Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland,Zetor a może Farmtrac

19 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Piotrcich

Piotrcich

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 17:44

New Holland,Zetor a może Farmtrac Witam
Mam taki problem poniważ zamierzam kupić ciągnik i zastanawiam się nad trzema modelami, New Hollandem TD5.105, Zetorem Proximą Power 120 i Farmtracem 7110 mazur.
Który z ciągników polecacie?
Szukam jakiegoś do 200tys brutto.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland,Zetor a może Farmtrac Dzisiaj, 23:37
  •  

#2 Share podlach93

podlach93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 17:53

New Holland,Zetor a może Farmtrac A może kubota M9960

#3 Share Piotrcich

Piotrcich

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 18:02

New Holland,Zetor a może Farmtrac Właśnie jak byłem u jednego dilera to mówił że w następnym tygodniu przywiozą mu kubote i żeby przyjechać ją zobaczyć bo jest naprawdę dobra

#4 Share podlach93

podlach93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 18:10

New Holland,Zetor a może Farmtrac A z kąd jesteś
za ile ci ta kubote proponują

#5 Share Piotrcich

Piotrcich

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 18:14

New Holland,Zetor a może Farmtrac Jestem z powiatu sierpeckiego o cenie Kuboty szczerze mówiąc nie rozmawiałem ponieważ jakoś specjalnie nie byłem nią zainteresowany

#6 Share podlach93

podlach93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 18:21

New Holland,Zetor a może Farmtrac pracuje jako mechanik serwisowy kuboty i naprawde nie ma przy tym sprzęcie co robić jeżeli chcesz info na temat tych maszyn to moge pomóc

#7 Share Fircyk81

Fircyk81

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 20:13

New Holland,Zetor a może Farmtrac z tych trzech? obejrzyj kubotę.

#8 Share farmtrac8244

farmtrac8244

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 24 lipiec 2014 - 07:03

New Holland,Zetor a może Farmtrac A Farmer seria F5?Ewentualnie Farmtrac

#9 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 24 lipiec 2014 - 07:52

New Holland,Zetor a może Farmtrac A do jakich prac chcesz uzywac ten ciagnik? bo jesli do lekkich to moze byc i kubota ale jesli chcesz nim tez orac i siac agregatem uprawowo siewnym to kubota jest ciagnikiem strasznie lekkim i do takich prac srednio sie nadaje bo i uciag ma slabaszy a i maszyn ciezkich tez nie podniesiesz bo stabilnosc na to nie pozwoli

#10 Share farmtrac8244

farmtrac8244

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 24 lipiec 2014 - 10:48

New Holland,Zetor a może Farmtrac Ale i kubota jest droga a tak to jeszcze zostanie kasy na maszyny podstawowe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Piotrcich

Piotrcich

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 24 lipiec 2014 - 10:52

New Holland,Zetor a może Farmtrac Mi ciągnik będzie potrzebny do orki,agregatu po żniwnego,agregatu uprawnego no i by się do niego jeszcze tur przydał.
Szczerze mówiąc to najbardziej pasuje mi zetor proxima power ponieważ ma rewers a ehr można dokupić jako dodatkowe wyposażenie a i jego cena jest całkiem odpowiednia

#12 Share lukasz493

lukasz493

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 24 lipiec 2014 - 11:04

New Holland,Zetor a może Farmtrac A jakie ceny mają te modele nad którymi się zastanawiasz ?

#13 Share Piotrcich

Piotrcich

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 24 lipiec 2014 - 12:04

New Holland,Zetor a może Farmtrac Nh TD5.105 ponad 160 brutto
Zetor Proxima Power 120 ponad 180 brutto
Farmtrac 7110 Mazur 175 brutto

#14 Share timasz

timasz

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 24 lipiec 2014 - 15:10

New Holland,Zetor a może Farmtrac Ale new hollandz jaka skrzynia tzn. z mokrym sprzegłem?
Ja na twoim mniejscu bralbym pod uwage ciagniki o wiekszej masie wlasnej npnew holland i zetor bo farmtrac to raczej nisza rynkowa dla mnie podstawa jest mokre sprzeglo oraz jakies minimum 5 ton masy wlasnej z ladowaczem czolowym bo inaczej nie bedzie stabilnosci w pracach z turem oraz nie bedzie uciagu w ciezkiej robocie co widac na przykladie kuboty zreszta wystarczy poczytac forum no i wiadomo serwis tez ma kluczowe znaczenie najczesciej new holland ma najlepszy bo i sprzedaz maja najwieksza

#15 Share podlach93

podlach93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 24 lipiec 2014 - 20:12

New Holland,Zetor a może Farmtrac jeżeli 5 ton to żaden nowy traktor o tej mocy nie ma takiej masy, kubota M9960 waży 3880kg i bez problemu pracuje z dużym pługiem 3skibowym obracalnym i 3m agregatem uprawowo siewym, na ciągnik jest 3 lata gwarancji a awarie prawie nie występuja w porównaniu do NH czy zetora,

#16 Share farmtrac8244

farmtrac8244

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 24 lipiec 2014 - 21:31

New Holland,Zetor a może Farmtrac Ja bym się zastanowił nad farmerem serią F5 bo kubota może nie jest zła ale droga

Edytowany przez farmtrac8244, 24 lipiec 2014 - 21:31.

#17 Share timasz

timasz

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów

Napisany 25 lipiec 2014 - 07:03

New Holland,Zetor a może Farmtrac

jeżeli 5 ton to żaden nowy traktor o tej mocy nie ma takiej masy, kubota M9960 waży 3880kg i bez problemu pracuje z dużym pługiem 3skibowym obracalnym i 3m agregatem uprawowo siewym, na ciągnik jest 3 lata gwarancji a awarie prawie nie występuja w porównaniu do NH czy zetora,

ale ja pisalem ze masa z ładowaczem czołowym a nie na pusto
Z mojego doswiadczenia moge powiedziec ze mamy w gospodarstwie new holland t 5040 z ladowaczem czolowym masa calkowita 5300 kg i z agregatem uprawowo siewnym 3 m na hydropaku z pelnym siewnikiem potrafi nim gibac, a z plugiem 3 skibowym obracalnym akpil km 80 R tez nie jest tak slodko masa jest akurat jak by nie mnial ladowacza czolowego to bylo by jak u znajomych bez roznicy na marke ciagnika jak wazy troszke powyzej 4 ton to miota nimi z wiekszymi maszynami ze szok nie mowie juz o jezdzie z nimi po szosie z wieksza szybkoscia na wybojach bo to juz wielkie ryzyko
Wiec wytlumacz mi jakim cudem kubota smiga z duzym plugiem obracalnym i agregatem uprawowo siewnym Bo ja mam dilera kUboty 700 metrow od domu i jak podczepili 4 skibowego kwernelanda zagonowego do m 9960 to kola przednie ledwie dotykalyziemi a co tu mowic o pracy w polulub jezdzie po szosie
A co do awarii to kazda marka ma swoj feler w kubotach swego czasu siadaly rewersy jest tu kolega ktory naprawia ciagniki i kilka razy wstawial w galerii takie przypadki wiec nie ma co generalizowac Watpie aby jaka kolwiek marka trzymala poziom wyrobow z przed 20 lat

Edytowany przez timasz, 25 lipiec 2014 - 07:07.

#18 Share podlach93

podlach93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 25 lipiec 2014 - 08:14

New Holland,Zetor a może Farmtrac M9960 u naszego klienta chodzi z agromaszem 3skibowym obracalnym o masie 1250kg, agregatem uprawowo siewnym agromasz co prawda na zębie ale z packerem, nie ma ładowacza czołowego ale ma przedni tuz i na nim oryginalne obciążniki (500kg), oczywiście masz racje że masa jest bardzo ważna ale większy wpływ na stabilność ciągnika podczas pracy z ciężkimi maszynami ma dźwignia i te 500kg wysunięte o prawie 1m do przodu załatwia sprawę. ładowacz czołowy dociąża ciągnik ale prawie w ogóle nie przesuwa środka ciężkości.

#19 Share timasz

timasz

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów

Napisany 25 lipiec 2014 - 16:08

New Holland,Zetor a może Farmtrac Trzeba bylo zaraz pisac ze posiada tuz bo to zmienia diametralnie postac rzeczy :mellow:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share podlach93

podlach93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 25 lipiec 2014 - 19:33

New Holland,Zetor a może Farmtrac timasz masz racje że była seria wadliwych sprzęgieł rewersu ale japończycy przeprowadzili na nie akcje serwisową i naszym zadaniem było odnaleźć wszystkie te traktory i wymienić na wolne od wad.

Dodaj odpowiedź