jarzabek3

Claas Rollant 46 problem ze sznurkiem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jarzabek3    0

Witam, posiadam prase Class 46. Problem jest ze sznurkiem podczas prasowania słomy. Nie dojeżdża do brzegu belki. Nie owinięte jest 1/4 z lewej lub z prawej strony, zależy. Zdażą się że z dwóch stron jest nie owiniete. wychodzą kukły. Sam już nie wiem co może być przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal11195    7

Też jestem Jarząbek wiec moze coś podpowiem , Powiedz mi czy owijasz na jeden czy na 2 sznurki?? jesli na 1 sznurek to postaraj sie troche ścisnąc sznurek , tak zeby był bardziej uciągniety, no i moze byc jeszcze problem ze nierówno podajesz materiał i bela jest słano zbita i sznutrek sie zsówa ,

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal11195    7

ja miałem sytuacje ze bela była za słabo zbita z jednej strony i sznurek spadywał i robił sie taki "kapec" jednak sprawdziłbym naciąg sznurków i ograniczniki jak daleko ten sznurek bedzie rozprowadzany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarzabek3    0

Naciąg sznurków jest ok. Ograniczników nie da się posunąć. Zauważyłem jedno. Prase posiadam z szerokim podbierakiem. Po obu stronach podbieraka są ślimaki nagarniające materiał bliżej środkowej części. Żyto skosił nam gość Bizonem. Pokosy byly bardzo szerokie na całą szerokość podbieraka. Wtedy wychodziły te "kukły". Drugie pole kosił nam gość troszke młodszym Bizonem Rekord ZO 58. Pokosy zajmowały 3/4 szerokości podbieraka. Belki wychodziły idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarzabek3    0

Chyba rozwiązałem zagadke.Sznurki za mocno były naciągniete i zaraz po rozpoczeciu owijania sznurek slizgał się z lewej lub z prawej strony.Poluzowałem troche i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj