok. 50 zł szlif to masz co 15 tys. km 350 zł musowego wkładu. W Mito byś to musiał robić co jakieś 8-10 tys. km. ;)

 

Tutaj Ci wrzucam 3 filmy do wglądu. Przypominam, że 3 motorki są w tej samej cenie. Oceń sam...

YZF- http://www.youtube.com/watch?v=QKaITzpLEWQ...feature=related

MITO-

NSR-


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

ale pewnie jak zwykle nic nie wypali bo dzisiaj oddałem stary skuter do majstra i zobaczymy co powie ale sadze ze tego by jeszcze zrobił i roczek sie jakos pomeczył a potem prawko i przesiadka ;)

 

kurde serio ta yamaha to wysiada całkowicie przy tych maszynach moze i dobrze ze rodzice odradzili kase sie zaoszczedzi i bedzie na prawko :D


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Heheh tak jak myślałem ;)

 

 

PS: Przyjdź kiedy po lekcjach do mnie to Ci się dam śmignąć CRM-ką to zobaczysz jak silniczek chodzi :D


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

hehe thx:D Jacek dał pokaz po miescie takze i widziałem i słyszałem ;)


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawas    0

Kurcze co do jednośladów to mam akurat chopper łos heh Poszukuje na niego kupca :PP

Mam zamiar przerzucic sie na coś większego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik96    3

Ja osobiście posiadam Motorynka Pony 50 ale teraz w tym roku na jesień chcę zakupić Romet Ogar z silnikiem Jawa a może później kto wie coś mocniejszego i większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Z dwa lata temu ja z bratem mieliśmy motorynke rometa,ale sprzedaliśmy jak kupiliśmy skuter i teraz brat żałuje ;)


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6891

A ja mam Aprilię Sonic, Wsk 175 Kobuz i komara 3. Aprilia stoi u mechanika - za parę dni będzie w domu, Kobuz ma do wymiany linkę od sprzęgła, półksiężyc i fajkę a komar zebatkę i parę innych części. W tym roku muszę zrobić Wsk, bo aprilii mi szkoda na polne drogi. Może słyszeliście kiedyś o przestawianiu kabli w wsk żeby paliła bez akumulatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    705

Ja mam WSK 125 piękny mocny motor(motór ;) jak kto woli ) na leśne i polne łąki. A jak niebiescy na ogon wsiądą to i w redlinach w kartoflach sobie radzi :):P


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    705

Jak dla mnie najmocniejszy motor polskiej produkcji ;)moja jest z 77r i silnik mam do remontu kapitalnego. wiadomo jak się chce to wszystko się szybko popsuje


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

ja kiedys z bratem jezdzilem WSK 125 ale sie popsula i nie ma czasu jejj naprawic wiec stoi w garazu ;)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Ogar 200 -tym "złomem" dojeżdzam do szkoly -dziennie robię okolo 40-45km -wczoraj rekord, okolo 80km zrobiłem

 

Do szkoły 20km, ze szkoły to kumpla ojca na pogrzeb i potem do domu na skróty przez które straciłem okolo 20km...

 

 

 

W szkole mysleli ze wkręcam ze pojade ogarem, z kumplem urwaliśmy się godz. lekcyjną wcześniej, nabraliśmy od niego kluczy, sznurków na wszelki wypadek, dojechaliśmy pierwsi (reszta klasy 30min po nas wyjechała)...

 

Przyjachali, i mówie do kumpla "Chodź cos zobaczysz", kliku sie zlaciało, poszliśmy na drugą stronę parkingu przy kosciele patrzą... a tam stoi ogar...

 

 

Kumpel z klasy kozaczy a skuterem nie chciał jechać bo mówił ze szkoda mu paliwa...

 

Satysfakcja bezcenna, chodzi bezawaryjnie...

 

 

A o tych chińskich nie wspominam ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

TGB nawet są spoko i wytrzymałe

 

ja mam Romet Ogar 900

i Zipp Manic 125 :D


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem ze sprzedaży Simsona zamówiłem nowe osłony tłumik zamówię nowy licznik ze stacyjką siedzenie i przerobie go na elektronika.Ostatnio byłem u dobrego lakiernika i zaśpiewał mi za malowanie 500zł warto?.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartas11    0

Ja w garażu posiadam skutera 50 ( zipp triad 2 ) i quada 300 :) Kiedyś posiadałem jeszcze wsk 125, ogara 205 i simsona s51 ale je sprzedałem i kupiłem skutera :D quada kupiłem dopiero w marcu 2009 roku a do tego czasu po polach i łąkach śmigałem skuterem mój ma bardzo szerokie opony i przejedzie nawet przez największe błoto. Kiedyś ścigałem się z zippem basic to nie miał szans w lesie i na żwirowni! :)


Zetor 7441 i Ursus C-360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj