Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360

166 odpowiedzi na ten temat

#161 Share mikcom20

mikcom20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 06 kwiecień 2015 - 21:31

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 ok tylko na który wąż/węże wstawić ten zawór Po wystawieniu tego zaworu chce sterować maszyna za pomocą wajchy rozdzielcza tura

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 Dzisiaj, 12:26
  •  

#162 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7604 postów

Napisany 07 kwiecień 2015 - 13:33

Pomiędzy rozdzielaczem tura a jego siłownikami. Olej ma płynąć z sekcji albo do siłownika albo do wyjścia zewnętrznego.

KPK Kumurun Team

#163 Share darekchmiel1991

darekchmiel1991

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 12 kwiecień 2015 - 19:06

witam, mam pytanie : posiadam ciagnik c360 z przednim tuzem z siłownikiem dwukierunkowym, który miałem podłaczony jeden przewód pod jeden wywrot a drugi przewór pod drugi wywrot, było fajnie bo mogłem podnosik tuza i opuszczać z dociskiem do czasu a dokładniej do wczoraj bo hydraulika przestała mi działać. Przedni tuz nawet nie miał siły mnie podnieś, wiec wymieniłem pompe hydrauliczna zawór bezpieczeństwa przy niej i  górny zawór bezpieczeństwa przy cylindrze tłoka  razem z uszczelniaczami, ale znajomy sprzedawca części twierdzi że tego tuza mam źle podłaczonego, że nie wolno tak podłaczać jak ja mam że powinno iść to przez oddzielny rozdzielacz jedno sekcyjny a powrót oleju zrobiony przez bagnet od sprawdzania oleju w skrzyni, ma racje czy nie? Bo nie wiem czy mam przerabiac czy zostawic jak jest

#164 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7604 postów

Napisany 12 kwiecień 2015 - 19:22

Twojemu znajomemu coś się pomyliło. Rozdzielacz hydrauliki zewnętrznej 60-ki służy do sterowania siłownikiem dwustronnego działania lub dwoma jednostronnego działania.

Wszystko masz dobrze podłączone nie potrzebujesz żadnego dodatkowego rozdzielacza. Sprawdź ciśnienie na wyjściach zewnętrznych. Jeśli jest to sprawdź szczelność siłowników, szybkozłącza. Jeśli nie ma to rozdzielacz, jego sterowanie, zawór, pompa lub jakiś wyciek po drodze.

KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#165 Share darekchmiel1991

darekchmiel1991

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 12 kwiecień 2015 - 20:13

nie no ja już kolego seweryn nareperowałem wymieniajac tamte części tylko namotał mi ten znajomy że jak mam tak podłaczone to że rozdzielacz mi to psuje, dlatego wolałem sie upewnić i szczerze mówiąc czekałem na twoją odpowiedź ;) trochę żałuje że kupiłem pompe hylmet zamiast dołozyc i kupic zetorowską może żywotniejsza by była od tej, kosztowała mnie 224zł. Stara pompa była z 1986r masakra że tyle wytrzymała.

#166 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7604 postów

Napisany 13 kwiecień 2015 - 05:25

Korzystaj z tego rozdzielacza i niczym się nie przejmuj. Kilka lat dźwigałem nim pług śnieżny w ponad 40-letnim ursusie 4011 i nigdy mi problemów nie przysporzył.

KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#167 Share mariank1

mariank1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 21 maj 2015 - 20:52

witam

Chce załozyć do prasy kostkującej siłownik hydrauliczny (jednostonnego działania - opuszczenie pod cieżarem). Teraz moje pytnia:

- podlaczam w c355 przewód do lewj strony - (wówczas dzwignia do konca i wówczas podnoszenie, pozycja neutalna czyli siłownik nieruchomy, do przodu siłownik opada brak cisnienia) - dobrze to rozumiem?

- a jesli chciałbym załozyć sobie rozdzielacz przy kierownicy to wówczas podłaczam go pod lewą stronę pod prawą powrot i wjacha do tyłu zablokowana tak?

- jaki to musi byc rozdziecz ( sekcja pływające musi być) jakiej wydajności?