Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360

166 odpowiedzi na ten temat

#1 Share m11031993

m11031993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , internet . dyskoteki , motoryzacja

Napisany 19 marzec 2008 - 20:36

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 czy jest duża przerubka prosze pilnie o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 Dzisiaj, 17:57
  •  

#2 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 19 marzec 2008 - 20:45

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 Hmm... Trochę problemów to sprawi. Po pierwsze i to jest najłatwiejsze to potrzebny będzie ci drugi rozdzielacz, drugie i o wiele trudniejsze jest zdjęcie pokrywy tej pod siedzeniem i podłączenie się pod hydraulikę ciągnika. Łatwiej było by kupić rozdzielacz taki jak ........ chyba przy prasie sipmie i podłączyć się pod wyjście hydrauliki ciągnika.
Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

#3 Share radek269

radek269

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 19 marzec 2008 - 21:43

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 kolego m11031993 a jak chcesz wykożystywać te 3 wyjście, a czy te wyjście nie mogło by być jak w zetorze że poprostu takie przelewowe( nie wiem jak się mówi fachowo ale chodzi mi o te którym olej sobie tylko wraca). to by było proste i tanie rozwiązanie no bo obok tego pomysłu kolegi z zaworem od prasy jest założenie na błotniku rozdzielacza dwu sekcyjnego i jego zasilić ot hydrauliki zewnętrznej ciągnika.

#4 Share damian9871

damian9871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 19 marzec 2008 - 21:46

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 popieram pomysł radka269 i wtedy masz 2pary czyli 4 wyjścia

#5 Share Bodzio110

Bodzio110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 20 kwiecień 2008 - 19:38

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 No dobrze, ale niech ktoś dokładnie opisze jak wyjść z hydrauliki w 360, żeby zastosować rozdzielacz dwu sekcyjny. Jest to dla mnie istotne bo zależy mi na 2 wyjściach dwustronnego działania, ponieważ potrzebne jest mi to do rozsiewacza nawozów, żeby zamykać osobno na klinach lewą i prawą stronę.
Może ktoś ma już tak przerobiony i mógłby oprócz opisu dodać fotki. ;)

#6 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 20 kwiecień 2008 - 19:54

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 na szybko można wziąć dowolny rozdzielacz podłączyć przewodem do jednego wyjścia hydrauliki a zwrot dać do korka wlewu lub tak jak u mnie http://www.agrofoto....image10343.html

#7 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 20 kwiecień 2008 - 20:47

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 Najprościej to zastosować rozdzielacz 2 sekcyjny od cyklopa, podłączasz zasilenie z 1 gniazda a powrót do drugiego, blokujesz dzwignię na wywrot i rozdzielacz zasilony na rozdzielacza montujesz 2 gniazda a 2 pozostałe podłączasz do powrotu i powinno to działać. Ale zapewne chodzi ci o zamykanie to nie taniej wprowadzić 2 przewody do kabiny od siłowników i zamontować na nich zawory kulowe i tym sterować zamykanie, bo z otwarciem jest gorzej. Te zawory które widać na zdjęciu zamontować w kabinie.

Zawory w rozsiewaczu RNZ 2

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#8 Share Bodzio110

Bodzio110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 20 kwiecień 2008 - 21:16

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 gazi chyba wykorzystam Twój pomysł- ciekawe czy to jakieś obciążenie dla ciągnika że ciągle chodzi na wymuszeniu(zablokowana dźwignia na wywrot). To się przyda bo można włączać i wyłączać rozsiewacz tak jak pasuje na klinach.

#9 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 20 kwiecień 2008 - 22:02

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 czy obciążenie dla ciągnika to ci do końca nie powiem, u nas prawie ciągle chodzi na zablokowanym do tura i narazie nic mu nie jest

#10 Share Bodzio110

Bodzio110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 20 kwiecień 2008 - 22:15

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 W sumie jak długie pole to można wymuszenie wyłączyć i włączyć pod koniec.
Podoba mi się to Twoje rozwiązanie na rozdzielacz dwusekcyjny, bo będzie można otwierać i zamykać każdą ze stron.
I jak by się uparł to można zrobić to na wężach ze szybkozłączkami i taki rozdzielacz użytkować np w dwóch ciągnikach w razie potrzeby

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 21 kwiecień 2008 - 07:15

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 Obciązenie znikome bo rozdzielacz ma powrót i podczas gdy nie będziesz używał rozdzielacza to olej będzie krążył tak jak byś te dwa wyjścia złączył przewodem.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#12 Share m11031993

m11031993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 07 maj 2008 - 19:38

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 ;) dzisiej podpinam do przyczepy do kupru jedno działa a drugie nie to z prawej strony nie działa odkręciłem siedzenie tam są takie dwie rurki i zjednego jak palcem przytkam to się utrzyma a to co dobre to aż palca odrzuci co robić pomóżcie bo mi jest do prasy poczebny czy to może rodzielacz

#13 Share Turbina

Turbina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 880 postów

Napisany 07 maj 2008 - 22:48

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 Napisz, czy jak bez podpinania węży dasz dźwignie na wywrot to odzywa się pompa olejowa?

#14 Share bolo12121

bolo12121

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 07 maj 2008 - 23:04

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 możliwe ze pompa siadła ewentualnie rozdzielacz
kiedyś ursus c328
teraz c330 i c360
Deutyz Fahr M 88

#15 Share m11031993

m11031993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 08 maj 2008 - 05:44

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 pompa olejowa działa bo to drugie wyjście hydrauliczne działa tylko to jedno nie chodzi chyba musze ściągać cały dekiel pewnie rodzielacz ale nie wiem

#16 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 08 maj 2008 - 07:37

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 to w c-360 2wyjscia pchaja olej ja myslałem ze tylko jedno a na drugim jest powrót do dodatkowych rodzielaczy <lol>
jak to wkoncu jest ???

#17 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 08 maj 2008 - 20:59

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 a wiesz że jedno gniazdo działa jak dajesz rączkę w górę a drugie jak dajesz do dołu. Jak jednym daje olej to drugim wraca w zależności od tego w którą stronę dasz rączkę ale z tego co pamiętam to nie ma pełnego przepływu

#18 Share jasiu12512

jasiu12512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 04 czerwiec 2008 - 16:00

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 my zrobiliśmy do c-360 z turem żęby podłączyć jeszcze wybierak tak, że wzieliśmy przełącznik od hamulcy c-4011 i podłaczyliśmy do jednego z wyjść
ursusyc-360x2
mf 255
mtz 82

#19 Share schiefelbein1

schiefelbein1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 11 czerwiec 2009 - 08:46

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 Witam mam prase rolujaca welger rp12. Chodzi mi o to ze w 360 jest z tylu kilka wyjsc. jesli chce podlaczyc podbierak i klape to nie moge. Nie dzial pewnie ten przelacznik ktory jest obok wajchy podnosnika. czy moze ktos to rozbieral i wie co tam moglo sie stac?Jesli sie nie myle to sluzy on do przelaczania oleju z jednego do drugiego wyjscia tak? czekam na odp

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share damian9871

damian9871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 11 czerwiec 2009 - 09:02

Hydraulika zewnętrzną/wyjścia hydrauliczne w C-360 najpierw to weź instrukcję obsługi od 360 skoro nie wiesz do czego służy jakaś wajcha. to o czym piszesz jest od podnośnika regulacja siłowa-mieszana-pozycyjna. w 360 wyjścia są 2 a nie kilka i sterujesz nimi wajchą z kulką na końcu chyba prościej nie da się napisać