Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360

166 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 marzec 2011 - 20:55

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 [quote name='kryniu11' timestamp='1299957370' post='682972']
z mienialem i nic nie daje nie mam szypko zlonczy tylko te zwykle polonczenia ale pod przeczepom dziala jedno i drogie sprawnie

Jakie zwykłe te na gwint? bo własnie o nie mi chodziło.Zamień z przyczepy i zobaczysz.Jak zadziała to po PIWIE DLA WSZYSTKICH DORADZAJĄCYCH. :D

Edytowany przez MAT912, 12 marzec 2011 - 21:00.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 Dzisiaj, 16:56
  •  

#42 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2031 postów

Napisany 12 marzec 2011 - 21:18

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 tak jak pisze pasiu66
c 360 ma dwa wyjscia i jesli wezmiesz wajche do gory to olej idzie na pierwsze a odblokowywuje sie wowczas drugie(powrot)
jesli wajche na maxa w dol to olej idzie na drugie wyjscie a odblokowywuje sie pierwsze(powrot)
Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

#43 Share kryniu11

kryniu11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 12 marzec 2011 - 21:58

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 Tak te na gwint czyli problem jest głownie na zlonczach jak dobrze zrozumialem

Edytowany przez milanreal1, 12 marzec 2011 - 23:56.
cytowanie poprzedniego posta

#44 Share pasiu66

pasiu66

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Komputery, Internet

Napisany 12 marzec 2011 - 22:09

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 Spróbuj zrobić tak jak ci napisałem - powinno działać.

#45 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 12 marzec 2011 - 22:30

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 Jak obydwa szybkozłącza są sprawne to musi działać,bo w rozsiewaczu tam zbytnio nie ma się co popsuć.
Sprawdź dobrze połączenia szybkozłączy.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#46 Share goralus19

goralus19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 12 marzec 2011 - 22:59

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 witam rozumiem że kolego jak pociagniesz za wajche do góry to owiera a jak zamykasz na dół to przyczymaj chwile powinno pomóc

#47 Share Maniek24240

Maniek24240

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 13 czerwiec 2012 - 08:37

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 Mam problem z wyjściami hydraulicznymi , a dokładniej z jednym gdyż wcale nie podaje mi ciśnienia;/ a potrzebne mi są dwa do prasy rolującej i nie wiem w jaki sposób mogę to naprawić, zdejmowałem pokrywę górną, i tam wszystko było w porządku, nie wiem czy to może być wina rozdzielacza lub inny problem, proszę o szybką odpowiedź.

#48 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3459 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 13 czerwiec 2012 - 09:09

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 Jeżeli jedno wyjście działa normalnie a drugie wcale to jedyna opcja rozdzielacz.
Są w sprzedaży takie zestawy oringów do c360 i przy odpowiednim podejściu i cierpliwości raczej da radę we własnym zakresie to zrobić

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#49 Share Wesolymaniek

Wesolymaniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 13 czerwiec 2012 - 10:54

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 U mnie podobny jest problem a wyszedl ostatnio gdy podlaczylem rozsiewacz nawozu od kuzyna a dzieje sie tak ze gdy stoi na ziemi to otwiera silownikiem rozrzut ale gdy podniose to juz to drgie wyjscie nie dziala tzn nie moze byc naraz dwie funkcje albo podnosze albo otwieram wiec co to moze byc a pozatym jak mam zalozony swoj mniejszy rozsiewccz to musze miec wlaczona pomppe bo powoli sam opada . pomozecie koledzy cos doracdzic. wlasnie boire sie za jego remont wiec jak cos moge powymieniac troszkurzeczy aby miec spokoj na jakis czas a podnosik to chyba podstawa w ciagniku. pozdrawiam i zycze duzo sloneczka

#50 Share konrad82

konrad82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 972 postów

Napisany 13 czerwiec 2012 - 11:04

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 Maniek te dwie dzwignie zamontowane sa na tym kopusie [ rurce] a ona jest przykrecona na jednej srubie do korpusu z mozliwoscia regulacji, moze tam ci sie przestawiło? bedzie w jedna strone działało a w druga juz nie... Regeneracja ruzdzielacy jest w Łukowie woj lubelskie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share paawlik227

paawlik227

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 13 czerwiec 2012 - 14:04

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 witam.maniek czy te wyjscia były kiedys uzywane razem czy tylko jedno? bo jak jedno dzała to i drugie musi tylko moze zbyt daleko masz przesunieta nie wiem jak to nazwac ta podziałke od dzwigni podnosnika ^^ wystarczy poluzowac dwie sruby u gory i u doł w takiej łezce ona jest na 17 klucz M10 i przesunac do dołu do przodu traktora i powinno dzałac ;) ja u siebie tez tak miałem i zeby było dobrze to ta podziałka jest mocowana na 3 sruby to ta skrajna od przodu wyciełem i dzała hydraulika i podnosnik na max podnosi :) a ty wesołymaniek zmien oringi i pierscien na tłoku podnosnika albo w ogole załoz nowa tuleje i tłok itd zeby miec z bani na pare lat bo olej najpierw idze na podnosnik a potem na hydraulike i tak sie dzieje... tak mi sie wydaje <_<

Edytowany przez Marcin91, 15 czerwiec 2012 - 07:33.
ortografia

#52 Share Maniek24240

Maniek24240

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 13 czerwiec 2012 - 18:22

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 Dzięki na pewno spróbuję z tą śróbką a jak nie no to zostanie chyba tylko rozdzielacz ;/

#53 Share Wesolymaniek

Wesolymaniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 13 czerwiec 2012 - 18:55

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 a ten rozdzielacz to sie znajduje pod siedzeniem tak? jak sie do niego dostac?

#54 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 13 czerwiec 2012 - 19:07

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 Zdejmujesz siedzienie i podnośnik.On jest w podnośniku,musisz rozebrać.
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#55 Share luku1988

luku1988

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:...URSUS...
    Mechanika, budowa maszyn
    i wiele innych ... ;P

Napisany 13 czerwiec 2012 - 19:09

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360

a ten rozdzielacz to sie znajduje pod siedzeniem tak? jak sie do niego dostac?

musisz odmontowac caly podnosnik jedynie wtedy bedziesz mial rozdzielacz na widoku uwazaj na te pól ksiezyce przy rozdielaczu by nie popitolic i pamietaj o oringach na tuleji centrujacej by nie zgubic

Edytowany przez luku1988, 13 czerwiec 2012 - 19:15.

#56 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7620 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 13:44

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 Zprawdz jeszcze z ciekawości czy zakładając węże otwieraja się w szybkozłączkach zaworki. Już na AF było kilka przypadków że to one robiły bałagan.
KPK Kumurun Team

#57 Share Krystianrolnik

Krystianrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 24 lipiec 2012 - 10:42

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 Witam Panowie w moim ursusie dźwignia hydrauliki zewnętrznej stanęła w takim położeniu jak na zdjęciu jednak troszkę się porusza skok do 1 cm. I teraz pytanie dlaczego nie można jej poruszać w całym zakresie pracy ? Bardzo proszę o pomoc ;)
http://www16.zippysh...21401/file.html

#58 Share FotoFan

FotoFan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 24 lipiec 2012 - 11:02

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 Przeglądałeś środek tej obudowy czy tam nic nie blokuje ??

#59 Share Krystianrolnik

Krystianrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 24 lipiec 2012 - 11:48

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 Właśnie nic tam nie blokuje, nie chcę się z tym szarpać aby czegoś nie urwać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share FotoFan

FotoFan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 24 lipiec 2012 - 11:55

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 Mi się tak czasami blokuje dźwignia od podnośnika i jak chce opuścić to bym musiał obudowe wyłamać ale po chwili się odblokowuje ;D