m11031993

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
paawlik227    14

witam.maniek czy te wyjscia były kiedys uzywane razem czy tylko jedno? bo jak jedno dzała to i drugie musi tylko moze zbyt daleko masz przesunieta nie wiem jak to nazwac ta podziałke od dzwigni podnosnika ^^ wystarczy poluzowac dwie sruby u gory i u doł w takiej łezce ona jest na 17 klucz M10 i przesunac do dołu do przodu traktora i powinno dzałac ;) ja u siebie tez tak miałem i zeby było dobrze to ta podziałka jest mocowana na 3 sruby to ta skrajna od przodu wyciełem i dzała hydraulika i podnosnik na max podnosi :) a ty wesołymaniek zmien oringi i pierscien na tłoku podnosnika albo w ogole załoz nowa tuleje i tłok itd zeby miec z bani na pare lat bo olej najpierw idze na podnosnik a potem na hydraulike i tak sie dzieje... tak mi sie wydaje <_<

Edytowano przez Marcin91
ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Zdejmujesz siedzienie i podnośnik.On jest w podnośniku,musisz rozebrać.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luku1988    0

a ten rozdzielacz to sie znajduje pod siedzeniem tak? jak sie do niego dostac?

musisz odmontowac caly podnosnik jedynie wtedy bedziesz mial rozdzielacz na widoku uwazaj na te pól ksiezyce przy rozdielaczu by nie popitolic i pamietaj o oringach na tuleji centrujacej by nie zgubic

Edytowano przez luku1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Zprawdz jeszcze z ciekawości czy zakładając węże otwieraja się w szybkozłączkach zaworki. Już na AF było kilka przypadków że to one robiły bałagan.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FotoFan    1

Mi się tak czasami blokuje dźwignia od podnośnika i jak chce opuścić to bym musiał obudowe wyłamać ale po chwili się odblokowuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr1216    1217

Może coś w środku się stało, dźwigienki przy rozdzielaczu pospadały i blokują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9754

Jak nie zdejmiesz pokrywy to sie nie dowiesz 15 minut i masz pokrywe zdjętą i wtedy jak sobie poruszasz dźwignią to zobaczysz co jest nie tak moze byc tez tak ze jak zdejmiesz pokrywe to bedzie działało

Edytowano przez szymon09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam takie pytanie czy mozna zalozyc dodatkowe 2 wyjscia hydrauliki do ursusa c 355 potrzebuje 4 wyjscia do prasy bo mam hydraulicznie podnoszony podbieracz ale nie mam pod co go podlaczyc i nie wiem czy lepiej oplaca sie dolozyc 2 wyjcia hydrauliki ze by byly 4 .? czy moze mozna zrobic cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda prasa ma hydraulicznie podnoszony podbieracz.I do prasy wystarczają dwa wyjścia hydrauliczne, dodatkowo prasa ma zawór który przełączasz jak opuścisz podbierak. Wtedy olej jest kierowany na tylną kapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    140

nie każda prasa ma podbieracz podnoszony hydrauliczny i nie zawsze wystarczają 2 wyjścia ;) Oglądałem Hesstona która potrzebowała 3 wyjścia na hydraulike(oczywiście w tym 1 para). Ale facet mówił że jak belował to czasami podpinał podbieracz, na polu opuszczał i podpinał klape ale to troche uciążliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Kupić rozdzielacz dwusekcyjny, wpiąć go w obwód hydr. ciągnika, zablokować oryginalny w ciągniku w pozycji tłoczenie, podłączyć maszynę do nowego dwusekcyjnego i po sprawie. Zrobisz sobie w kabinie uchwyt na niego, maszynę będziesz odłączał to rozdzielacz zostanie przy niej.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    216

no ale jak ma potrzebne 4 wejścia to w traktorze jak ustawi tak jak mówisz to na dwóch sekcjach orginalnych tych pod siedzeniem będzie tłoczyło olej to musi zainstalować dodatkowe 4 wejścia a to już trochę chyba problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Nowy rozdzielacz dwusekcyjny kupisz już za 200 zeta chyba że jest wymagana sekcja pływająca to trochę drożej. Jednorazowy wydatek na długie lata. Przewodu może niektóre wykorzystasz te co są w prasie resztę będziesz musiał kupić a to tez nie jest żaden kolosalny wydatek. Żeby dobrze montowało się rozdzielacz na ciągniku kupić nie za grube i tyle.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę podłączyć rozdzielacz 2 sekcyjny, aby mieć cztery wyjścia hydrauliczne.Mam Rozdzielacz na trzy węże: zasilanie, powrót i kontynuację ciśnienia. Jak to podłączyć aby było dobrze. Zasilanie i powrót myślę podłączyć pod wyjścia, a kontynuację ciśnienia dać do otworu w skrzyni.Jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikel667    0

Witam mam taki problem wymieniłem gniazda hydrauliki zewnętrznej,były wycieki.Po ich podłączeniu właczyłem pompę ażeby sprawdzić czy jest ok.Na gniazdach wszystko git ale wywaliło olej pod przewodem przy rozdzielaczu i nie wiem co mam robić.

Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Odkręć przewody, wykręć króćce które są wkręcone przez obudowę do rozdzielacza. Pod muszą być miedziane uszczelki. Daj nowe. I są też oringi które zabezpieczają przed dostawaniem się brudu. Też daj nowe. Tyle.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor7352
      Witam.mam problem z zalaczeniem mlocarni w jd 2058 hillmaster.zalacza wtedy tylko kiedy np.trzyma sie podnoszenie hederu i zalacza zawor przelewowy.cisnienia na pompach ok pomierzone.cisnienie na zaworze redukcyjnym tez ok.jaka moze byc przyczyna? Ktos cos.z gory dzieki
       
    • Przez sznajdik
      Zagadka dla wtajemniczonych bardziej niż ja, cały czas wysiada mi jedna sekcja pompy od hydrauliki coś jest nie halo skoro tak się dzieje tylko co i gdzie tego szukać? Dodam że do oleju zastrzeżeń mieć nie mogę bo go przejrzałem zarówno dno skrzyni pod kątem czystości obejrzane a wspomaganie osłabło po 10 miesiącach od założenia pompy (w tym zimą ciągnik prawie nie używany stał) hydraulika zewnętrzna bez zarzutu. Pompa wyjęta pojedzie do reklamacji żeby poznać opinię zakładu, gdzie szukać przyczyny? co męczy tak tę pompę że ta sekcja zdycha?
    • Przez farmer78lbl
      witam szukam tylny most z dokumentami na c 360 c355 4011 z wojewodztwa lubelskiego w rozsadnej cenie
       
    • Przez Krzysiek2794
      Witam, ludzie pomóżcie mam problem z moim Jumz'em. Niedawno kupiłem jumza chyba przerobionego z koparki, nie znam jego przeszłosci,na rolniczy.Mianowicie mam problem z hydraulika, nie wiem czy ktoś maczał juz tam "paluchy" ale nie mam sekcji pływającej do orki, w żadnej z 3 dźwigni. Mam pytanko czy jak wymienie rozdzielacz na taki z sekcją pływającą to musze jeszcze coś przerabiać? Prosze o pomoc.
    • Przez Jontek
      Pilnie kupię do TURa do c 4011, C360 łyżkę, wysięgnik, hydraulikę. Mocowanie mam własne. Do 100 km od 63 - 500.
      Cena jak najniższa.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj