m11031993

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
heniek    2

Ja też mam tak samo jak kolega,dłuższa rurka na drugi otwór patrząc od tyłu (lewe szybkozłącze). Kiedys w starej c-360 zmieniałem gniazda szybkozłączy i okazało sie ze te nowe gniazda mają krótsze króćce i nie sięgaja do przewodów i musiałem troche skrocić mocowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Dzięki Wam, poradziłem sobie wkońcu. Nie ma żadnej rewelacji teraz, lewe wystqje bardziej to będzie do przyczepy a prawe tyle tam do pługa z 3 razy w roku ;[


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryniu11    0

witam wszystkich na forum szukalem takiego tematu ale nie znalazlem moj problem polega na tym ze jak podloncze c360 do rozsiewacza ktory ma zasowe hydraulicznom to nie dzala a z silownika ida dwa weze to je podlonczelem do dwuch w traktorze rozsunie sie ale nie wraca oba wyjscia sa sprawne cze jest jakis sposob zeby to dzialalo sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian1014    45

A wajchę od wywrotu wciskasz do końca?? Bo u mnie żeby zadziałało to musi iść wajcha do samego końca. A i u mnie też taki cos było w turze że podnosił nie chciał opuszczać i winne było wyjście ;)

Edytowano przez Damian1014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może być osłabiona sprężyna w szybko złączu od rozsiewacza i jak pchnie olej to zamyka się szybko złącze w ciągniku i nie ma przepływu, zamień węże i zobacz czy na drugim jest to samo chociaż na drugim może działać bo mogą sprężyny w gniezdzie i we wtyczce być o podobnej sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

...zamień węże i zobacz czy na drugim jest to samo...

 

Tak jak radzi kolega. I popracuj nad ortografią i interpunkcją bo tragicznie czyta się Twojego posta i oczy bolą od "błendów", które robisz.


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryniu11    0

z mienialem i nic nie daje nie mam szypko zlonczy tylko te zwykle polonczenia ale pod przeczepom dziala jedno i drogie sprawnie

 

za bleedy przepraszam mam nie polskom klawiatore i nie wszystkie znaki tu sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian1014    45

Może być osłabiona sprężyna w szybko złączu od rozsiewacza i jak pchnie olej to zamyka się szybko złącze w ciągniku i nie ma przepływu, zamień węże i zobacz czy na drugim jest to samo chociaż na drugim może działać bo mogą sprężyny w gniezdzie i we wtyczce być o podobnej sile.

No właśnie ja to miałem w turze i wywaliłem oryginalne wyjście i założyłem kolanko które jest połączone z wężem od tura i jest super, przedtem to z pustą łyżką sie potrafił blokować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

jaki to rozsiewacz?

sproboj podlaczyc bezposrednio omijajac złacza


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

A co ty chcesz, żeby ci ktoś na odległość pomógł, może masz coś nie tak przy ciągniku albo rozsiewaczu... Ja miałem tak z bronami, że pojechałem na pole podnoszę "wajchę" od hydrauliki do góry, rozłożyła się jedna brona i koniec mówie co jest przełożyłem węże to samo, a tu trzeba było najpierw wajchę do góry wtedy rozkłada się jedna brona później wajcha na dół i rozkłada się druga może tak samo będzie z rozsiewaczem. Mój rozsiewacz jest na jeden wąż i normalnie podnoszę wajchę do góry to się otwiera a jak w dół to się zamyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

z mienialem i nic nie daje nie mam szypko zlonczy tylko te zwykle polonczenia ale pod przeczepom dziala jedno i drogie sprawnie

 

Jakie zwykłe te na gwint? bo własnie o nie mi chodziło.Zamień z przyczepy i zobaczysz.Jak zadziała to po PIWIE DLA WSZYSTKICH DORADZAJĄCYCH. :D

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

tak jak pisze pasiu66

c 360 ma dwa wyjscia i jesli wezmiesz wajche do gory to olej idzie na pierwsze a odblokowywuje sie wowczas drugie(powrot)

jesli wajche na maxa w dol to olej idzie na drugie wyjscie a odblokowywuje sie pierwsze(powrot)


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryniu11    0

Tak te na gwint czyli problem jest głownie na zlonczach jak dobrze zrozumialem

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Jak obydwa szybkozłącza są sprawne to musi działać,bo w rozsiewaczu tam zbytnio nie ma się co popsuć.

Sprawdź dobrze połączenia szybkozłączy.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goralus19    0

witam rozumiem że kolego jak pociagniesz za wajche do góry to owiera a jak zamykasz na dół to przyczymaj chwile powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek24240    3

Mam problem z wyjściami hydraulicznymi , a dokładniej z jednym gdyż wcale nie podaje mi ciśnienia;/ a potrzebne mi są dwa do prasy rolującej i nie wiem w jaki sposób mogę to naprawić, zdejmowałem pokrywę górną, i tam wszystko było w porządku, nie wiem czy to może być wina rozdzielacza lub inny problem, proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Jeżeli jedno wyjście działa normalnie a drugie wcale to jedyna opcja rozdzielacz.

Są w sprzedaży takie zestawy oringów do c360 i przy odpowiednim podejściu i cierpliwości raczej da radę we własnym zakresie to zrobić


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobny jest problem a wyszedl ostatnio gdy podlaczylem rozsiewacz nawozu od kuzyna a dzieje sie tak ze gdy stoi na ziemi to otwiera silownikiem rozrzut ale gdy podniose to juz to drgie wyjscie nie dziala tzn nie moze byc naraz dwie funkcje albo podnosze albo otwieram wiec co to moze byc a pozatym jak mam zalozony swoj mniejszy rozsiewccz to musze miec wlaczona pomppe bo powoli sam opada . pomozecie koledzy cos doracdzic. wlasnie boire sie za jego remont wiec jak cos moge powymieniac troszkurzeczy aby miec spokoj na jakis czas a podnosik to chyba podstawa w ciagniku. pozdrawiam i zycze duzo sloneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Maniek te dwie dzwignie zamontowane sa na tym kopusie [ rurce] a ona jest przykrecona na jednej srubie do korpusu z mozliwoscia regulacji, moze tam ci sie przestawiło? bedzie w jedna strone działało a w druga juz nie... Regeneracja ruzdzielacy jest w Łukowie woj lubelskie...


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor7352
      Witam.mam problem z zalaczeniem mlocarni w jd 2058 hillmaster.zalacza wtedy tylko kiedy np.trzyma sie podnoszenie hederu i zalacza zawor przelewowy.cisnienia na pompach ok pomierzone.cisnienie na zaworze redukcyjnym tez ok.jaka moze byc przyczyna? Ktos cos.z gory dzieki
       
    • Przez sznajdik
      Zagadka dla wtajemniczonych bardziej niż ja, cały czas wysiada mi jedna sekcja pompy od hydrauliki coś jest nie halo skoro tak się dzieje tylko co i gdzie tego szukać? Dodam że do oleju zastrzeżeń mieć nie mogę bo go przejrzałem zarówno dno skrzyni pod kątem czystości obejrzane a wspomaganie osłabło po 10 miesiącach od założenia pompy (w tym zimą ciągnik prawie nie używany stał) hydraulika zewnętrzna bez zarzutu. Pompa wyjęta pojedzie do reklamacji żeby poznać opinię zakładu, gdzie szukać przyczyny? co męczy tak tę pompę że ta sekcja zdycha?
    • Przez farmer78lbl
      witam szukam tylny most z dokumentami na c 360 c355 4011 z wojewodztwa lubelskiego w rozsadnej cenie
       
    • Przez Krzysiek2794
      Witam, ludzie pomóżcie mam problem z moim Jumz'em. Niedawno kupiłem jumza chyba przerobionego z koparki, nie znam jego przeszłosci,na rolniczy.Mianowicie mam problem z hydraulika, nie wiem czy ktoś maczał juz tam "paluchy" ale nie mam sekcji pływającej do orki, w żadnej z 3 dźwigni. Mam pytanko czy jak wymienie rozdzielacz na taki z sekcją pływającą to musze jeszcze coś przerabiać? Prosze o pomoc.
    • Przez Jontek
      Pilnie kupię do TURa do c 4011, C360 łyżkę, wysięgnik, hydraulikę. Mocowanie mam własne. Do 100 km od 63 - 500.
      Cena jak najniższa.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj