Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wycena obornika bydlęcego

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Kedzior12

Kedzior12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 22 lipiec 2014 - 10:50

Wycena obornika bydlęcego Witam. Mam na sprzedaż dużą ilość obornika bydlęcego, ale nie orientuję się obecnie, po jakiej cenie chodzi. Myślałem, aby sprzedawać po 35zł/t. Z załadunkiem byłoby 45zł/t. Czy to dobra cena?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wycena obornika bydlęcego Dzisiaj, 03:11
  •  

#2 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1147 postów

Napisany 22 lipiec 2014 - 15:06

Wycena obornika bydlęcego Dla kupującego dobra ;) bynajmniej w naszym regionie, za rozrzutnik 3,5t w zeszłym roku facet płacił 150 zł bez załadunku
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#3 Share Kedzior12

Kedzior12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 22 lipiec 2014 - 17:05

Wycena obornika bydlęcego Hmm, czyli ok. 43zł za tonę. Popatrzyłem na ceny na olx i doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie sprzedawać po 40zł/t bez załadunku i 60zł/t wraz z załadunkiem. Co o tym myślicie?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share MrLukas8011

MrLukas8011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 20 sierpień 2014 - 14:40

Wycena obornika bydlęcego to uczciwa cena

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Pawell18

Pawell18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 20 sierpień 2014 - 15:53

Wycena obornika bydlęcego biorąc pod uwagę zawartość składników to cena uczciwa, ale dla kupującego kompletnie nieopłacalna.
Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości.

#6 Share wioskowy

wioskowy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 01 wrzesień 2014 - 19:59

Hmm, czyli ok. 43zł za tonę. Popatrzyłem na ceny na olx i doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie sprzedawać po 40zł/t bez załadunku i 60zł/t wraz z załadunkiem. Co o tym myślicie?

Dobrze sie czujesz? 20 złotych chcesz brać za załadunek tony gnoju,chyba że będziesz go ładował rękoma wyposażonymi w widły dwózębne.Za 3.5 tonowy rozrzutnik kasować 70 dych???????

#7 Share rob_1972

rob_1972

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 14 wrzesień 2014 - 12:23

Obornik to sie przeliczało na kubiki, tzn brało od przyczepy. Ale zależy jaka duża ta przyczepa. Obornik od "tony"? A kto ten obornik bedzie ważył? Przecież nigdy równej tony nie będzie! Ostatnio z tego co wiem to 50 zł od kubika, ale sąsiadka moja zza rzeki zaśpiewała sobie 100 od kubika. U nas ze wsi taki jeden miał po 20 zł od kubika ale sam se musisz naładować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share nightmare

nightmare

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 927 postów

Napisany 01 marzec 2015 - 14:26

Wycena obornika bydlęcego ja osobiście za obornik nie zaplacilbym ani zlotowki, mam opcje wziasc za darmo, z tym ze trzeba recznie wybrać, w tamtym roku wybrałem ok 30 ton , rozwiazlem na laki wczesna wiosna, rok podpasował i efekt był nie zly, w tym roku się zastanawiam, bo podliczać godziny pracy, rope, amorytzacje sprzętu to taniej mnie wyjda nawozy sztuczne. wiadomo ze jak ktoś chce na wazywo czy ziemiaki to obornik jest niezbędny, a nie każdy go posiada, i wtedy kupno w cenie 30-40zl za tone jest bardzo opłacalne, ale nie dla kogos kto ma większe uprawy, mi np. na kukurydze potrzeba ok 100 ton oborniku, jeśli kupie go po 40 zl to wydam 4 tys zl, zupełnie ta uprawa by mi się nie kalkulowala, wolalbym kupnic gotowa kukurydze na pniu.